Skocz do zawartości
OCM4n14k

Kawaguchi Vs. Pudzianowski ; Sylvia Vs. Pudzianowski

Kto wygra w nadchodzących walkach  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kawaguchi Vs. Pudzianowski

  2. 2. Sylvia Vs. Pudzianowski



Rekomendowane odpowiedzi

łoż w uj ale powalczyli, gruby dostał baty ostre.

 

drwiny z hymnu nie na miejscu...

'

btw:

 

Może ta przegrana da mu do myślenia, że to nie dla niego. Wkładał swoje wysiłki jako siłacz to niech się tego trzyma. Tańce i walki to nie dla niego. Jako siłacz sprawdza się naprawdę znakomicie. Kiedyś go darzyłem sporym szacunkiem za skromność, ale po jakimś czasie mu troszkę "odwaliło" i zaczął szukać nowego zajęcia. Walki Pudziana w MMA z co lepszym zawodnikiem są skazane na porażke. Troszkę pewnie trenował, ale siła za dużo nie nadrobi. Szybkość, technika i lata ćwiczeń. To może przynieść jakieś jakieś korzyści. Jednak dla Pudziana może być troszkę za późno. Powinien się trzymać tego co lubi najbardziej. Czyli Strongman'ów. Ew szkoleniem ochroniarzy, by umieli dać w mordę jak się należy ;) Esch ma sporo doświadczenia w Boksie, ale w MMA kariery wielkiej nie zrobił. Także Pudzian będzie miał nieco szansy powalczyć.

 

cienko niektórym proroctwo wychodzi hehe

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem było wypoziomować grubasa.

Pudzian zamarkował cios na paszczę/tułów po czy "rzucił mu się do stóp"- tym wygrał.

W poziomie masło-fasola nie miał żadnych szans- nawet na podniesienie się o własnych siłach nie mówiąc już o walce.

Dzizzz... kto tu komu przeciwników dobiera... Wygląda na to, że "Street Fighter" okazał się proroczy dla polskiego MMA. Na Amidze wszystko było możliwe... kto by przypuszczał, że w realu tysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że on jak żółw ma problem ze wstaniem z pleców. Na co dzień pewnie przewraca się na brzuch i z takiej pozycji wstaje. :lol: a tu wywrócił się jak gnojnik z reklamy Żubr'a, tylko zamiast mu ktoś pomóc to go po ryju lali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=gd4SyTkjzWI?fs=1&hl=pl_PL"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=gd4SyTkjzWI?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=gd4SyTkjzWI?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... widzieliście to? Walka Pudziana z Thomsonem. 16 sekund do końca, sędzia przerwał walkę (wypadł ochraniacz na zęby Thomsonowi) dając 10 minut na odpoczynek (tak usłyszałem, mogę się mylić) i rewanż. Rewanżu nie było, bo po paru sekundach ich wezwali na środek i ogłosili Pudzianowskiego zwyciężcą. Jak to możliwe, skoro zostało 16 sekund do końca (sędzia przerwał walkę jak piszę wyżej) i miał być rewanż? Kiedy Pudzianowski zszedł z ringu, to gadał ten facet o tablecie samsunga to wygrania, i Thomson wyrwał mu mikrofon, kląc na polaków. Strasznie było widać że coś jest nie tak. Imo nieźle ustawione, a że Pudzianowi nie szło to kazali przerwać i dać mu zwycięstwo :/ Nagrywał ktoś? Chciałbym sprecyzować co Thomson mówił na polskę itp. bo oczywiscie jak polsat się zorientował że on klnie na antenie to natychmiast puścili reklamy 20 minutowe :/

 

cytuję "Co wy wszyscy odpier...?! Ten werdykt to hańba dla federacji KSW, która chciałaby uchodzić za poważną! Pier... te wasze KSW! To jakiś dowcip! powiedział Anglik Thompson po walce" i ma rację. 16 sekund do końca, i wcale nie przegrywał na punkty. Przynajmniej tak to wyglądało :/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także podłączam się do prośby, coś tam rozumiem, ale dokładniej by się przydało. Za bardzo sepleni jak na mój angielski (w sumie bardziej amerykański rozumiem no ale) ;)

 

ZGF - nie będę ssał prawie 500 mb, potwierdź tylko czy faktycznie przerwali walkę na 16 sekund przed końcem, bo tak to wyglądało. Wiem że mu wyleciał ochraniacz na zęby i wtedy sędzia coś tam robił, ale to się robi przerwę i kontynuuje, prawda? Poza tym coś mówili o 10 minutowej przerwie (polacy tak rzucili z tego co usłyszałem i rewanżu (3,5min)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem tą paraolimpiadę tylko jednym okiem, ale nie wydaje mi się żeby zakończyli walkę przed czasem ;)

 

@Drunk_Zozol o ile mnie pamieć nie myli, to mówili o zmęczeniu zawodników po 10 minutach "morderczej" walki, a nie o żadnej przerwie...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może... nie wiem, ale cos o rewanżu usłyszałem... a z tymi 16 sekundami - Na bank przerwali walkę przed końcem. Jestem tego niemal pewien, zrobili zbliżenie na leżący ochraniacz na macie, rzuciło mi się w oczy 16 sek. i w tym momencie przerwali walkę. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejejeje. Już chyba wiem co jest nie tak. (razem z ojcem oglądaliśmy jbc, i on tez to widział) - na polsacie był najwyraźniej czas przesunięty (nie polsat sport, zwykły...) to by wyjaśniało czemu po chwili stali ogłosić wyniki i nawet nie było dźwięku sygnału końca. o.0 ale żeby aż taki błąd był? sam nie moge w to uwierzyć, a dałbym sobie rękę uciać, że było 16 sekund do końca. No z nikąd mi się to nie wzieło. A i pewna subtelna różnica. - Zaraz po tym jak się skończyła runda (w polsat sport) to była publiczność pokazana, a potem pudzian i thompson w kątach ringu, na polsacie jakoś dziwnie szybko przeskoczyli do werdyktu o.0

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta walka, a przynajmniej jej finał jest conajmniej dziwna. Nie znam się oczywiście na sędziowaniu, ale Pudzian IMO wcale nie miał przewagi, a i podniesiona ręka Thomsona przed ogłoszeniem wyniku i potem jego reakcja raczej wskazywałaby, że faktycznie coś jest na rzeczy. Takie sceny nie zdarzają się na każdej gali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Federacja ksw sporo zarabia na galach z udziałem pudziana. A kto będzie chciał ogłądać non stop przegrywającego zawodnika... trzeba pomóc chłopakowi :lol2:

 

na polsacie był najwyraźniej czas przesunięty (nie polsat sport, zwykły...) to by wyjaśniało czemu po chwili stali ogłosić wyniki i nawet nie było dźwięku sygnału końca. o.0 ale żeby aż taki błąd był? sam nie moge w to uwierzyć, a dałbym sobie rękę uciać, że było 16 sekund do końca.

 

waż swoje słowa, bo teraz byś był bez ręki :lol: z ciekawości popatrzyłem na nagrania z walki i nic takiego nie miało miejsca ;) Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian? kto to? :lol2:

 

To ten co nosi wodę do zmywania maty spacerem farmera. Chociaż, jedno trzeba mu przyznać, kondycję znacznie poprawił.

 

Mamed klasa sama w sobie, no ale ciągle podstawiają mu kelnerów, nie ładnie. Swojego czasu był już 8. na liście top10 na sherdogu... I z ludźmi z tej top10 powinien walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...