Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

da rady wyciagnac 700 jednym strzałem - max za 500 i 200 z podpalenia, lub, ostatecznie, cios konczacy w ammo rack, jak wybucha to masz za 700

tak jak raz zdjałem is4 w ammo rack z t30 za 1750(wtedy tier 9) hitem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko T-34-85 jest wybitnie beznadziejny. Wydałem tylko doświadczenie i kasę, żeby kupić ten szajs. Sprzedałem już i zarabiam na SU-85.

 

Nie czaję czemu ktoś wydaje opinię o czołgu zanim go wymaksuje i zdobędzie przynajmniej 100% na załodze. Na T-34-85 konieczny jest rammer, bez tego ani rusz, załga na 100% też jest bardzo potrzebna i powinien mieć ostatnie działo aby się tym grało w miarę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Nie trzeba wymaksować czołgu aby wiedzieć, czy ma zapędy na dobry czy beznadziejny czołg. Ten akurat jest beznadziejny a reszta niewiele zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będąc na T-44 mogę się trochę wypowiedzieć nt. ruskich medów. Aby móc cokolwiek nimi zrobić, trzeba przeboleć trochę i wymaksować te czołg, załogę i obowiązkowo zamontować (dla t-34-85) rammer, wentylację i szybsze celowanie. Jak już się zamontuje działo 100mm, to w swoim tierze robisz pogrom wykorzystują swoją mobilność i swoistą potęgę tego działa (inne medy na 6 tierze nie mają czym zbytnio pochwalić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem t34-85 i moim zdaniem też to jest tragiczny czołg. Zrobiłem na nim 227 bitw bo myślałem że może z czasem uda mi się poprawić win ratio na poziomie 44% niestety nie dałem rady. Największe minusy są w sumie dwa - beznadziejny pancerz i tragiczna mobilność jak na meda. W walce manewrowej nie ma szans bo podczas zmiany kierunku czołg praktycznie staje w miejscu. Najlepsze bitwy miałem na nim wbrew temu co piszecie podczas kampienia.

Aha czołg miałem wymaxowany z rammerem wentylacją i szybszym celowaniem właśnie.

 

T43 z tym samym działem a różnica w grze kolosalna - win ratio 55% fajniej się gra dzięki lepszej mobilności i ilości HP które nadrabiają słaby pancerz - tzn można przyjąć kilka strzałów zanim się padnie, na t34-85 często padałem po 1-3 strzałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wymaksować czołgu aby wiedzieć, czy ma zapędy na dobry czy beznadziejny czołg. Ten akurat jest beznadziejny a reszta niewiele zmieni.

 

Ruska linia medów, T-43 z tym samym działem, co T-34-85:

Zwycięstwo!

Bitwa: Linia Zygfryda 17 czerwca 2012 19:55:53

Czołg: T-43

Doświadczenia: 2 506 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 10; x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 30 429 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 1 320)

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny

Kiepski czołg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruska linia medów, T-43 z tym samym działem, co T-34-85:

 

Kiepski czołg?

 

Kiepski, nigdy więcej T-43 strasznie się na nim umęczyłem, T-44 to już co innego nim walka to przyjemność.

 

ps. dziś w jednej bitwie pojawił się E-100 i stwierdził że będzie bronił bazy, z nim skończyli później :D jak ci ludzie dochodzą do takich czołgów ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Kolejny pułapko-gniot - M4 Sherman. Totalne dno. Bardzo wolny, kompletny brak zwrotności, działo przemilczę.

Albo mam szczęście to kupowania gniotów, albo prawie każdy to gniot.

T-34 RULEZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 armata 76 w Shermanie jest identyczna jak w T1 lub w M6 a na obu tych czołgach jeździło mi się bardzo fajnie. Naprawde Glasser zaczynasz narzekać na stockowe pojazdy, Wyexp załoge,dodaj wyposażenie i gra się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Zauważyłem, że T28 to niezły zbrojony bunkier. 2x KW-1, KW-3, Tiger II i nie mogli to rozciach!lić, a trafiali niemal za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na mojego Tygrysa miał ochotę KV5 który miał 23% HP ale widzisz każdy ma weak spot ;] Po strzale w wieże donator poszedł kupić kolejny czołg.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem t34-85 i moim zdaniem też to jest tragiczny czołg. Zrobiłem na nim 227 bitw bo myślałem że może z czasem uda mi się poprawić win ratio na poziomie 44% niestety nie dałem rady. Największe minusy są w sumie dwa - beznadziejny pancerz i tragiczna mobilność jak na meda. W walce manewrowej nie ma szans bo podczas zmiany kierunku czołg praktycznie staje w miejscu. Najlepsze bitwy miałem na nim wbrew temu co piszecie podczas kampienia.

Aha czołg miałem wymaxowany z rammerem wentylacją i szybszym celowaniem właśnie.

 

T43 z tym samym działem a różnica w grze kolosalna - win ratio 55% fajniej się gra dzięki lepszej mobilności i ilości HP które nadrabiają słaby pancerz - tzn można przyjąć kilka strzałów zanim się padnie, na t34-85 często padałem po 1-3 strzałach.

 

Jedna uwaga - win ratio na konkretnej maszynie o niczym nie świadczy, a już na pewno o jakości pojazdu.

 

Kiepski czołg?

Jedna dobra bitwa też o niczym nie świadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pułapko-gniot - M4 Sherman. Totalne dno. Bardzo wolny, kompletny brak zwrotności, działo przemilczę.

Albo mam szczęście to kupowania gniotów, albo prawie każdy to gniot.

T-34 RULEZ.

 

Mój ulubiony czołg do odstresowania! Montujesz haubicę 105 i walisz nie w przód a w bok większość przeciwników Twojego tieru odparowuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Masz na tym T-34-85 lub M4 zaloge na 100%? Nie? No to co sie dziwisz ze nie trafiasz..

 

Z tego co wiem, celność nie zależy od wyszkolenia załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna miec zaloge 100% i uja trafic dzialami tier 5-8, bo z paczu na pacz jest coraz gorzej

mm też zawodzi w tej grze na calej linii, dzis z 6 razy widzialem sytuacje 10, 10, 8,8 itd u nas a u przeciwnika 10, 10, 9,9,9,9,8...w dodatku czesc tych 9 to medy....mapa z strategic pointem typu gorka, plus nubiarstwo w teamie to zaden magik nie wydoli wygranej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy w tej po<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ej grze jest for fun i wiele stoi na głowie.

 

Jak napisałeś, że T-34-85 jest nędzny, to byłem skłonny przytaknąć.

Ale jak piszesz o M4, że jest do niczego, to może zacznij szukać przyczyny niepowodzeń w swoim sposobie grania? I chodzi mi nie tyle o grę w trakcie bitwy, ale to, co robisz z modułami i załogą w garażu.

 

Gwoli wyjaśnienia - na 34-85 miałem w okolicach 60% wygranych. Na M4 nie pamiętam - na pewno dużo mniej. Ale 34-85 nie dawał mi z jazdy żadnej frajdy (po prostu go "odhaczyłem", bo akurat była promocja na jego zakup), podczas gdy M4 potrafiłem przejeździć kilka bitew, po czym przypominałem sobie, że mam inne czołgi w garażu. Tak samo zresztą z E8 (bezpośrednim konkurentem T-34-85), na którym zrobiłem ponad 1000 bitew i którego nie mam ochoty sprzedawać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie taki sam jak z bia...

edit

Nadal będzie taki sam...

No chyba że chodzi ci o screena z zakładką skilową załogi, pokazującą ich wyszkolenie, to z bia bedzie 121% np celowniczy a bez 115%

Bawiłem się e100 z bia i bez i różnicy w opisie reloadu działa nie widziałem( i na is7, i na 110e5...)

 

Jeszcze inaczej - wartości tego co możesz zobaczyć bez bia zobaczysz na stronie czołgu np. t34 i to sie nie zmienia. Jest 4, będzie 4. Reload jeśli chcesz znać bez bia to 12.65s(rammer, went)

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Jak napisałeś, że T-34-85 jest nędzny, to byłem skłonny przytaknąć.

Ale jak piszesz o M4, że jest do niczego, to może zacznij szukać przyczyny niepowodzeń w swoim sposobie grania? I chodzi mi nie tyle o grę w trakcie bitwy, ale to, co robisz z modułami i załogą w garażu.

 

Gwoli wyjaśnienia - na 34-85 miałem w okolicach 60% wygranych. Na M4 nie pamiętam - na pewno dużo mniej. Ale 34-85 nie dawał mi z jazdy żadnej frajdy (po prostu go "odhaczyłem", bo akurat była promocja na jego zakup), podczas gdy M4 potrafiłem przejeździć kilka bitew, po czym przypominałem sobie, że mam inne czołgi w garażu. Tak samo zresztą z E8 (bezpośrednim konkurentem T-34-85), na którym zrobiłem ponad 1000 bitew i którego nie mam ochoty sprzedawać.

 

M4 Sherman jest ulepiony z tego samego ciach!a co T-34-85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4 Sherman jest ulepiony z tego samego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a co T-34-85.

 

Stockowe czołgi, niewyszkolona załoga, opinię wystawiasz dwa dni po kupnie.

Sprzedaj oba i kup sobie AMX 38. Potem go wymaksuj i przetrwaj grindowanie do amx 40. A jak już zaleczą Ci się rany od bicia głową w ścianę po każdej bitwie, napisz o nim opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

glasser moze przestan grac... jak Ci 8/9 tier zacznie dingowac i nie trafiac to sie calkiem zalamiesz.

Po co sie tak denerwowac i tracic czas??

 

Za każdym uruchomieniem tej beznadziejnej gry się właśnie zastanawiam, bo co się wciach!iać i tracić czas? Jedyne co mnie trzyma przy tym ciach!ie to czołgi. Reszta to dno. Mam tylko nadzieję, że wyrośnie jakaś konkurencja i zmiecie to ciach!iane World of Tanks i będzie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie taki sam jak z bia...

edit

Nadal będzie taki sam...

No chyba że chodzi ci o screena z zakładką skilową załogi, pokazującą ich wyszkolenie, to z bia bedzie 121% np celowniczy a bez 115%

Bawiłem się e100 z bia i bez i różnicy w opisie reloadu działa nie widziałem( i na is7, i na 110e5...)

 

Jeszcze inaczej - wartości tego co możesz zobaczyć bez bia zobaczysz na stronie czołgu np. t34 i to sie nie zmienia. Jest 4, będzie 4. Reload jeśli chcesz znać bez bia to 12.65s(rammer, went)

 

Już to sprawdziłem, jest taki sam jak z BIA (na panterze). Wkurzający brak szczegółowych informacji jest w tej grze.

 

Za każdym uruchomieniem tej beznadziejnej gry się właśnie zastanawiam, bo co się w<span style='color: red;'>[ciach!]</span>iać i tracić czas? Jedyne co mnie trzyma przy tym <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ie to czołgi. Reszta to dno. Mam tylko nadzieję, że wyrośnie jakaś konkurencja i zmiecie to <span style='color: red;'>[ciach!]</span>iane World of Tanks i będzie spokój.

 

Mam wrażenie, że aby ta gra Ci się podobała, musiał byś mieć osobisty push 50% na wszystko :lol: czy coś jest lepiej czy gorzej zawsze sprowadza się to do jednego, każdy stoi przed takimi samymi dylematami i problemami a jedni radzą sobie z nimi lepiej inni nieco gorzej.

 

Podaj proszę jaki masz nick w grze, jeśli oczywiście chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...