Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

No i nowy Hot Pursuit już oficjalnie.

 

 

Trwa obecnie konferencja EA na E3, zaczeli trailerem i pokazali też dwuosobowy gameplay.

 

 

 

Moje wrażenia - za dużo ślizgania. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Shift bez Real Moda lub później Sharp tires moda był dla mnie nie grywalny. Jeśli będzie jeszcze więcej ślizgania to ja podziękuję ja w Ridge Racery grać nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie boje, na screenach wyglada az za dobrze, az za pieknie, trasa na wyspie, waska droga, wielki las... to nie moze byc nfs! Jesli dojdzie widok z wnetrza, zjadliwa fizyka i mapa nie bedzie miala 60km drog to beda sie zagrywal godzinami! Ktos wie cos o premierze?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to moze byc wlasnie w koncu spelnienie marzen, powrot do korzeni gatunku. Piekne trasy, szybkie fury. Pokladam w tytule sporo nadzieji. Raz, ze robi go Criterion, a oni raczej nie sa partaczami. A dwa, ze w koncu po paru latach posuchy bedzie mozna kupic NFS bez obaw o jakosc produktu. Poza tym, w koncu skonczy sie psioczenie, ze jaki to NFS kiepski i ze w koncu mogliby zrobic cos ala Hot Pursuit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj. To ze ma w tytule "Hot Pursuit" jeszcze nie robi go starym NFSem.

Zanim go wydadza zmieni sie kilka opcji, i zebysmy sie nie zdziwili ze dodadza nam atrakcje typu:

- Zrob drift aby zadymic gliniarzowi droge

- Dodaj neony by oslepiac przeciwnikow

- 457634856834 naklejek by miec wyzszy el0 pr0 status wsrod innych kierowcow

 

Underground tez sie fajnie zapowiadal... jak sie skonczylo kazdy wie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluszna uwaga, ale i tak jestem dobrej mysli. Glod na dobrego, oldschoolowego NFS-a jest tak duzy, ze obdarze ich sporym kredytem zaufania. Poza tym, to Criterion - kazda czesc Burnouta byla mega grywalna, Blur z tego co wiem, tez daje rade (chociaz nie sprawdzalem osobiscie). Chlopaki po prostu wiedza jak robic dobre, arcadowe scigalki. Domyslam sie, ze beda elementy o ktorych wspomniales tak zeby elo-mlodziez tez byla zadowolona. Byle tylko nie przegieli z tym paly i powinno byc wporzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech daja mozliwosc zwiesniaczenia swojego auta, ale niech nie bedzie to konieczne! ostatnio widzialem filmik na joemonster nfs od 1 wzwyz... ehh te godziny spedzone w nfs3 grajac z kumplem na 1 kompie, moze powroca teraz?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seacrest County ma być x2 większe od Paradise City (open world)

Na video widzimy model jazdy z Burnouta bo to sklecone na E3 specjalnie żeby dało pogląda na grę, choć raczej nie należy spodziewać się większych róznic w modelu jazdy od Burnouta;

 

I NIE - nie będzie modyfikacji samochodów, ani mechanicznych, ani wizualnych (poza zapewne zmianą koloru auta); No ale tak chce Criterion - jak dostanie prikaz z góry...

 

A widoku od wnętrza też raczej nie będzie;

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj. To ze ma w tytule "Hot Pursuit" jeszcze nie robi go starym NFSem.

Zanim go wydadza zmieni sie kilka opcji, i zebysmy sie nie zdziwili ze dodadza nam atrakcje typu:

- Zrob drift aby zadymic gliniarzowi droge

- Dodaj neony by oslepiac przeciwnikow

- 457634856834 naklejek by miec wyzszy el0 pr0 status wsrod innych kierowcow

 

Underground tez sie fajnie zapowiadal... jak sie skonczylo kazdy wie

 

Wątpię; to Criterion, więc padła nie wypuszczą.

W sumie nowy HP to chyba najciekawsza pozycja przedstawiona podczas wczorajszych konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blur to gra Bizarre Creations (twórcy PGR) a nie Criteriona :P

 

Fucktycznie, moj blad. Co nie zmienia faktu, ze Criterion pazdziochow nie wydaje.

 

Co do gameplaya, nie jest to zadna nowosc, ale IMO idealna gierka na imprezke czy posiadowke czy browarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do gameplaya, nie jest to zadna nowosc, ale IMO idealna gierka na imprezke czy posiadowke czy browarku.

 

Jeśli będzie dało się grać na PC na podwójnym ekranie, to kupię tą grę w ciemno. System pościgów z Most Wanted w wersji multiplayer mi w pełni wystarcza, jak na odmóżdżającą ścigałkę bez fizyki i jakiegokolwiek realizmu, ale za to dającą dużo frajdy, emocji i adrenaliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay na E3 jest żywcem zbudowany na silniku Burnout Paradise bez żadnych przeróbek więc wersja ostateczna ma szansę wyglądać/zachowywać się zupełnie inaczej;

 

Silnik graficzny pozostanie bez zmian zapewne, nie będą nowego silnika tłukli, kwestia modelu jazdy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol , już myślałem że Jonathan pacyfikuje jakiegoś archeologa a tu temat o całkiem nowym HP .

 

Czasem nie powinno to się nazywać NFS:HP III ?

 

Bo obecna nazwa jest myląca - ktoś w wpisze taką nazwę i wyskoczy mu pierwszy HP z lat 90 .

 

A co do samej gry - mam nadzieję że tego nie spieprzą , 2 przechodziłem kilka razy - jedyny taki NFS dla mnie .

 

U1 mnie odrzuciło driftem i dragiem , jak tu tego nie będzie tylko czyste pościgi i zero tunnigu ( lub taki jak w TDU ) to może być ciekawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to ten sam silnik to nie jest zle. Burnout Paradise dal mi naprawde duzo frajdy. Podciagnac tylko fizyke i bedzie juz niezle.

 

Szkoda że nie zobaczymy motorów bo zabawa mogłaby być naprawdę świetna na duuużej mapie ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nazewnictwo w istocie troche dziwne, ale tytuł nie jest zdublowany. Mieliśmy:

 

- Need for Speed III: Hot Pursuit

- Need for Speed: Hot Pursuit 2

 

Patrząc logicznie to ta trójka na końcu pojawić się powinna.

 

 

Ciągle jednak powtarzają o restarcie serii, więc może nie chcą numerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znowu jazda bokiem na zakrętach. Zobaczymy jak będzie demo.

 

 

Nawet jeśli nie zagram to mam nadzieje że sie sprzeda, to może zostaną przy powrocie do korzeni i zrobią normalne ściganie po ładnych trasach. Kiedy ostatnio była taka gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - jak na razie to nie widać za bardzo tunningu wizualnego - oby tak dalej , wreszcie auta nie będą wyglądać jak choinki w Boże Narodzenie .

 

Wygląda na to że N2O jest obecne , ciekawe o co biega z tym trybem turbo ?

 

Jak te wstawki filmowe będą non stop to trochę będzie to przeszkadzać .

 

Po kiego te liczby nad autami informujące o pozycji .

 

Btw. Co się stało temu Porsche po tym jak przejechało po kolczatce - kilka sekund i znowu pruje 140 mph .

 

Normalnie jak Viper albo inny KITT .

 

Jak będą takie kwiatki to kiepsko widzę tą grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...