Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Coolermaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam gmail-a i potwierdzenie przyszło od razu :D Nie ma się co gorączkować, poczekać dzień albo dwa i wtedy pisać.

 

Nagroda główna wygląda bardzo okazale :D Pomysł z podstronami jest naprawdę trafiony, choć trochę taka dziwna czcionka jest na rozdzielczości 1024x768, ale to szczegół :D

 

Gratuluje pomysłu organizatorom i życze powodzenie udziałowcom(?)... osobom biorącym udział w konkursie (tak lepiej) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź po półtorej godziny. Tylko, że:

 

Konkurs zakończy się w dniu 14 lipca 2009 roku godz. 23:59. Wyniki

konkursu zostanš ogłoszone na stronie głównej w cišgu 72 godzin od jego

zakończenia.

 

Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy szczęcia.

Czyli jest prawie dobrze :D

 

EDIT - bold by me :D

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, lecz i tak zawsze wygrywają osoby najczęściej udzielające się na forum...

To po co uczestniczysz skoro masz taki tok myślenia? Chyba że specjalnie tak napisałeś i myslisz że powiedzą "a niech ma, pokażemy ze tak nie jest" i dadzą Ci trzecie miejsce? :D

 

Ja sobie teraz wypełniłem i wysłałem. Nowa buda na lato by sie przydała... ;) dzieki za kolejne fajne konkursiwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kto wygrał? :)

Zaraz wylosujemy, spokojnie ;-)

 

Ale nie masz w awatarze tego co miał poprzedni zwycięzca, więc szansa minimalna :-P

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUNKT 6 Regulaminu:

"Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia."

 

Kolejne pytania tego typu jak trzech panów do góry, zostaną uznane jako niechciana wiadomość (czyt. SPAM) i oprocentowane z 3 dniowym ZPP. To nie moja wina, że ktoś, kogoś nie nauczył czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te zaraz długo trwa xD Nie no spokojnie na wakacje wyjeżdżam dopiero 20.07 więc macie czas :P

Daj czas redakcji, muszą przejrzeć wszystkie avatary. Przyszło około 1000 zgłoszeń, trochę czasu minie, zanim obejrzą wszystkie obrazki i wybiorą tą najładniejszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj czas redakcji, muszą przejrzeć wszystkie avatary. Przyszło około 1000 zgłoszeń, trochę czasu minie, zanim obejrzą wszystkie obrazki i wybiorą tą najładniejszą :)

1299 dla ścisłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko o 600 mniej zgłoszeń niż w przypadku konkursu sapphire gdzie było do wygrania HD 4870 X2, HD 4670 GDDR4 i 2 zestawy upominków.

Czyli tak jakby ludzie uważali, że ten konkurs jest taki jakiś... mniej "wartościowy", no cóż ich sprawa, moim zdaniem, jeżeli jest okazja trzeba ją wykorzystać a nóż się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek sorry ale redaktor napisał że zaraz wylosujecie, więc napisałem że długo trwa te zaraz. Wiem, przeczytałem że macie na to 72h :)

Za problem przepraszam

Losowanie już się odbyło, teraz patrzymy kto ma ładniejszy biust w awatarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako moderator odciety ( z wlasnej woli ) od redakcji ogranicze sie do stwierdzenia ze daruje sobie moderowanie w dziale O serwisie - jak nie potraficie sie wstrzymac od OT to sami sobie z tym radzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,czy moglibyscie w newsie razem ze zwyciezcami opublikowac liste osob,ktore poprawnie odpowiedzialy ??? najlepiej,zeby taka lista byla po kazdym konkursie publikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz... masz po to email zwrotny byś mógł później porównać sobie, swoje odpowiedzi z tymi które będą po konkursie opublikowane.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz... masz po to email zwrotny byś mógł później porównać sobie, swoje odpowiedzi z tymi które będą po konkursie opublikowane.

hmm nie chodzi mi o publikacje poprawnych odpowiedzi,tylko nazwe nickow osob,ktore poprawnie odpowiedzialy,tak jak to sie robi po kazdym konkursie w in4.pl ,gdzie w pierwszym poscie jest publikowana lista osob,ktore poprawnie odpowiedzialy i braly udzial w losowaniu nagrod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...