Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Banzai, a ile czasu zajęło by Ci dojście do PzIII, o może byśmy wieczorem pojeździli klanowo tymi czołgami ;)

 

Na mapce strategicznej część Rosji zajął klan jeżdżący wyłącznie T54 :D tak, że takimi stadami lekkich też pewnie da się grać.

 

Sprawdzałem i cały exp niezbędny by odblokować PzIII to 5555expa. Kupując za free nawet nie musisz kupować tych czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie muszę jeszcze Pz III/IV odblokować i sprawdzić co to warte. W sumie odblokować przez to, że strzałka z "pustego" miejsca do Hummela trochę mnie drażni.

 

PzIII/IV imo słaby jest, taki pół-scout, ale ma za mało życia i jest za wolny żeby dobrze się w tym sprawdzić.

Jest zwinny i bardzo szybko rozpędza się do 54km/h, plus nawet niezły pancerz, ale to by było na tyle z zalet.

 

Działo 75mm L/48 jest bardzo słabe jak na ten poziom, szczególnie że ten czołg trafia na tier 8 włącznie.

 

Doświadczenie i kredki zdobywa dużo wolniej od PzIV, imo nie ma sensu się z nim męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzai, a ile czasu zajęło by Ci dojście do PzIII, o może byśmy wieczorem pojeździli klanowo tymi czołgami ;)

 

Odblokowałem nawet PIV z free exp ale chyba ta inną drogą przez Pz38, poza tym nie mam miejsca już w garażu, dopiero jak odrobię T-28 5 bitew to sprzedam go a wolny slot pójdzie prawdopodobnie na T25. Mi osobiście PIII ciężko grało się w becie za to już PIV rewelacyjnie.

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko gdzie mogę zgłosić osobników strzelających do mnie z mojego teamu? Pluton złożony z 2x Object i hummel po tym jak napisałem żeby ruszyli tyłki, strzelił jeden po drugim z czego hummel wykończył mnie. Mam screen z końcową tabelą kto mnie ubił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

support@wargaming.net?

 

Info dla cisnących do T34:

What's definitely more important new crew skills and perks won't arrive in 7.0 either, the technical complexity of the upcoming update leaves little time for testing of the new features. Most likely the initial package of the new crew skills will arrive in 7.1 along with French tanks, M103 and other tempting content.

Z blogu Overlorda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłać po prostu maila na ten adres z opisem sytuacji i screenem?

 

zaloguj się na support.worldoftanks.eu i wyślij ticketa ze screenem, niestety jeśli nikt tego delikwenta wcześniej nie zgłosił nic mu nie zrobią, a ty dostaniesz taką wiadomość:

Szanowny Graczu,

 

Dziękujemy za kontakt z supportem World of Tanks i dostarczenie informacji. Rozważamy podjęcie stosownych kroków względem zgłoszonego gracza, jednak zgodnie z polityką prywatności nie możemy poinformować Cię o szczegółach tego ukarania. Zapewniamy, że wszystkie raporty dotyczące przestrzegania reguł gry traktujemy z całą powagą.

 

Życzymy powodzenia zarówno w życiu jak i dalszej grze oraz dużo sukcesów militarnych!

 

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłać po prostu maila na ten adres z opisem sytuacji i screenem?

 

Zgłaszałem ostatnio takiego ćwoka to mi odpisali, że działa system w grze, który wyłapuje takie ofiary losu i nie ma konieczności dodatkowego zgłaszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś sfinalizowałem questa i mam elitarne KW, KW-3, T29 i T32 :) Do tego zaszalałem i kupiłem 203mm do S-51. Na razie tylko jedna bitwa, i to na Himmelsdorfie (miato), ale i tak jak trafieniem obok IS-4 zabrałem mu prawie 600HP to banan na gębie był. ;) Tylko między strzałami to można na dymka skoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak z tym S51? Bo odblokuję go lada moment, a bardzo nie lubię armat, które tracą zbieżność przy podążaniu za celem, bo mają wąski kąt obrotu lufy.

No i czy ta zabawka zarabia na te 203mm pestki? 1442kr jeden pocisk, trzeba się pilnować ;)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubisz waskiego kata obrotu lufy to S-51 nie jest dla Ciebie ;)

Co do zarabiania - koszty naprawy po zniszczeniu to niecale 4k, w tej wczorajszej bitwie oddalem jeden strzal, ktory dal mi prawie 12k przychodu po przegranej (na premium).

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zainstalować ten mod i coś pokopałem, bo nie pojawił się. Może ktoś z was jeszcze raz krok po kroku opisać jak go zainstalować?

 

Kopiujesz odpowiednie pliki do folderu res\gui\flash w katalogu z grą, nadpisując istniejące. Ot i wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW Typ E czasami się pojawia, najczęściej grasz z arty tier 5-7. O T92 zapomnij, mało kto nią gra, podczas ostatniego miesiąca spotkałem ją 3 razy (wszystkie grając is-4)

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...