Jump to content
stranded

Worms Reloaded

Recommended Posts

Dołączona grafika

Jak zapewne część z was wie za kilka tygodni powinny ukazać się nowe robale. Tym razem powrót do korzeni - 2D! Oczywiście w Full HD. Gierka z tego co wiem ma być w granicach 9-15 dolarów (a więc jakies 30-50zł).

Jak będziecie mieli szczęście dzisiaj załapiecie się na betę:

Steam Community :: Group Announcements :: Worms Reloaded

Wystarczy, że dołączycie do tej grupy na Steam:

Steam Community :: Group :: Worms Reloaded

Kilka screenów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie wiem jak wy ale ja z chęcią kupię ;-)

Kotlet. :]

Dla mnie to nawet graficznie mogłoby się kompletnie nie różnić, no poza większymi teksturami na 2560x... ;) tak na wszelki wypadek. Więcej broni, więcej plansz, więcej dodatkowych opcji do tego pełna zgodność z Win7 i mamy grę za którą śmiało zapłacę. :)  

Dla mnie to nawet graficznie mogłoby się kompletnie nie różnić, no poza większymi teksturami na 2560x... ;) tak na wszelki wypadek. Więcej broni, więcej plansz, więcej dodatkowych opcji do tego pełna zgodność z Win7 i mamy grę za którą śmiało zapłacę. :)  

W pełni ZA. Od dawna czekałem na uczciwe 2D.

Ten 1 screen przypomnial mi wormsy z amigi 500. :lol: Nawet gdzies jeszcze mam skserowana karteczke z kodami do odpalenia gry.

A gierke napewno warte kupic za taka kase.

Edited by kelcior

Tjaaa. Patch...

Na desktopie z kartą nvidii śmiga ok, ale do max 1024x768, na wyższych się kolory pierdzielą i nie ma szans na grę.

Na lapku z integrą intela max to 640x480, jak ustawie wyżej to też kolory do [gluteus maximus].

Dotyczy zarówno WA i WWP, obie patchowane wszystkimi możliwymi patchami (WA działało nawet lepiej, bo ma nowsze patche) ;)

Tjaaa. Patch...

Na desktopie z kartą nvidii śmiga ok, ale do max 1024x768, na wyższych się kolory pierdzielą i nie ma szans na grę.

Na lapku z integrą intela max to 640x480, jak ustawie wyżej to też kolory do [gluteus maximus].

Dotyczy zarówno WA i WWP, obie patchowane wszystkimi możliwymi patchami (WA działało nawet lepiej, bo ma nowsze patche) ;)

jest fix do naprawy kolorów, trzeba zakmnąc explorera i ponoc jest ok, ja sie nie bawilem bo nie mam i tak czasu na granie a co dopiero zabawy w patche i fixy

poczekam na reloaded i mam nadzieje ze da rade odpalic je w 5040x1050 :lol:

To by mogło być ciekawe, cała mapa widoczna bez przewijania. Czekamy na test. Dołączona grafika

Na XBLA/PSN te remake-i Wormsów były fajnie zrobione, szczególnie ten nowszy, to jedna z gier która chyba nigdy się nie znudzi.

Edited by Harry Lloyd
  • Upvote 1

Troche pogralem w becie, i wyglada obiecujaco.

Trzeba troche potrenowac. :razz:

Aczkolwiek nie latwo znalezc gre pomijajac 1v1 Beginner.

Moze by z forum zebrac 4 osoby i pograc kiedys razem?

Edited by kelcior

Moze sa chetni na 4-packa? Kosztuje 45 Euro, wiec wychodzi 11.25 na glowe, 2 euro taniej niz pojedyncza sztuka.

Kupiles go w koncu? Teraz juz sie promo skonczylo :P Jak kupiles i jest wolna sztuka to PM :)

Kupiles go w koncu? Teraz juz sie promo skonczylo :P Jak kupiles i jest wolna sztuka to PM :)

Urlop + koniecznosc dopiecia spraw przedurlopowych w pracy = nie kupilem, wylecialo mi z glowy ;)

Jakby ktos mial sztuke, niech mam mnie na uwadze.