Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Omg, do jakiej wersji cowboya bebopa sa napisy? Z gory dzieki

Jesli koniecznie potrzebujesz polskich to mozesz poszukac hardsubow grupy LoneWolf Studio.

Softsuby PL zapewne najlatwiej bedzie znalesc dopasowane do KAA lub zx.

Zreszta popatrz na animesub.info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow fachowcow. Co mi polecicie jesli jestem po Naruto, Bleach'u i Full Metal Alchemiscie. Po FMA się niesamowicie nakrecilem na anime, co polecicie? Moje lacze jest chwilowo bezrobotne i przydaloby sie go do czegos zaprzagnac. Pozdrawiam

Do twojego opisu przepieknie pasuje Death Note poniewaz jest najnowsza i bardzo dobra masówką

 

posluze sie cytatem z azunime:

Co jakiś czas powstaje anime, które szybko staje się światowym megahitem i z miejsca zyskuje sobie status kultowego. „Death Note” bez wątpienia jest jednym z takich tytułów. W przeciwieństwie do większości pozostałych anime, na które panowała bądź panuje moda (np. „Pokémony”, „Naruto”, „Bishōjo senshi Sailor Moon”), „Death Note” nie jest kolejną masówką dla dzieci, a produktem jak najbardziej wartościowym i bardzo świetnie pomyślanym.

No i wkoncu po rocznym lezeniu na dysku, wziolem sie za Gankutsuou (Count of Monte Cristo). Jestem po 12 epkach, ale jedno moge powiedziec, sugoi. Jak ktos nie ogladal to polecam.

a nie mowilem ? :rolleyes: Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Do twojego opisu przepieknie pasuje Death Note[...]

Wg recenzji i opisow pasuje. Zakolejkowalem do poogladania jak tylko skoncze ogladac Sunabouzu.

Choc patrzac co sie dzieje z subami do koncowki moze jednak poczekam jeszcze chwile. Moze wyjasni sie czy ktoras z bardziej znanych grup, niz "Ruberia" czy "WWAHFDNTVFUAUAWGR" (WTF ?) wypusci ostatnie 2 eps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie to strawic od dobrego miesiaca - i jakos za kazdym razem odrzuca mnie kreska. W szczegolnosci "oczojebne" tekstury na ubraniach ... Utknalem kolo 4eps i nie moge sie przemoc zeby pociagnac dalej :mur:

Ja ta "kreske" trawilem rok. Ale jak sie zmusilem do obejrzenia 1 odcinka to w 2 juz mi sie bardzo ona podobala a do tego jeszcze reszta anime :D

Narazie jest to moj 2 blad na ogromna skale. Pierwszym bylo "school rumble". (jakas amv'ka mnie zrazila).

 

Co do ostatnich odcinkow DN, to chyba zadna z grup angielskojezycznych sie tego nie podejmie, bo animka zostala zlicencjonowana. (Wysylali listy/maile do grup subujacych o zaprzestanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje sie przemoc do tej kreski. W zasadzie fabula juz jest dosc ciekawa - tusze ze dalej bedzie jeszcze lepsza.

Tyle ze latwo przegrac walke z trudnosciami, wiedzac ze czeka jeszcze masa innych, zapewne ciekawych tytulow :wink:

 

Odnosnie DN - pozyjemy zobaczymy - moze ktoras sie przemoze i "przypadkiem" wyda suby pod inna nazwa :damage_wall:

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie sciagam mushishi i full metal panic, zobaczymy pozniej co i jak. Na torrentach widzialem Death Note 37odcinkow - jest ich wiecej?

Death Note ma 37 eps. Tyle ze zadna z anglojezycznych grup nie zrobila tlumaczenia wszystkich odcinkow - co calkiem ladnie widac tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Higurashi no Naku Koro ni - jestem po 13 epku i powiem tyle oO!!! Masakra! Z początku sielanka i przebłyski mrocznego klimatu, potem już akcja i szok, polecam!

 

ps

za 2 tygodnie zaczynam wakacje to ponadrabiam trochę :)

chociaż wielkich zaległości raczej nie mam, chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio oglądałem Futari Ecchi

Normalnie prawie jak hentai, ale śmieszne akcje, ciekawie pokazuje nieudolność 'niedoświadczonych' nowożeńców (:P) i w ogóle inne jajcarskie sytuacje

A jako, że lubię tego typu klimaty to czeka już na mnie Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora czyli po prostu Hantsuki, które dziś obejrzę i DearS na nie wiem kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio oglądałem Futari Ecchi

Normalnie prawie jak hentai, ale śmieszne akcje, ciekawie pokazuje nieudolność 'niedoświadczonych' nowożeńców (:P) i w ogóle inne jajcarskie sytuacje

A jako, że lubię tego typu klimaty to czeka już na mnie Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora czyli po prostu Hantsuki, które dziś obejrzę i DearS na nie wiem kiedy :D

hantsuki nie jest komedia ( chodziasz ma jakies tam smieszne momenty, ktore sa srednio smieszne ) ale i tak mozesz obejzec bo jest b.dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Elfen Lied (razem ze specialem) i muszę przyznać, że dotychczas nie widziałem nic lepszego (żaden film, żaden serial).

 

Jest wprost genialne i nie mogę wyjść z zachwytu.

 

Zakończenie oczywiście smutne i potrafi zmusić do uronienia łez, nawet jeżeli z reguły ktoś tego nie robi (na filmach).

 

:(

 

Szkoda jedynie, że nie wiadomo dokładnie, czy postać za bramą w ostatniej scenie to Lucy.

 

Z ogromną chęcią obejrzałbym jakąś kontynuację, niestety owej nie ma :(.

 

Tymczasem biorę się za FMA.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka...;]

 

1.Gdzie można zrobić sobie jakąś fajną-bajerancką liste anime które już się obejrzało? ;>

 

2. Szukam jakiegoś fajnego s-f. Tylko to ma być sf pełną gębą z dużą ilością technobełkotu a nie 13letni szczyl ratuje ludzkość w robocie w kształcie kota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Elfen Lied (razem ze specialem) i muszę przyznać, że dotychczas nie widziałem nic lepszego (żaden film, żaden serial).

 

Jest wprost genialne i nie mogę wyjść z zachwytu.

 

Zakończenie oczywiście smutne i potrafi zmusić do uronienia łez, nawet jeżeli z reguły ktoś tego nie robi (na filmach).

 

:(

 

Szkoda jedynie, że nie wiadomo dokładnie, czy postać za bramą w ostatniej scenie to Lucy.

 

Z ogromną chęcią obejrzałbym jakąś kontynuację, niestety owej nie ma :(.

 

Tymczasem biorę się za FMA.

noo dokladnie to samo pomylsalem jak skonczylem Elfen Lied, teraz pewnie ktos Ci poleci Shingetsutan Tsukihime, tak jak mi, spodobało mi sie, ale potem zagrałem w gre ktora była pierwowzorem i poprostu gra byla tak swietna, odkrywa 3x wiecej niz jest w anime no i oczywiscie jest 11x lepsza ;)

mozesz ogladnac Shingetsutan Tsukihime albo zagrac w Tsukihime ( gra ma angielski patch ) albo obejzec anime a potem zagrac w gre ( tylko bedziesz sie nudzil na poczatku bo bedziesz musial rpzejsc przez akcje ktora byla w anime )

 

Dwa pytanka...;]

 

1.Gdzie można zrobić sobie jakąś fajną-bajerancką liste anime które już się obejrzało? ;>

 

2. Szukam jakiegoś fajnego s-f. Tylko to ma być sf pełną gębą z dużą ilością technobełkotu a nie 13letni szczyl ratuje ludzkość w robocie w kształcie kota...

@1.

1. robisz konto na anidb

2. wystawiasz ocene anime ktore juz widziales

3. mylist

4. list votes ( bedzie to wygladalo (na przykladzie mojej listy) tak: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?do=a...&orderdir=1 )

5. ????

6. PROFIT!

 

@2. Neon genesis evangelion, jezeli nie lubisz mechów to Neon Genesis Evangelion. Ja nie lubie mechow ale tam samych mechow nie jest duzo a jak są to jest genialnie wyjaśnione i zrobione jak sie takim mechem steruje, dlaczego sie uzywa mecha.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Elfen Lied (razem ze specialem) i muszę przyznać, że dotychczas nie widziałem nic lepszego (żaden film, żaden serial).

Jest wprost genialne i nie mogę wyjść z zachwytu.

(...)

Tymczasem biorę się za FMA.

Jestem ciekaw Twojej reakcji po obejrzeniu Full Metal Alchemist. :)

 

W końcu trochę więcej wolnego... Muszę przejrzeć ten topic, bo ostatnio dosyć ciekawe posty się trafiły (big thx dla spicuma, nice list :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo dokladnie to samo pomylsalem jak skonczylem Elfen Lied, teraz pewnie ktos Ci poleci Shingetsutan Tsukihime, tak jak mi, spodobało mi sie, ale potem zagrałem w gre ktora była pierwowzorem i poprostu gra byla tak swietna, odkrywa 3x wiecej niz jest w anime no i oczywiscie jest 11x lepsza ;)

mozesz ogladnac Shingetsutan Tsukihime albo zagrac w Tsukihime ( gra ma angielski patch ) albo obejzec anime a potem zagrac w gre ( tylko bedziesz sie nudzil na poczatku bo bedziesz musial rpzejsc przez akcje ktora byla w anime )

Będę miał za parę dni.

 

Tak samo jak:

 

Koukyoushi Hen: Eureka Seven, Haibane Renmei, Love Hina, Mushishi, School Rumble, Death Note, Full Metal Panic!, REC i Koi Kaze.

 

Mam jeszcze parę filmów na DVD: Voices of a Distant Star, She and Her Cat, Nausicaa of the Valley of the Wind i Beyond The Clouds.

 

Jak to się mówi: okropnie się wkręciłem :).

 

Jestem ciekaw Twojej reakcji po obejrzeniu Full Metal Alchemist. :)

No, póki co widziałem jeden (środkowy <_<) odcinek na Hyper i mi się spodobało; do tego FMA polecił mi znajomy, który ma dość spory staż (i cztery dyski po 250GB :lol2:)... Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś doradzić za co sie zabrać :unsure:

na razie mam za sobą GTO i jestem bardzo zadowolony z tej kreski;]

Najbardziej podobne sa IMHO (szczegolnie w kwestii charakterystyki bohatera): 2689647[/snapback]

[...]

1.Gdzie można zrobić sobie jakąś fajną-bajerancką liste anime które już się obejrzało? ;>

[...]

Tak samo jak sesq polecam 2689926[/snapback]

[...]

Koukyoushi Hen: Eureka Seven, Haibane Renmei, Love Hina, Mushishi, School Rumble, Death Note, Full Metal Panic!, REC i Koi Kaze.

 

Mam jeszcze parę filmów na DVD: Voices of a Distant Star, She and Her Cat, Nausicaa of the Valley of the Wind i Beyond The Clouds.

...

Jak widze praktycznie same prelki :)

Jest nawet moja pierwsza anime: Nausicaa. Z wyprzedzeniem poprosze o mini recenzje gdy ja poogladasz :) Jestem ciekaw jak wypadnie w konfrontacji z nowszymi pozycjami.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Death Note jesli chodzi o kryminał to jest idealne :)

A co do fansubów...co wy bredzicie? Znaczy...może nie jestem całkiem obeznany, ale każdy mój odcinek DN jest z wbudowanymi subami ENG.

male potwierdzenie:

UWAGA SCREEN Z OSTATNIEGO EP

http://img401.imageshack.us/img401/6259/vlcsnap35161ej1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze praktycznie same prelki :)

Jest nawet moja pierwsza anime: Nausicaa. Z wyprzedzeniem poprosze o mini recenzje gdy ja poogladasz :) Jestem ciekaw jak wypadnie w konfrontacji z nowszymi pozycjami.

Hm, prelki (perełki? :lol2:)? :unsure:

 

A recenzja będzie, opowiem, czy mi się podobało. ;)

 

Sam już mam konto na aniDB, podajcie nicki, to wylądujecie w buddies list (mój: vennor) ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Death Note jesli chodzi o kryminał to jest idealne :)

A co do fansubów...co wy bredzicie? Znaczy...może nie jestem całkiem obeznany, ale każdy mój odcinek DN jest z wbudowanymi subami ENG.

[...]

Jak to mowia funsub funsubowi nierowny...

Dyskusja dotyczyla nie tyle istnienia funsobuw do ostatnich 2 eps, co istnienia funsubow ktorejs ze znanych grup.

Jak wynika z 2690071[/snapback]

Hm, prelki (perełki? :lol2:)? :unsure:

 

Oczywiscie mialo byc perełki :oops:

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starship operations

Moze nie duzo technobelkotu ale dobra space opera IMHO [;

O! Takiego czegoś potrzebowałem ;> Danke psze Pana.

A z tą lista na animedb trochę za dużo grzebania....może kiedyś z nudów.... :huh:

Danke sesq'u za opisanie co i jak z tą listą ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...