Skocz do zawartości
romek

Konkurs Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

To nie lepiej napisać czas wybierania tydzień ?. Poprostu robicie ludzi w balona. Jak piszę 3 dni to raczej tak ma być >

 

Po prostu uzbrój się w cierpliwość, wyniki już są. Trwają ostatnie konsultacje i sprawdzanie, czy przypadkiem ktoś sobie jakiegoś elementu bannera nie „pożyczył”. Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... panowie ja mialem urodziny 23ciego :P <beer 4 all!>

 

BTW nie chce mi sie cytowac... ale w jaki sposob nasze wypowiedzi moga przedluzac czas wybierania szczesliwca? Odpisywanie na forum nie zabiera wiecznosci zeby nie miec czasu na konsultacje.

 

a dla reszty ... cierpliwosc w terazniejszych czasach jest ceniona. Jednak jesli nie potraficie wytrzymac kilku dni wiecej, to zycze udanego pobytu u psychologa :)

 

Pozdrawiam z rodzinnego miasta w ktorym czas stanal chyba z 20 lat temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiaczki wy moje, wyniki ze strony Enermax i redakcji mam, trwa sprawdzanie jak wspomniał Caleb jak wygląda sprawa co do regulaminowego pożyczania sobie obrazków oraz określenia spraw kont w serwisie.

 

Dla przykładu, by ominąć regulamin, czyli jedna praca = jedno zgłoszenie, pewna osoba wysłała 3 prace (kiepskie) by otrzymać 3 nagrody gwarantowane. Oczywiście trzy oddzielne konta, nawet jedno z innego IP, wszystko jednak wyszło przy sprawdzaniu i Pan otrzymał stosownego bana a prace poszły do kosza.

 

Właśnie dlatego to tyle trwa, każde zgłoszenie sprawdzamy by uprawnione osoby otrzymały nagrody a nie cwaniaczki.

 

Jutro będą wyniki umieszczone na portalu po potwierdzeniu wszystkich kont i prac.

 

BTW: MODERlukasMODER - nie drażnij proszę bo wykluczę Cię z konkursów. Jak widzę wszyscy rozumieją jaka to ciężka praca lecz trafia się taki malkontent, któremu zawsze coś nie pasuje. Nie chcesz, nie dostaniesz bo musiałeś przecież czekać. Ok EOT dalsze dywagacje na PW proszę jeśli jeszcze jakieś żale się pojawią.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się załapałem do pierwszej 50 to będzie pierwsza wygrana w konkursie, w moim życiu :) (nie liczę zdrapek za złotówkę)

no nic poczekamy jeszcze trochę, ale przyznam, że informacja o tym, że wyniki już są zelektryzowała powietrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie :D 6 miejsce + pierwsza 50 - nieźle jak na 15 minut roboty (z czego większość to zrobienie fotek kart) ;) Faktycznie TOP3 to Flashe ;) Wrócę z pracy, to podeślę dane do wysyłki :D

Jak miło, że kolejne 2 Silentium Zephyr znikną z mojej obudowy na rzecz T.B. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycieski banner bardzo fajny, dynamiczny, spokojnie mogliby go uzyc jako jeden z oficjalnych.

 

O w pysk! nie spodziewałem się ..naprawde jestem w szoku - pierwsze miejsce!!

 

Ale już pisze dlaczego. Flasha poznałem właśnie w dniu ogłoszenia tego konkursu, do tej pory nawet go w życiu nie odpalałem i że tak powiem nie wiedziałem gdzie jest "open" a gdzie "save" (to apropo pisania systemów w AS ;)). Ogłoszenie konkursu było dla mnie właśnie takim impulsem i powiedziałem sobie "no kurde, masz teraz powód by chociaż zobaczyć jak tam obrazek umieścić i napisać blabla". No i tak też zrobiłem ...pamiętam jak wczytałem fotkę jakiegoś chomika i chciałem go przesunąć z prawa na lewo, później dodałem następne przypadkowe zdjęcie - no a dalej to już samo poszło :)

 

Jak już pojołem co to Flash. Projekt banerka powstał w Photoshopie, rozruszałem go we Flashu klnąc i drapiąc się cierpliwie w głowe.

 

W moim banerku nie ma żadnych grafik zapożyczonych, wszystko to poretuszowane w szopie piorunki + glowy. Zasilacze ze strony Enermaxa. Ikonki zrobiłem sam w Illustratorze (na podstawie Enermaxowych - nie mogąc znaleźć nigdzie wektorków). Czas pracy około 3 dni po 3 godziny.

 

Ciesze się jak sto choler! :)

 

Pozdrawiam,

K

Edytowane przez kkom
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zalezy, jednym z celow takiego konkursu moze byc wlasnie sciagniecie nowych potencjalnych uzytkownikow. Pytanie tylko ilu z nich pozostanie na forum a ilu zalozylo tylko konto pod konkurs (i uaktywni sie co najwyzej na nastepny konkurs :)).

Tak czy inaczej gratulacje dla zwyciezcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy faktycznie jest bardzo fajny, aczkolwiek żaden z tych bannerów to nie jest "system operacyjny" jak ktoś podejrzewał :) Ale przy wyświetlaniu 80plus i 5 lat gwarancji przydałoby się z 1-2 sekundy dłużej zostawić to na ekranie - ale może to ja za wolno czytam ;)

Do tego 4 jest zabawny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, ciekawe pomysły i wykonanie.

Troszkę późno się za wszystko najwidoczniej zabrałem, bo nawet nie ma nagrody gwarantowanej.

Pozwolę sobie wkleić swoją pracę, bo mało statycznych obrazów znalazło się w top10.

 

Dołączona grafika

 

 

Jeszcze raz gratuluję wygranym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wygrać nagrodę gwarantowaną!, bardzo się cieszę :D ( pierwsza wygrana w konkursach ;) ). Gratuluje wszystkim wygranym !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Do tego 4 jest zabawny :D

 

I taki miał być. W myśl zasady nie znasz się na czymś to zrób by chociaż było śmiesznie. Ale żeby aż 4 miejsce... Dziękuję i gratuluję pozostały. Szacun dla pierwszej trójki. Edytowane przez wilko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie otrzymamy Emaile ? ponieaż do tej pory nic nie otrzymałem >

Jeśli podałeś wszystko prawidłowo to o 14:47 poszedł do Ciebie mail. Jak nie doszło wysłałem jeszcze raz.

 

Ciesze się, że konkurs się podobał. Jako pierwsi w Polsce (jak mnie pamięć nie myli) rozdaliśmy tyle nagród rzeczowych z wszystkich serwisów IT. Sporo pracy nas to kosztowało ale wasze komentarze to w 100% rekompensują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu przy zwycieskich banerach zamiast ksywek z portalu sa imiona i nazwiska? :) Milo bylo by zobaczyc czy wygral ktos kto poza zalozonym kontem "istnieje" jakos na forum

 

Dobre pytanie, aczkolwiek ja bardziej istnieję na forum jako aktywny użytkownik niż w konkursach więc bez obaw :D jedną osobę już masz :)

 

 

A tak przy okazji... czy wysyłane są potwierdzenia odebrania danych dotyczących wysyłki?

Wiadomo jakieś cuda antyspamowe itd. zawsze się coś może przydarzyć jak się ma pecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem opisywałem już na portalu pod tematem konkursu ale napisze tu. Problem wynika z używania loginów i nazw wyświetlanych. Zróbmy to na moim przykładzie: Powiedzmy, że mój login to "zdzislaw" a ksywka wyświetlana "romek". Podsyłam prace jako "zdzislaw" i wygrywam a wy szukacie i nie możecie znaleźć takiej osoby w bazie, co kończy się, że konkurs ustawiony, że znajomi dostają nagrody itd. Większość osób nawet nie ogarnia różnicy pomiędzy login a nazwa wyświetlana lub perfidnie ją zmieniają jak moderator siada im na głowie :P By ominąć takie spekulacje podaliśmy imiona i nazwiska. Ksywkę można dodać ale mówię u kilku osób będzie problem by ich znaleźć bo mają inne loginy co jak wytłumaczyłem skończy się bezsensownym strzępieniem języka.

 

Wszystkie osoby, które zostały wymienione na stronie portalu jako zwycięzcy otrzymali stosownego maila o wysłanie prac, jak nie otrzymam ich to spokojnie, będę się upominał również na forum przez PW. Maksymalnie 7 dni macie na dostarczenie tych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...