Skocz do zawartości
Igor

Kurz komputerowy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak kumpel spalil Fdd ( smierdzalo spalenizna strasznie) wiec zanosi ja do serwisu. Gostek w serwisie ( firma w bialym bardzo "szanowana" :))

oglada stacje. Kolega mowi ze sie spalila , gostek wacha i mowi:

Ona nie jest spalona tak pachnie KURZ KOMPUTEROWY!! :lol::lol::lol::lol:

 

Jak to usłyszalem to myslalem ze sie zleje.

A moze to ja nie wiem nic o kurzu komputerowym??? :mrgreen: :mrgreen: :roll: Słyszeliscie o czyms takim?? 8O 8O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wy lamerzy jestescie, jezeli nie rozrozniacie kurzu komputerowego od zwyklego domowego, po zapachu :lol: :lol: :lol:

 

Przeciez :

moze zwykly kurz ulega skomputeryzowaniu wlatujac do kompa ? ;]]

:lol:

Proste nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh eniezłe :) Kurz komputerowy ma specyficzny zapach, nie drazni nosa jak taki "naszafkowy" ;) Wręcz pachnie, jest przesycony overclockingiem ;)

 

hm dla mnie jest to pop prostu śmieszne no i dziwne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lamy z Was! przeciez kurz komputerowy ma taki zapach pomiedzy tym spod biurka a z nad szafy! takie z Was szpece a takie oczy robicie na haslo "kurz komputerowy" 8) 8) 8) 8)

 

a ja myslalem,ze w srevisach to same lamy siedza! a tam sie okazuje,ze wykwalifikowana kadra :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zjarala sie mojemu kumplowi grafa i plyta (a dokladniej port agp i chipset), i troche smierdzialo. ciekawe co by powedzial na ten zapach, ze kurz????? :):):)

nie wtedy to bedzie kurz_spalonyego_sprzetu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol: Słyszałem  nawet że jak sie cały komp sfajczy to i tak 

jest to tylko zapach kurzu.Więc  jak wydymicie  kompa to się tym niemartwcie to tylko kurz :lol:  8)

to znaczy ze z moich athlonow lecial kurz a nie dym tak ? ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie to moze jakis nowy produkt stworzymy

e-kurz komputerowy ;] do zanabycia w telemango, dzieki niemu Twoj komputer bedzie sie kurzyl inaczej niz reszta przedmiotow w Twoim domu

pozniej zrobimy rozne odmiany, e-kurz+ itd. ;]

co za zwala, a serwisanci sa czasem tacy pocieszni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie .... niedlugo bedzie kurz z rodzaju rh+ i rh- ........ a do tego rozne firmy zaczynajac od gainwarda konczac po ibm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopaki!mam pomysla! otworzymy siec servisuf komputerowych! szefem bedzie=Lisek, my zalozymy oddzialy regionalne! a ze takie z nas szpece to bedziemy kase krecic!!! co Wy na to?!?!?! :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopaki!mam pomysla! otworzymy siec servisuf komputerowych! szefem bedzie=Lisek, my zalozymy oddzialy regionalne! a ze takie z nas szpece to bedziemy kase krecic!!! co Wy na to?!?!?! :twisted:  :twisted:

i jeszcze strone sie zrobi. a lisek wzoci link na tweak-a :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...