Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Dziaua 10 sek po tym jak zreflektowalem sie ze jest tylko dla pssword wiec nie wciskaj mi tu ze nie bangla lamerze :P

 

Zeby nie bylo ot - wie ktos jak zmusic The.Place.Promised.in.Our.Early.Days.720p.WMV9.AC3.5.1.Dual.mkv do pokazywania normalnych subow bo mam same krzaki albo nic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienic kodowanie, albo sprobowac z innymi czcionkami.

 

Gankutsuou - zaliczone. 10/10. Zemsta jest slodka...

 

Za co sie teraz zabrac. Hmm moze 2 ep Higurashi no Naku Koro ni... Jednak trzeba dac szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie skaczyla sie na 8. :P

 

BTW ciekawy jest releese THORA.

Ciekawe jakiego proca to wymaga do plynego odtwarzania.

Moze obliczenia na grafike trzeba przerzucic ... trzeba sie bedzie zainteresowac tematem.

U mnie na procku jest problem z 720p, co dopiero z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ???

ja ogladalem film

 

Codec: x264 2-pass

Audio: 1.5mbps DTS 5.1

Bitrate: 6546kbps

Resolution: 1920 x 800 (2.40:1) OAR

 

bez zacinki. Nie uzywam zadnych specjalnych kodeków ale slyszlaem ze jak komus przycina to niby kodek CoreAVC pomaga.

 

kto nie ogladal girl who leapt through the time to wyszla wersja HDTV Bit rate : 2058 Kbps

http://js0606.vsix.net/photo2/The.Girl.Who.Leapt.Through.Time.2006.HDTV.720p.x264[(004821)22-09-59].pnghttp://js0606.vsix.net/photo2/The.Girl.Who.Leapt.Through.Time.2006.HDTV.720p.x264[(044587)22-11-01].pnghttp://js0606.vsix.net/photo2/The.Girl.Who.Leapt.Through.Time.2006.HDTV.x264[(033174)22-08-05].png

kogos interesuje to porównanie jakosci grup 720p anime darker than black:

http://img409.imageshack.us/img409/9109/1180893942018ti7.jpg

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie komus NGE podobalo, to polecam Eureka 7 :)

 

CO do mylist na anidb - narzedzie ma ogromne mozliwosci, ale jak sie juz ma sporawa kolekcje to wklikanie tego wszystkiego troche trwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie komus NGE podobalo, to polecam Eureka 7 :)

Jeszcze parę dni i będę miał :).

 

Aktualnie remont w mieszkaniu i nie za bardzo mam jak oglądać cokolwiek, yh...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do mylist na anidb - narzedzie ma ogromne mozliwosci, ale jak sie juz ma sporawa kolekcje to wklikanie tego wszystkiego troche trwa...

jakie korzysci z mylist ? jedyne jakie widze to statystyka ile odcinow anime sie widzialo i ile to wszystko zajmuje. To dodawanie anime klikajac na kazdym odcinku grupy jest beznadziejne ( wiem ze jest program ktory robi to za ciebie ale wiele anime juz dawno wywalilem )

dzieki votes mam liste anime ktore widzialem, ich ocene, hint. Po co mylist ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie muszę sprawić mangę Elfen Lied, bo mi nie daje spokoju ta końcówka.

 

Okropnie brakuje kontynuacji anime :(.

 

Edit: Znalazłem 76 epizodów (to chyba całość?), mam nadzieję, że wszystkie są po angielsku...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Highlander... Gdzie widzialem ta kreske.... VH:Bloodlust :?:

Jakby to powiedziec - Z glowy :lol2: Nawet przyjemnie sie ogladalo. Szkoda ze seria nalezy do gatunku filmow ktore pamietam z dziecinstwa ale nie mam odwagi ogladac ich teraz [;

 

UPDATE:

NO wlasnie! Animatrix:Program xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie muszę sprawić mangę Elfen Lied, bo mi nie daje spokoju ta końcówka.

 

Okropnie brakuje kontynuacji anime :(.

 

Edit: Znalazłem 76 epizodów (to chyba całość?), mam nadzieję, że wszystkie są po angielsku...

Mozesz sobie odpuscic - manga sie rozjezdza fabularnie z anime gdzies tak po 6-7 odcinkach.

Poza tym moim zdaniem jest marna, szczegolnie w kwestii kreski. Jeden z nielicznych przypadkow, kiedy anime jest lepsze od mangi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie odpuscic - manga sie rozjezdza fabularnie z anime gdzies tak po 6-7 odcinkach.

Poza tym moim zdaniem jest marna, szczegolnie w kwestii kreski. Jeden z nielicznych przypadkow, kiedy anime jest lepsze od mangi :)

No, właśnie zauważyłem (mam już 31 epizodów), że kreska jest ohydna... <_<

 

Ta z anime jest, wręcz przeciwnie, idealna :).

 

A Lucy ma stopy o niewiadomym rozmiarze, ale z pewnością przewyższającym 50...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A Lucy ma stopy o niewiadomym rozmiarze, ale z pewnością przewyższającym50...

W Polsce ciezko dostac buty , ale sie da...jednak w Azji... :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

Walcze z Onizuka jednak...do tego Black Cat i Akira , cos nie mam mocy... :unsure:

 

 

Vennor skoro lubisz takie animce jak Elfien to wal od razu Laina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ciezko dostac buty , ale sie da...jednak w Azji... :lol2: :lol2: :lol2:

:lol2:

 

Vennor skoro lubisz takie animce jak Elfien to wal od razu Laina.

Serial Experiments Lain?

 

Widziałem już ;f.

 

Tsukihime, Narutaru, od biedy Boogiepop Phantom.

Zanotuję :).

 

Jest nawet moja pierwsza anime: Nausicaa. Z wyprzedzeniem poprosze o mini recenzje gdy ja poogladasz :) Jestem ciekaw jak wypadnie w konfrontacji z nowszymi pozycjami.

Właśnie skończyłem oglądać.

 

No więc:

 

Od razu mi się spodobało, tak na dobry początek. Kreska nieco przestarzała, specyficzna dla Ghibli i Miyazaki (w Mononoke Hime jest niemal identyczna). Nie mówię, że mi się nie podoba, ale jak już wspomniałem jest specyficzna dla tych grup. Bardzo ładnie za to przedstawiono las Ugór - szkoda tylko, że w tak krótko go pokazywano :). Aż chciałbym poznać jego większy obszar... Fabuła, choć nieco bajkowa, bardzo ciekawa i oryginalna.

 

Czy mogę powiedzieć coś jeszcze? Z pewnością mogę zaznaczyć, że mi się podobało i jest to anime godne polecenia.

 

Oj, przydało się coś dla odskoczenia od manii Elfen Lied :lol2:.

 

Ode mnie 9, może 9.5 na 10 punktów ;0.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ke? A w czym jest Lain podobny do EL? Juz predzej Tsukihime, Narutaru, od biedy Boogiepop Phantom.

W klimacie , oba sa trudniejsze w odbiorze i nie sa o tyku Marianny :lol2: Innymi slowy obie te pozycje sa bardziej powazne od reszty animcow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klimacie , oba sa trudniejsze w odbiorze i nie sa o tyku Marianny :lol2: Innymi slowy obie te pozycje sa bardziej powazne od reszty animcow....

Zdecydowanie, tego typu anime lubię. I dlatego nie interesuje mnie na przykład Naruto <_<.

 

Wracając do mangi Elfen Lied:

 

Dołączona grafika

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze raz Boogiepop Phantom, klimatem przypomina SE Lain ale nie jest az tak trudne jak lain. Struktura boogiepopa przypomina filmy "babel", "21 gram", "amores perros" no i troche "pulp fiction".

Vennor nie zapomnij tego obejzec, bo ja o tym anime w ogole nie slyszalem, znalazlem je na anidb.com przegladajac kategorie "Dementia". Wszedzie ci poleca Fullmetal alchemisty, haruhi i inne bebopy a niekoniecznie boogiepopa, wiec nie zapomij bo jestem pewien, ze ci sie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze raz Boogiepop Phantom, klimatem przypomina SE Lain ale nie jest az tak trudne jak lain. Struktura boogiepopa przypomina filmy "babel", "21 gram", "amores perros" no i troche "pulp fiction".

Vennor nie zapomnij tego obejzec, bo ja o tym anime w ogole nie slyszalem, znalazlem je na anidb.com przegladajac kategorie "Dementia". Wszedzie ci poleca Fullmetal alchemisty, haruhi i inne bebopy a niekoniecznie boogiepopa, wiec nie zapomij bo jestem pewien, ze ci sie spodoba.

Jasne, że nie zapomnę.

 

Mam ten tytuł zanotowany już od dawna ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwie produkcje Makoto Shinkai - She and Her Cat i Voices of a Distant Star.

 

Muszę przyznać, że to specyficzne anime i łatwo, po obejrzeniu kilku, bez trudu rozpoznać kreskę, schemat i specyfikę jego filmów.

 

Są krótkie i zaczynają się jakby od połowy - żadnego wprowadzenia, od razu poznajemy wszystko, co potrzebne...

 

Warto obejrzeć, zwłaszcza, że to tylko 5 (tu czuć niedosyt) i 25 minut (tu zresztą też).

 

Edit: Jeszcze jedno, mamy tu do czynienia z ładne narysowanym otoczeniem, ale ładnie narysowanej twarzy się tu nie uświadczy <_<.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze obliczenia na grafike trzeba przerzucic ... trzeba sie bedzie zainteresowac tematem.

U mnie na procku jest problem z 720p, co dopiero z tym :)

Zainteresuj sie kodekiem CoreAVC do h264 i VLC Player do reszty, mi pozwolily na Athlonie XP 2500+ @ stock ogladac 720p bez wiekszych problemow :)

Wlasnie koncze Full Metal Panic! Poczatek fajny, srodek przynudza, koniec znow robi sie ciekawy :) Dokoncze jeszcze drugi raz GITS:SAC ogladac i trzeba sie brac za cos innego... Sciagniete FLCL, FMP Fumoffu i TSR, zaczete Azumanga Daioh i Ergo Proxy (cudo! ale wiecej napisze jak skoncze), do skonczenia Witch Hunter Robin... Co tu wybrac, a mowia ze od przybytku glowa nie boli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...