Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czego chcecie od PzIII :mrgreen:

Dołączona grafika

Raptem trzecia bitwa.

I zgadnijcie co:

 

Taaaak, kolejny snajper :lol:

 

 

____ed____

 

Whahahaha lolz

Battle: Karelia 7 listopada 2011 19:18:57Vehicle: PzKpfw IIIExperience received: 888Credits received: 15 384Battle Achievements: Sniper
Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/me grał, ale się wk... zdenerwował przez lagi.

 

Teraz sprawdziłem - niby lepiej trochę, tylko z kolei wysyp imbecyli:

Celuję sobie ładnie na zoomie w ferdka, który ma 70hp, aż tu w momencie strzału podjeżdża mi cep pod lufę, ofc nie trafia, a ja zdejmuję mu ponad 300 hp plus zbieram ~800hp od ferdka i ichniejszego KT (który akurat nadjechał).

W rezultacie ginę chwilę później i mam 6400 kredek kary za uszkodzenie "swojego" :mur:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaker był dziś dla mnie łaskawy, 20 wygranych 6 przegranych.

 

Ostatnie 2 porażki, jednak uświadomiły mi że dobra passa się skończyła i teraz będę grał z noobami. W takich chwilach najlepiej wyłączyć grę, może jutro znowu trafię na dobry moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, nim się lata z długą 50mm :P

 

Latalo sie owszem, ale w czasach bety jak czesto losowali na gorze drabinki. Teraz 75tka to jedyna sensowna opcja - maluchy sciagasz komfortowo - jeden z prostszych czolgow do trzaskania top gunow ;), a na duzych nie jestes kompletnie bezbronny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam wolnego slota ;)

 

Chyba na razie sprzedam tigera i zakupię PzIII dla zabawy :lol:

 

W ramach odskoczni od T34 polecam PzIII , ale jazda i frajda z grania, szok.:damage_wall:

 

Ale T34 bardzo przyjemnie się teraz jeździ, jeszcze się nie dorobiłem 120mm ale już mam wieżę i załogę wczoraj dociągnąłem znów do 100%, mam nadal naprawy i kamuflaż rozwinięte.

Dopiero teraz czuję ile daje wentylacja ;)

 

Osłona przeciwodłamkowa w praktyce dobrze się sprawdza na lekkie czołgi, które chcą skubać pociskami HE, lub przeciw mniejszej artylerii typu Hummel, której jeszcze da się uciec. Na GW Pantere, jak się dam złapać to już nie pomoże.

 

A Rammer wydaje mi się może, ale pomaga wygrywać pojedynki w krótkim dystansie, ładuję więcej pocisków w tym samym czasie. Myślę, że po założeniu 120mm ten czołg przestanie przynosić tak systematycznych strat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale T34 bardzo przyjemnie się teraz jeździ, jeszcze się nie dorobiłem 120mm ale już mam wieżę i załogę wczoraj dociągnąłem znów do 100%, mam nadal naprawy i kamuflaż rozwinięte.

 

 

Też już założyłem tą wieże, ale uciułać jeszcze 60k do ostatniego guna i tak lekko nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już założyłem tą wieże, ale uciułać jeszcze 60k do ostatniego guna i tak lekko nie jest.

 

Na zupełnym luzie, dziennie 5-6k, gram jeszcze innymi więc wpada trochę free. Też można użyć, choć może lepiej odłożyć na gąsienice w IS-3 ;) tak tez chyba tym razem zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latalo sie owszem, ale w czasach bety jak czesto losowali na gorze drabinki. Teraz 75tka to jedyna sensowna opcja - maluchy sciagasz komfortowo - jeden z prostszych czolgow do trzaskania top gunow ;), a na duzych nie jestes kompletnie bezbronny.

 

Tylko ta 75 wolniejsza jest dużo od 50 i ma mniejszą penetrację.

 

P.S. Założyłem 75, ale nie leży mi, z 50 mam lepsze efekty ;)

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma penetracja do rzeczy? Do krótkiej 75 nie ładuje się nic innego niż HE (jak i do każdej innej haubicy). ;)

 

No to jeszcze sprawdzę to krótkie cóś.

3 strzały w w T -50 "nie przebiliśmy pancerza"

1 strzał w HT T1 - w bok "tym go nie pokonamy"

 

Lipa.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pocisk AP ma 43 penetracji, a HE 38, to nie trzeba Sherlocka żeby wykminić, że AP to nie jest mocna strona tego działa ;)

 

Za to z HE ten czołg jest pogromcą artylerii...

 

Używam tylko HE w 75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz dostawałem białej gorączki jak nam PzIII wpadały do bazy i rozbiły jesień średniowiecza. Doszło do tego, że jak widziałem w składzie przeciwników jakieś lekkie czołgi a w szczególności PzIII, VK2801, Leopard, zostawałem w bazie i zazwyczaj zdejmowałem jednym strzałem, albo zatrzymywałem i wtedy reszta z łatwością trafiała. Taki już mam talent, że potrafię z działka z celnością 0,35 trafić lecącą muchę w oko z 300m.

 

Dziś sprzedaję tygryska i dołączam się do plutonów PzIII, zabawa musi być przednia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz dostawałem białej gorączki jak nam PzIII wpadały do bazy i rozbiły jesień średniowiecza. Doszło do tego, że jak widziałem w składzie przeciwników jakieś lekkie czołgi a w szczególności PzIII, VK2801, Leopard, zostawałem w bazie i zazwyczaj zdejmowałem jednym strzałem, albo zatrzymywałem i wtedy reszta z łatwością trafiała. Taki już mam talent, że potrafię z działka z celnością 0,35 trafić lecącą muchę w oko z 300m.

 

Dziś sprzedaję tygryska i dołączam się do plutonów PzIII, zabawa musi być przednia ;)

 

Jest fajnie , ale nejlepiej w plutonie, bo samemu to jakoś tak mniej tzn. szybciej doopę obrabiają :lol2:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy trening wieczorem? Tak, żeby sobie polatać? Dwa teamy pz III (mogą być niepełne) i próby terenowe dział w różnych konfigach :D

Ja sobie muszę jeszcze Pz III/IV odblokować i sprawdzić co to warte. W sumie odblokować przez to, że strzałka z "pustego" miejsca do Hummela trochę mnie drażni.

 

A dzisiaj sobie testnę 75mm w PzIII, chociaż jakoś średnio dobrze je wspominam z moich pierwszych jazd tym czołgiem.

____

Taki już mam talent, że potrafię z działka z celnością 0,35 trafić lecącą muchę w oko z 300m.

Zapraszam do Hummelowania. Wraki T-50 bardzo długo się zatrzymują po zdmuchnięciu jednym strzałem :lol: Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...