Skocz do zawartości
Mekin

Torchlight

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to gdzies ;]

Rozsnie mi pozyskiwanie zycia z ciosow, mam chyba cos kolo 500pts za kazdy cios, a oba mieszyki mam fastest + jakies 40% faster attack....

Robi to swoje. Z takim "zoltym" ide sam na sam i sobie moze dmuchac ogniem, pierdziec czy nawalac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: Grajac alchemikiem dual wands, wrzucac punkty tylko w magic czy warto tez czesc w str/dex/def aby pozniej nie miec problemow z wymaganiami itemkow - jesli tak to ile? Czy tez wszystkie itemy przeznaczone dla castera nie maja wymagan w tych statystykach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki skill u destroyera, obniżający ceny itemów u handlarzy, ale u mnie coś nie działa. Niby pokazuje niższe ceny, ale z kasy pobiera mi ciągle tyle samo.. <_<

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej mechaniki statystyk, w jaki sposob dzialaja gemy wkladane w bron, albo dodatkowe statsy na broni? Chodzi mi mianowicie o np +34 fire damage na wandce - nie jako jej damage tylko jako niebieski dodatkowy stats badz gem. To znaczy ze do obrazen tej broni dochodza jeszcze 34 obrazenia od ognia - w momencie kiedy jej uzywam, czy ze do obrazen od ognia ktore zadaje czymkolwiek, np jakims zakleciem, powiezmy ember lance jako ze jest to fire dmg, dodaje dodatkowe 34 obrazenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu go spalił :unsure: jak za nie wyjdzie enchant, to spala wszystkie bony. dlatego zawsze good idea jest copy save'a :D

Jest jeszcze opcja, że nie wyjdzie enchant, ale nie doda bonusu, po prostu kase ściągnie ;] IMO lepsze niż wyzerowanie statsow i zdaża się często, szczególnie przy high enchantnietym itemku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ciezko jest dobrze inwestowac w statystyki nie wiedzac do konca jak one wplywaja na naszego bohatera.

Dla mnie problemem jest to, ze praktycznie nie uzywam broni jako takiej, wszystko co robie opiera sie na zakleciach, ktore w pewnym stopniu takze zaleza od dmgu broni ale tylko w malej czesci.

Jesli +damage na broni wpywa tylko na obrazenia zadane przy jej uzyciu, to nie widze sensu w inwestowanie w zadne gemy zwiekszajace ten dmg. Z drugiej strony, nie tylko na broni mozemy miec +dmg, mam np neck, ktory ma +17 fire damage i +9 electric damage. Wiec jest mozliwosc ze te statystyki tak samo jak i gemy nie koniecznie wplywaja na dmg broni ale na dmg w ogole. Inna sytuacja jest gdy np mamy Increases All Poison damage by 25% - tu jest oczywiste ze gdy uzywam zaklecia ktore zadaje poison damage, to bedzie ono o 25% mocniejsze - chyba ze te opisy sa mylne i dziala to wszystko inaczej. Szkoda ze nigdzie nie jest to wszystko jasno wyjasnione.

Spojrze na oficjalne forum, moze tam bedzie jakas konkretna odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam takie pytanie...Kupiłem wczoraj po przez Steam Torchlight (naprawdę świetny H&S)

Na mail’a przyszło mi potwierdzenie transakcji, w zakładce „Moje gry” w kliencie Steam demo Torchlight zamieniło się w pełną wersję i wszystko jest tip-top...Tylko teraz rodzi się pytanie czy mam jakiś namacalny dowód zakupu produktu(nie licząc potwierdzenia na skrzynce) przydał by się jakiś serial number do mojego egzemplarza czy coś w tym rodzaju...

Jak na przykład zrobię format i zainstaluję wszystko od nowa to czy gra jest przypisana do mojego konta na steam i w momencie zalogowania będzie dostępna za każdym razem w zakładce Moje gry? Czy nie powinienem dostać po zakupie jakiegoś klucza dostępu do Torchlight? Proszę o odpowiedź bo nie daję mi to spokoju :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ciezko jest dobrze inwestowac w statystyki nie wiedzac do konca jak one wplywaja na naszego bohatera.

Dla mnie problemem jest to, ze praktycznie nie uzywam broni jako takiej, wszystko co robie opiera sie na zakleciach, ktore w pewnym stopniu takze zaleza od dmgu broni ale tylko w malej czesci.

Jesli +damage na broni wpywa tylko na obrazenia zadane przy jej uzyciu, to nie widze sensu w inwestowanie w zadne gemy zwiekszajace ten dmg. Z drugiej strony, nie tylko na broni mozemy miec +dmg, mam np neck, ktory ma +17 fire damage i +9 electric damage. Wiec jest mozliwosc ze te statystyki tak samo jak i gemy nie koniecznie wplywaja na dmg broni ale na dmg w ogole. Inna sytuacja jest gdy np mamy Increases All Poison damage by 25% - tu jest oczywiste ze gdy uzywam zaklecia ktore zadaje poison damage, to bedzie ono o 25% mocniejsze - chyba ze te opisy sa mylne i dziala to wszystko inaczej. Szkoda ze nigdzie nie jest to wszystko jasno wyjasnione.

Spojrze na oficjalne forum, moze tam bedzie jakas konkretna odpowiedz.

Nie jestem przy kompie z Torchlight ale do gry jest dołączony całkiem spory manual wiec może to tam bedzie wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przy kompie z Torchlight ale do gry jest dołączony całkiem spory manual wiec może to tam bedzie wyjaśnione.

Niezly pomysl z ta instrukcja, rzeczywiscie dawno nie spotkalem sie aby do gry byl dolaczony tak dokladny manual. Niestety az tak szczegolowych informacji tam nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...