Skocz do zawartości
Endurance

Mysz do 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do was z kolejną prośbą.

Chodzi o gryzonia, bo mój aktualny nieco szwankuje i chcę go zastąpić. (A4Tech EVO X6-90D GLaser)

 

Preferuję przewodowe myszki (bezprzewodowe często mnie zawodziły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ta mysz? Do grania?

 

W zasadzie to do wszystkiego :P Do grania też, ale nie mam na myśli "jak najszybszej reakcji w CS'ie".

Ma być szybka, sprawna i solidna.

Nie potrzebuję tysiąca różnych przycisków - wystarczy mi LPM, PPM i scroll.

Ew. czasami używam też dodatkowego scrolla w mojej x6.

Edytowane przez Endurance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodziktech G3 / Intellimouse Explorer 3.0. Zwykłe myszki w klasycznym kształcie (ja nie lubię dziwadeł ;P), ale porządnie wykonane i działające :)

 

Chodzi mi o jakieś nowsze i solidniejsze myszki, ale dzięki za propozycję ;)

Nie lubię małych i bardzo lekkich myszek tak poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 Tech 747?

Albo któraś z serii Oscar :)

Ta 747 (taki pająk "natłoczony" i tak z kształtu to razer diamonback) - naprawdę w porządku myszka, tylko zamiast 3600 DPI na recenzjach w serwisach wacha się od 2800 do 3200 :)

Ale wątpie aby to przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4Tech 747 z wyglądu może fajna, ale nie wygląda na solidną.

Co do Logitecha MX518 - czy 1800 dpi to nie czasem za mało?

Myszki z tego co wiem to teraz mają po 2000 - 2500 dpi..

 

Nie wiem, nie znam się za bardzo :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 2000 dpi kursor lata jak szalony ;) Teraz gram na 1200 i wystarcza, Dużo dpi =/= lepiej.

 

To w jakie Ty gry grasz że nie ma w nich możliwości regulacji czułości ? :blink: Mi kursor/celownik w grach przy modelu 1600 dpi lata z tą samą prędkością co na myszy 400 dpi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dziwadeł nie ma gier!! Jak już taiś wybredny to A4TECH Laser mini XL-750MK X7. Zarąbistą jest Saitek Mysz Cyborg V1 Mouse i tą by wybrał. Ale "palenie albo zdrowie, wybór należy do ciebie" :wink:

 

Miałem kiedyś mysz Saitek Gaming Mouse - to był dosłownie bubel. Sprzedawana jako 1600 dpi na prawdę miała 800 dpi z "dynamiczną interpolacją" / akceleracją dającą złudzenie 1600 dpi . Dodatkowo naciśniecie jednego klawisza blokowało czasem inny , albo klawisze boczne nie miały ciągłego sygnału (nie można było "przytrzymać"). ... no bubel po prostu ... a cena nie była niska.

 

Tak więc jeśli ten nowy Saitek też ma takie fanaberie to nie jest zdatny do użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...