Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Żebym go jeszcze miał.. Poszedłem w Pz III i teraz mam już odkrytego PZ III/IV, ale sama III to imho padaka i nie mam zbytnio ochoty nim się turlać, chyba będę farmił na Wolverine/Sluggerze.

 

Zamontuj 7,5 37 L24 i ciesz się czołgiem. Mam na nim rekord killi (9 w bitwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ewidentnie widać że nie bawiłem się w dobijacza (czego nienawidzę i tępie jak tylko mam sposobność)...

Nie jedna bitwa nauczyła mnie, że lepiej dobić wrogi czołg jak jest możliwość niż czekać aż skaleczy połowę teamu zakitrany gdzieś w krzakach lub aż zabije/wykryje naszą artylerie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo lepiej się unieść honorem niż wygrać grę. To jest gra zespołowa, mocium panie, normalne jest, że poprawia się po kolegach.

 

Im szybciej wykluczymy czolg tym mniej zlego on nam zrobi.. zdarza mi sie brac czolgi na dobitke (ale nie szukam takich z premedytacja.. wale w to co mam w swojej okolicy), ale czesciej zdarza mi sie zjechac wiekszosc czolgu, a ktos inny dobija. Trudno.. taka kolej rzeczy, przestalem sie juz przejmowac iloscia killi, czasem wracam z wygranego meczu z 0, ale expa mam tyle jakbym ze 4 sciagnal. Tez nie widze w tym nic zlego, choc czasem troche irytuje jak zostalo ktos sciaga mi czolg sprzed celownika na ulamek sekundy przed przeladowaniem i ja puszczam strzala juz we wrak, no ale raz na wozie, raz pod wozem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę czasem dobić nawet wrak <_<

A nuż zmartwychwstanie? :lol:

 

 

 

Żarty - żartami. Zdarza się przygrzać w truchło, bo np. na zoomie przegapię moment jak ktoś go zdejmie tuż przede mną

 

 

 

.:.:ed:.:.

literówka :E

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarcik się nie udał, bo info już dziś w ciągu dnia było na stronie ;)

 

Im szybciej wykluczymy czolg tym mniej zlego on nam zrobi.. zdarza mi sie brac czolgi na dobitke (ale nie szukam takich z premedytacja.. wale w to co mam w swojej okolicy), ale czesciej zdarza mi sie zjechac wiekszosc czolgu, a ktos inny dobija. Trudno.. taka kolej rzeczy, przestalem sie juz przejmowac iloscia killi, czasem wracam z wygranego meczu z 0, ale expa mam tyle jakbym ze 4 sciagnal. Tez nie widze w tym nic zlego, choc czasem troche irytuje jak zostalo ktos sciaga mi czolg sprzed celownika na ulamek sekundy przed przeladowaniem i ja puszczam strzala juz we wrak, no ale raz na wozie, raz pod wozem.

U mnie nagminne jest, że zostawiam komuś 1x, 2x czy 3x HP... jest to ega wkurzające, ale już przywykłem. A odnośnie tego, że ledwo żywy czołg może być nadal groźny, polecam screena z mojego postu 3628 - mając 11HP skosiłem dwa cele, czym skończyłem bitwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest oficjalnie napisane jakie działo T34 jako premium tank otrzyma.

 

Overlord said...

 

Q: The "T34" is just a T29. Remember that. The only reason it has a new classification is because it has the 120mm gun. That's it. If you remove the 120mm, it stops being a T34.

 

So yes, it HAS to keep the 120mm. Not that the 120 was all that good to begin with. Frankly, on the T29, it belongs in tier 8.

 

A: Yup, T34 will keep 120mm gun.

October 11, 2011 3:04 PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo...fajne :D

No to do eksperta zostały mi jeszcze:

  • SU-14
  • Obiekt 261
  • T95
  • Maus
  • M4A3E2
:D

 

Kurde, wczoraj bym zdjął T95 (on ścigał naszego is-3 wokół budynku, ja ścigałem jego w T32), to jakiś leszcz podjechał i go wykończył z HE jak się przeładowywałem do ostatniego strzału :s

 

Btw, nie wiedziałem, że już zdjąłem 15 szt. E-75 :blink:

 

____

Masz ten +, nie zrzędź :P

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje:

 

E-100

T92

M24 Chaffee

Obiekt 261

T30

Obiekt 704

GW Typ E

 

Więc począwszy od dzisiejszego wieczora wsiadam do VK2801 i poluję na arty :twisted:

 

PS. Za link + się należy :P

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koszmar mam w T32. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha ale dzis spotkala mnie najbardziej kuriozalna sytuacja ever:

Ja - T32 ze 105mm i stockowa wieza i zaloga na 100%

Przeciwnik VK3601H - ze 88mm

Oddalem......... 11 strzalow w niego z czego 5 bylo "bounced off", dwa byly critical za 0 HP a 4 pozostale zabraly mu........ 70% :| w tym czasie on wladowal we mnie ze 25 pociskow i gdyby nie ich arta to wykonczylby mnie tam na bank.

Nienawidze tego czolgu i dojscie do T34 bedzie koszmarem i meczarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dowiedziałem się ostatnio że przewrócone drzewa nie dają bonusów do kamuflażu. A ja specjalnie przerwacałem :D

 

Odnośnie porazek. Ostatnio pojechałem moją JagdPantherą do takiej co miała 5% HP, (wczesniej ja trochę 'zmiekczyłem') ja 100%. Staliśmy naprzeciwko siebie zderzeni. .....przegrałem :/ Same rykoszety poszły.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze tego czolgu i dojscie do T34 bedzie koszmarem i meczarnia.

 

He he, ja dziś pomyślałem dokładnie to samo ;)

P.S. Chociaż przed chwilą to ja się śmiałem jak gość w Pershingu walił w moje gąski bo tylko to widział z 20 strzałów i nie ściągnął mi nic z HP , zero, a jak tylko się ruszył na tyle ze go widziałem to odesłałem go do krainy wiecznych łowów :lol2:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koszmar mam w T32. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha ale dzis spotkala mnie najbardziej kuriozalna sytuacja ever:

Ja - T32 ze 105mm i stockowa wieza i zaloga na 100%

Przeciwnik VK3601H - ze 88mm

Oddalem......... 11 strzalow w niego z czego 5 bylo "bounced off", dwa byly critical za 0 HP a 4 pozostale zabraly mu........ 70% :| w tym czasie on wladowal we mnie ze 25 pociskow i gdyby nie ich arta to wykonczylby mnie tam na bank.

Nienawidze tego czolgu i dojscie do T34 bedzie koszmarem i meczarnia.

 

Druga wieża pomoże Ci zmienić zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...