Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze widziałeś - kilka sekund po tym jak auto przejechało po kolczatce , koleś zapieprza znowu jak głupi .

 

Normalnie God Mode dla opon , kto oglądał 2 Bonda z Brosnanem to kojarzy podobny myk w jego BMW .

 

W ogóle super auta z słynnych i lubianych seriali ( wspomniane Viper czy Ki2T , nowszy KI3T itp. ) miały podobne możliwości ale tam to było uzasadnione ( technologia itp .) .

 

To super auto do pościgów gdzieś tak w połowie filmiku to był Veyron ?

 

Diablo , Gallardo czy inne tego typu auto to jeszcze rozumiem ale Veyron - kolejny punkt jeżeli chodzi o nierealność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to jest Paganii Zonda , zresztą pisze na filmiku .

 

Zwróćcie uwagę na wskaźnik w lewym dolnym rogu oraz to co jest pod nim .

 

Czyżby policja miała stosować broń typu EMP ?

 

Po drugie - NFS i uszkodzenia ?

 

Btw. Veyrona to na tym filmiku nie widziałem ( chyba że był na tym pierwszym ) - Policja ma Porsche , normalne radiowozy ( Fordy CV ? ) , SUV-y , superauta typu Zonda ale Veyrona to ja tam nie widziałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, totalny gniot dla małolatów, w którym pomysły na które narzekacie były już w hot pursuit 2. Proponuję wpierw odpalić jakieś gameplay'e z tamtej odsłony, a potem jęczeć ;>

Widać, że idą właśnie w stronę tamtej części - i bardzo dobrze. Po demku się oceni. Ważne, że nfs wraca pomału do korzeni.

 

ps

zminusujcie sobie mózgi jak wam się nudzi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusują jacyś hejterzy ;) Vide: temat o Mafii 2 na konsole.

 

Powrót do korzeni... prawie - cały czas czuć ten smród Undercover i innych crapów, czarnych owiec z rodziny NFS.

 

Chętnie zobaczyłbym NFS:HP z grafiką najnowszej generacji i modelem jazdy i zniszczeń rodem z GRIDa :wub:

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, totalny gniot dla małolatów, w którym pomysły na które narzekacie były już w hot pursuit 2. Proponuję wpierw odpalić jakieś gameplay'e z tamtej odsłony, a potem jęczeć ;>Widać, że idą właśnie w stronę tamtej części - i bardzo dobrze. Po demku się oceni. Ważne, że nfs wraca pomału do korzeni.pszminusujcie sobie mózgi jak wam się nudzi

 

Ja jestem ciekawy jak wysoko sobie ustawia poprzeczke jesli chodzi o muzyke. Jak dla mnie to seria Hot Pursuit ma najlepsza muzyke z calej serii nfs. Najpierw jedynka z niezwykle klimatycznymi kawalkami a pozniej druga z ostrym rockowym graniem (z reszta nie tylko rockowym). Te kawalki do dzisiaj siedza w mojej glowie, zwlaszcza ta z intra hp2 :D Tak ogladam filmiki na yt i chyba sobie zainstaluje hp2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kawałek przewijał się w trailerze to wersji specjalnej, jakiś rmx kawałki indie-rock (bieda);

 

Niestety na klimatyczne kawałki audio jak w NFS III czy NFS Porsche nie ma co liczyć;

Teraz to tylko licencjonowany OST; (Niekoniecznie zły jak, np. w NFS U2, ale równie dobrze może skończyć się kaszaną jak NFS Undercover czy NFS Shift (łege łege));

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dodatkowo boli brak widoku z wnetrza, bo jesli gram na kierownicy to tylko na takim widoku, zadne zderzaczki, sraczki czy kamereczka zawieszona w przestrzeni. A oni to upraszczaja az do bolu, gdyby nie to pewnie bym sie skusil by chociaz sprobowac, ale posiadajac kierownice odpycha mnie to niesamowicie, bo arcade czy nie arcade widok z wnetrza to powinien byc priorytet.

To jak grac w CoD/Quake z kamera TPP albo na lufie...

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie potrzebuje widoku z środka. Taki mam jak jeżdże codziennie do pracy. Najpardziej w HP2 podobało mi się to że jeżdże drogimi furami i patrze jak wyglądają i sie przy tym dobrze bawie.

Ważne żeby model jazdy nie był udziwniony. I żeby była dobra zabawa. Przy HP2 spędziłem bardzo wiele godzin.

Choć musze przyznać że podobnie myślałem i kupiłem na jakiejś aukcji NFS Pro Street. Myśle sobie co tam można zepsuć w arcadówce? I efekt jest taki że niedługo sam wystawie aukcje z Pro street. Co za nędza!!!

Shift był OK więc może HP też będzie. Mam nadzieje bo mi takiej gry brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem sobie HP2 i tak sobie myślę jak niewielki jakościowy krok zrobili deweloperzy przez ostatnie kilka lat. Ta gra ma kilka ładnych lat a modele aut są ciągle przyzwoite (M5 hmm... mniam). Dlaczego nie można wydać dokładnie tej samej gry z nową grafiką? Bez żadnych ulepszeń w stylu tu naklejka tam spojler lub jakieś "turbo mode" :? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grobel

 

Widziałeś ty kiedyś na własne oczy HP2 ?

 

To co napisałeś to jest kompletna bzdura - wskaż mi krytykowane elementy z HP(3) które rzekomo już były w HP2 .

 

Podpowiem - nie ma takowych , choćby żeś z lupą szukał to ich nie znajdziesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dodatkowo boli brak widoku z wnetrza, bo jesli gram na kierownicy to tylko na takim widoku, zadne zderzaczki, sraczki czy kamereczka zawieszona w przestrzeni. A oni to upraszczaja az do bolu, gdyby nie to pewnie bym sie skusil by chociaz sprobowac, ale posiadajac kierownice odpycha mnie to niesamowicie, bo arcade czy nie arcade widok z wnetrza to powinien byc priorytet.To jak grac w CoD/Quake z kamera TPP albo na lufie...

 

Gdyby dali kamere sledzaca dzialajaca tak jak w Gran Turismo 2 to mogloby nie byc dla mnie w nowym hp zadnej innej kamery. Ta w gt2 jest moim zdaniem najlepiej zrealizowana kamera (umieszczona za samochodem) w historii gier wyscigowych. Kto nie gral ten nie wie o czym mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grobel

 

Widziałeś ty kiedyś na własne oczy HP2 ?

 

To co napisałeś to jest kompletna bzdura - wskaż mi krytykowane elementy z HP(3) które rzekomo już były w HP2 .

 

Podpowiem - nie ma takowych , choćby żeś z lupą szukał to ich nie znajdziesz .

 

Nie, nigdy nie widziałem... -_-

Owszem, bajerów w stylu turbo nie było (też mi minus), ale super radiowozy, kolczatki, helikoptery zrzucające płonące beczki i inne gadgety, slow motion kamera (a nawet głupie cyferki z pozycją w wyścigu nad samochodem) były.

 

No ale racja, w hp 2 policja nie jeździła veyronem, a to dla ciebie jest niesamowity minus :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy nie widziałem... -_-

Owszem, bajerów w stylu turbo nie było (też mi minus), ale super radiowozy, kolczatki, helikoptery zrzucające płonące beczki i inne gadgety, slow motion kamera (a nawet głupie cyferki z pozycją w wyścigu nad samochodem) były.

 

No ale racja, w hp 2 policja nie jeździła veyronem, a to dla ciebie jest niesamowity minus :lol:

 

A jak sobie wyobrażasz pościg za autem w stylu Ferrari Enzo , MacLaren F1 , Murcielago zwykłym radiowozem ?

 

Do tego trzeba specjalnego sprzętu - sportowe fury takie jak Lamborgini Gallardo ( włoska policja ma 2 takie ) , Porsche ( Niemcy mają takie do pościgów ) .

 

Z tego co pamiętam to najmocniejszy radiowóz pościgowy w HP2 to było Diablo .

 

Z innych - Viper , Corvette , HSV ( Holden ) .

 

Ale takie samochody mają o wiele większy sens niż drogi i paliwożerny Veyron .

 

Jedziemy dalej - kolczatki i blokady - co w tym dziwnego - policja stosuje je realu .

 

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę - nie o same kolczatki chodzi - tylko o to co się stało po tym jak Porsche na filmiku przejechało po kolczatce .

 

To jest nie realne i głupie , a nie sam fakt używania kolczatek .

 

Beczki - tu masz rację , niepotrzebne udziwnienie - ale jedno z niewielu w porównaniu do tego co jest w dzisiejszych NFS-ach .

 

Slow motion kamera - w HP2 była tylko w momencie kiedy auto wyskakiwało w górę i chyba na końcu wyścigu .

 

Nie było tego w momencie kiedy policja włączała się do pościgu ani w takich momentach jak widać na filmiku z nowego HP .

 

A cyferek nad samochodami nie było w HP2 , były tylko na minimapie .

 

A co do turbo - dla kogoś kto wychował się na starych NFS-ach takie rzeczy będą odbierane jako minusy .

 

Do sportowego auta wcale nie potrzeba Nitro aby mieć frajdę z jazdy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może to będzie pierwszy NFS w jakiego zagram od czasów Porsche Unleased ;)

 

Pościgi są nawet ok, tylko to turbo, nitro czy inne badziewie psuje klimat. Nocny pościg całkiem, całkiem. Co do realizmu modelu jazdy. Czy w pierwszym HP - NFS III Hot Pursuit był realistyczny model jazdy? Nie było, a frajda była ogromna i przypływ adrenaliny gdy we wstecznym lusterku w błyskawicznym tempie doganiał cię radiowóz ;) Uniki przed kolczatkami czy kamyki powodujące odpryski na szkle kamery podczas ucieczki poboczem - to był bajer :)

 

Może w wolnym czasie poszukam płytki i poszaleję F550 Maranello :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była najlepsza cześć :D Potem Porsche i na trzecim imo HP2. Kurde jak sobie przypomnę HP i to jak z brackim cieliśmy po nocach to aż się łezka w oku kręci :cry:

 

No, ale zobaczymy co tam pokaże nowa odsłona, nie ma co się za bardzo napalać, ale chyba idą w dobrym kierunku (czyli wstecz) :D pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie wyobrażasz pościg za autem w stylu Ferrari Enzo , MacLaren F1 , Murcielago zwykłym radiowozem ?

 

A gdzie ja temu przeczę?

 

Z tego co pamiętam to najmocniejszy radiowóz pościgowy w HP2 to było Diablo .

Z innych - Viper , Corvette , HSV ( Holden ) .

 

A pomyślałeś, że motoryzacja poszła do przodu i kiedyś topowy viper jest teraz przeciętnym egzotykiem? To chyba normalne, że producenci wprowadzą topowe samochody (a by wyrównać szanse również do roli radiowozów).

 

Ale takie samochody mają o wiele większy sens niż drogi i paliwożerny Veyron .

 

Ty tak na poważnie?

To jest gra zręcznościowa, a nie szara rzeczywistość.

 

A co do turbo - dla kogoś kto wychował się na starych NFS-ach takie rzeczy będą odbierane jako minusy .

 

Widzę, że zaczyna się standard jęczenie, jakie to kiedyś nfsy były zajebiaszcze... I tak co temat o nowym nfsie... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się MTV, zmieniła się młodzież;

 

Jedyne co narazie tak naprawdę można zarzucić grze to właśnie świecidełka, NOS i tą całą MTV-oprawkę wyścigów/wyzwań;

+ Wciskanie pseudo platformy społecznościowej;

 

A tekst, że Veyron jest drogi i paliwożerny...

Tak samo paliwożerny był Viper, F50, Diablo i inne super-samochody występujące w NFS'ach... Jak i drogie;

 

 

Ja staram się dopatrzeć zalet... widzę nowe auta (SLS, Panamera), widzę 4-y różne scenerie, widzę miłą dla oka oprawę video...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

 

0:44 mówi wszystko.

 

 

Może jednak sie będzie dało pograć, na prostych i łukach wygląda ok, trasy powinny być spoko.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...