Skocz do zawartości
wayne

Przejażdżka Lamborghini Gallardo Za 1300zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio będąc w empiku zauważyłem na półce ciekawą rzecz. Mianowicie możliwość wykupienia czegoś takiego:

 

http://www.wyjatkowyprezent.pl/jazda-lamborghini

 

Dość wygórowana cena jak na 45 minut jazdy, ale... Kusi mnie. Jechałem paroma ciekawymi samochodami, ale rasowym supercarem jeszcze nie i to może być jedyna okazja. W związku z tym mam dwa pytanka.

 

1. Czy ktoś wie w jakim stanie jest ten tor w Kielcach? Bo jeden znajomy mówił mi, że w równie dobrym, co nasze drogi :rolleyes:

2. Czy ktoś wie (np. od znajomych) jak to mniej więcej wygląda? Bo jeśli instruktor każe mi jechać po tym torze 50km/h to raczej nie będę zainteresowany :wink:

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w empiku zauważyłem na półce ciekawą rzecz. Mianowicie możliwość wykupienia czegoś takiego:

 

http://www.wyjatkowyprezent.pl/jazda-lamborghini

 

Dość wygórowana cena jak na 45 minut jazdy, ale... Kusi mnie. Jechałem paroma ciekawymi samochodami, ale rasowym supercarem jeszcze nie i to może być jedyna okazja. W związku z tym mam dwa pytanka.

 

1. Czy ktoś wie w jakim stanie jest ten tor w Kielcach? Bo jeden znajomy mówił mi, że w równie dobrym, co nasze drogi :rolleyes:

2. Czy ktoś wie (np. od znajomych) jak to mniej więcej wygląda? Bo jeśli instruktor każe mi jechać po tym torze 50km/h to raczej nie będę zainteresowany :wink:

 

Z góry dzięki za pomoc.

2. Policz sobie - 10 km w 45 min. ;)

 

na stronie stoi:

- przejedź 10 kilometrów pod okiem doświadczonego instruktora

- Jazda Lamborghini trwa około 45 minut

chyba, że 10km z instruktorem a resztę samodzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jest to dla mnie jasne. Z jednej strony 10km w 45 minut brzmi niedorzecznie, ale z drugiej dwa okrążenia z instruktorem (tor ma 4160m) i reszta samemu? Nie wiem czy możliwym jest, aby pozwolili jeździć komuś takim samochodem bez nadzoru.

Oczywiście mogę tam zadzwonić, ale chciałem się dowiedzieć czegoś z pierwszej ręki (o ile ktoś taki się znajdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10km to może i sam poprowadzisz ale z instruktorem obok i jak tylko coś to hola panie nie tak szybko. Resztę z tego czasu to na siedzeniu pasażera(pewnie deko ostrzej śmignie jak Ty).

Sam tor jak stół nie jest bo i nie nowy, ale coś tam grzebali już jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej zrzutka userów PPC na jekieś 300-400KM starsze autko ;] ? poszalejemy i sprzedamy.

Aha... już widzę jak niektórzy userzy przenoszą swoje umiejętności z nid for spida na 400 konne auto ;) Obawiam się, że nie wszyscy z tych, którzy się zrzucali zdążyli bo poszaleć, a przy sygnaturze jednego z wybrańców trzeba by było umieścić czarną wstążkę i piękny napis R.I.P. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... już widzę jak niektórzy userzy przenoszą swoje umiejętności z nid for spida na 400 konne auto ;) Obawiam się, że nie wszyscy z tych, którzy się zrzucali zdążyli bo poszaleć, a przy sygnaturze jednego z wybrańców trzeba by było umieścić czarną wstążkę i piękny napis R.I.P. :lol:

Mnie bardziej martwiliby ci którzy z tych 400koni za wszelka cene chieliby zrobic 600koni:D i grzebaliby pol dnia pod maska, bez skutecznie na koncu stwierdziwszy ze to byla kiepska sztuka:) :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, koniec OT :razz:

 

10km to może i sam poprowadzisz ale z instruktorem obok i jak tylko coś to hola panie nie tak szybko. Resztę z tego czasu to na siedzeniu pasażera(pewnie deko ostrzej śmignie jak Ty).

Szczerze mówiąc taka interpretacja opisu nie przyszła mi do głowy a IMO brzmi najbardziej prawdopodobnie. Zadzwonię tam i jeśli powyższe się potwierdzi odpuszczę sobie pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zeby dali Ci wolna reke w jezdzie takim autem.

Jak widać w linkach od MaSella wcale nie tak trudno. Tyle, że zagranicą.

 

To nie gokart,ze wsiadasz.gaz deske i jezdzisz

Serio? :blink:

 

jeszcze za smieszna kwote 1kzl.

Jak również widać w linkach od MaSella cena jest w normie.

 

Po drugie takmi czyms trzeba umiec jezdzic,a na to jest potrzeba sporo wiecej czasu.

Bez większych problemów poradziłem sobie z Porsche 996 Turbo z manualem, więc się nie obawiam.

 

Za inne wypowiedzi, wnoszące do tematu równie dużo, co zacytowana serdecznie dziękuję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, nie bulwersuj się i nie myśl o tych autach jak o autach wyścigowych. To są samochody sprzedawane zwykłym ludziom i projektowane z myślą o tym, żeby normalny człowiek sobie z nimi poradził. Owszem można przesadzić i skończyć na drzewie, ale tak samo przesadzić moge z moją Mazdą 323.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieopodal miejsca gdzie obecnie mieszkam jest również tor http://www.knockhill.com/vouchers/index.php i oczywiście takie "driving experience" są w ofercie.

 

Tutaj np. oferta jazdy 360'tką

Your experience will begin with an introductory safety briefing. You will then learn the racing lines of the track as you get behind the wheel of a SEAT Cupra ‘Ibiza’ or ‘Leon’. Then comes a passenger ride in the Seat as your instructor shows you how it 's really done. Then you will get your big chance as you take to the track in the Ferrari 360 for six laps. The experience is rounded off with a debrief and certificate presentation. As a guide you will be at the venue for around an hour and a half.

Czyli zaczynasz Cuprą, trzaskasz kilka kółek aby nauczyć się toru. Potem instruktor siada za kółko i pokazuję Ci jak to się robi. Następnie siadasz za kółko 360'tki i masz 6 kółek. Zabawa kończy się podsumowaniem i certyfikatem. Czas trwania 1,5h i cena od £240 w tygodniu do £270 w weekendy :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh odpowiedz prosta...

 

- napewno będziesz jechal z instruktorem

- mysle ze nie bedzie problemu z wyborem opcji ja prowadze ale max 50km/h albo instrktor - troche szybciej [ mysle ze z nim bedzie lepsza frajda znajac zycie i ich obawy ]

- jezeli mialbys ukonczony kurs szybkiej jazdy czy cos w tym stylu mysle ze mozna by bylo sie dogadac z takowym wlascicielem gallardo na troche szybsza jazde

- a pisze to z doswiadczenia jezdzilem paroma "fajnymi" wozkami i wiem jak upierdliwi potrafia byc "instruktorzy" lub "wlasciciele" tych pojazdow -

 

puenta jest logiczna - nikt o zdrowych zmyslach - kto chce zachowac bez uszczerbku na "zdrowiu" swoje malenstwo - i to dosc kosztowne malenstwo - nie odda tak ot sobie takiego potfora amatorowi ktory wcisnie gaz w deche rozpedzi sie do 200km/h i nie bedzie wiedzial co zrobic dalej bo w NFS nie dali instrukcji co sie robi w realiach - bo na kompie wystarczy wcisnac ESC by dac pause emocjom...a emocji podczas prowadzenia taiego wozu na zywca jest PONADto

W ogole nie masz racji. "Nikt o zdrowych zmyslach" nie zaplaci 1300zl tylko po to by przejechac sie w Gallardo z predkoscia 50km/h. Pytalem kiedys znajomego ktory bral w tym udzial i wyglada to tak:

13:30:20 Cichy

10 kułeczek

13:30:34 Cichy

2 na poznanie auta, 2 na poznanie toru

13:30:58 Cichy

potem 3 dla frajdy i 3 dla mega frajdy (włączony pakiet sport)

13:31:10 Cichy

tylko Ty prowadzisz, on obok

13:32:11 Cichy

mówi Ci przy tych wolnych okrązeniach kiedy gaz, kiedy hamować i jak brać zakręty

13:32:18 Cichy

potem Ci tylko mówi gaaaazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 PLN + przelot i zakwaterowanie, oraz pozwolenie na powazne zapieprzanie po porządnym torze.

http://www.argos.co.uk/static/Product/part...ts|14417427.htm

Drogo, warto zapolować na prawdziwy deal, np. http://www.hotukdeals.com/item/511121/audi...ll-just-57-15-d

 

Doliczając przelot i zakwaterowanie i tak wychodzi dwa razy taniej. Co do tego, jak szybko, z komentarzy wynika, że zależy od instruktura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie wybiera ?

Ja sie troche napalilem musze przyznac, ale jak juz to chcialbym dosiasc 360 na Silverstone. Ale niestety tam chyba mozna jezdzic od Marca do Listopada, ale moge sie mylic bo jest tyle stron ze sie w tym pogubilem, jesli ktos wie cos wiecej to prosze o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieopodal miejsca gdzie obecnie mieszkam jest również tor http://www.knockhill.com/vouchers/index.php i oczywiście takie "driving experience" są w ofercie.

 

Tutaj np. oferta jazdy 360'tką

 

 

Czyli zaczynasz Cuprą, trzaskasz kilka kółek aby nauczyć się toru. Potem instruktor siada za kółko i pokazuję Ci jak to się robi. Następnie siadasz za kółko 360'tki i masz 6 kółek. Zabawa kończy się podsumowaniem i certyfikatem. Czas trwania 1,5h i cena od £240 w tygodniu do £270 w weekendy :wink: pzdr

jak zwykle u nas w kraju zabierają się do sprawy od [gluteus maximus] strony... kto o zdrowych zmysłach da 500konne auto (taka moc to są jednak nie przelewki!) i trudny tor z rozwaloną nawierzchnią i 10km na naukę... toż to jest paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...