Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No, quest completed - dziś świeżutki T34 stanął w garażu. :D

 

Teraz dograć premkę do końca i WoT idzie na dłuuugą odstawkę. ;)

 

Ja chcę dociągnąc do Tiger 2. Póki co chce jeszcze na VK3601 odkryć VK3002(DB), potem kupuje pierwszego Tiger. Na koncie już prawie 2mln kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Czy tylko ja trafiam na takich glabow?

 

Mapa: Karelia

Dołączona grafika

Sklad: wszystko od E75 do T25 AT w tym GW Tiger i Hummel. Start: pozycja oznaczona jedynka.

Od pierwszej sekundy wszystkie czolgi ruszaja w prawo (na poludniowy wschod mapy). Ja jako jedyny ruszam druga strona i co 5 sek zglaszam ze jestem sam. Brak reakcji. Dojezdzam do pierwszego kamienia i zaczynam dostawac bomby z nikad. Zaczynam prosic o pomoc. W tym momencie przeciwnik zaczyna pokolei wybijac naszych. Padl E50, IS4, Tiger II.. Wjezdzaja na mnie na pelnym gazie dwa Lowe przeciwnika. Pisze do nich ze jak mi nie pomoga to nas zaraz zgarna (w bazie tylko GW Tiger i Hummel). Nie skonczylem nawet przeladowywac dostalem od obu Lowe i do tego o Tigera P ktory pojawil sie za moimi plecami (niezle koles musial byc zdziwiony ze go nikt nie zatrzymal). Zginalem. W tym czasie przegrywalismy 7:0. Otrzymalem naszego od Hummela: "Traiwenny, ty c*oto, trzeba bylo nie ginac". W trzeciej minucie gry bylo juz 15:0.

 

Czasem patrze na statystyki tych ktorzy wyzywaja mnie od debili podczas gdy (w moim mniemaniu) jako jedyny dzialam racjonalnie. Ludzie maja po 10k bitew, IS7, T30 i Mausa. Ale bitew wygranych tylko 42-45%. Przegranych grubo ponad polowe. Dzis sprwadzilem jakiegos kolesia ktory gral Panthera II ktorego obserwowalem jak zginalem. Oddal ze 20 strzalow i zadnym nie trafil. W statystykach mial Hit ratio na... 12% :| To ja (a duzo pudluje) mam 67% (a 84% na T32). Przeciez jakbym tak gral to by mnie krew zalala. A oni nie dosc ze w to brna to psuja zabawe innym. Koszmar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dociągnąc do Tiger 2. Póki co chce jeszcze na VK3601 odkryć VK3002(DB), potem kupuje pierwszego Tiger. Na koncie już prawie 2mln kredytów.

 

Jeszcze 40k expa do E-75 :twisted2:

 

Mam do Was pytanie. Czy tylko ja trafiam na takich glabow?

(...)

Czasem patrze na statystyki tych ktorzy wyzywaja mnie od debili podczas gdy (w moim mniemaniu) jako jedyny dzialam racjonalnie. Ludzie maja po 10k bitew, IS7, T30 i Mausa. Ale bitew wygranych tylko 42-45%. Przegranych grubo ponad polowe. Dzis sprwadzilem jakiegos kolesia ktory gral Panthera II ktorego obserwowalem jak zginalem. Oddal ze 20 strzalow i zadnym nie trafil. W statystykach mial Hit ratio na... 12% :| To ja (a duzo pudluje) mam 67% (a 84% na T32). Przeciez jakbym tak gral to by mnie krew zalala. A oni nie dosc ze w to brna to psuja zabawe innym. Koszmar..

 

Nie tylko Ty.

Ja przy takich bitwach nawet już się nie przejmuję groźbą bana, tylko opi...am jak leci. Zresztą - często robię screena, to w razie bana zapytam adminów, czy się komuś nie należało :lol:

 

______

Btw, właśnie wczoraj wieczorem w czasie grania posypał mi się dysk... Akurat, jak podrożały o 100% :mur:

Żeby chociaż ten mniejszy :/

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dociągnąc do Tiger 2. Póki co chce jeszcze na VK3601 odkryć VK3002(DB), potem kupuje pierwszego Tiger. Na koncie już prawie 2mln kredytów.

 

Od siebie odradzam Ci tą drogę, lepiej odblokuj sobie na vk3601h od razu Tigera. Moim zdaniem vk3002db jest bardzo słaby, wchodzi w niego wszystko co ktoś wystrzeli, nie ma działa które mogłoby nawiązać walkę z innymi tankami i co najgorsze jest tierem VII i fatalnie go losuje. Ja jak nim grałem odblokowałem tylko panterę i sprzedałem to dziadostwo nie inwestując nawet 1 expa. Nic co na nim można wynaleźć nie pasuje ani do Pantherki ani Tygrysa. Jedyny jego plus ma sporo HP ale szybko schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z cyklu jak już jesteś prawie martwy to też możesz się przydać.

Moja 2501 bitwa: niestety nie miałem szczęścia z KV3, trafił mnie kila razy ja ciągle pudłowałem zostało mi może z 60hp, ale udało się ściągnąć Sluggera. Type 59 zajechał object od tyłu, ten zaczął uciekać więc zagrodziłem mu drogę, wiedziałem ze go nie zniszczę. Oczywiście zostałem wykończony, Type 59 też, ale Object został już tak dopóki nasi go nie wykończyli. Nawet nie próbował się uwolnić. Rezultat remis :/.

 

Dołączona grafika

 

 

@EDIT

 

Tigera mam już odblokowanego, po prostu chcę już wszystko odblokować jak leci. Jeszcze 4k expa i kupuję Tigera I

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę niemieckiego działa 88L56. To działo mnie po prostu doprowadza do gorączki. 90% czołgu w celowniku i 4 pudła pod rząd, albo rykoszety nawet od PZ38nA. A najgorsze że w Tigerze będę musiał się z nim jeszcze trochę pomęczyć, zanim będę miał nową wieże i 88L71. A jako bonus masz pewność ze zawsze zawodzi gdy jest najbardziej potrzebne.

 

na wszystkie rozegrane dzisiaj bitwy około 30% strzałów z 88L56 to rykoszety, mimo ze mam celownik ustawiony na szanse penetracji i zawsze strzelałem jak był zielony.

 

Co gorsza sam nie zliczę ile razy dzisiaj mnie w działo trafili. Do tego chyba z 5 pożarów miałem. Dobrze ze mam zawsze z sobą repair kit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę niemieckiego działa 88L56. To działo mnie po prostu doprowadza do gorączki. 90% czołgu w celowniku i 4 pudła pod rząd, albo rykoszety nawet od PZ38nA. A najgorsze że w Tigerze będę musiał się z nim jeszcze trochę pomęczyć, zanim będę miał nową wieże i 88L71. A jako bonus masz pewność ze zawsze zawodzi gdy jest najbardziej potrzebne.

 

na wszystkie rozegrane dzisiaj bitwy około 30% strzałów z 88L56 to rykoszety, mimo ze mam celownik ustawiony na szanse penetracji i zawsze strzelałem jak był zielony.

 

Co gorsza sam nie zliczę ile razy dzisiaj mnie w działo trafili. Do tego chyba z 5 pożarów miałem. Dobrze ze mam zawsze z sobą repair kit.

 

Krótka 88-ka na tygrysie to porażka, bo losuje z wysokimi tierami i z tym działkiem to można się schować. Fajna zabawa zaczyna się z długą i przy pomyślnym losowaniu można coś ugrać. Ja dzisiaj dodałem ostatnie usprawnienie do swojego tygrysa w postaci topowego silnika i gra się całkiem przyjemnie.

 

 

Od rana wygrałem chyba ze 3 albo 4 bitwy, ja nie wiem czy to na złość ale matchmaker mnie tak losuje, że co raz częściej zdarza mi się wychodzić z rundy przez exit battle z czystej rozpaczy.

 

Nie ma co panikować, bo nawet będąc na dole listy można zawalczyć. Podobają mi się akcje w VK3601 + konish + premium ammo. Działko wygląda niepozornie i duże czołgi mnie ignorują a potrafi zdrowo przylać z tą amunicją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie, gdzie możecie, 75mm L/70. Parę mm penetracji więcej z AP, a stresu 2x mniej, bo przechodzi większość strzałów, które przy 88mm by rykoszetowały, albo rozbiły się o pancerz. Szybciej strzela, co na dłuższą metę wychodzi na plus z dmg - nie ma tylu rykoszetów i przy paru strzałach przeciwnik obrywa bardziej, niż przy 88mm L/56.

 

Przejeździłem z tym działem całego 3001H i o wiele lepiej mi się nim grało, niż 3001P z 88 L/56.

 

Co do wygranych/przegranych:

 

 

Victory!Battle: Himmelsdorf 6 listopada 2011 17:30:50Vehicle: PzKpfw VIB Tiger IIExperience received: 1 813Credits received: 52 969
Victory!Battle: Cliff 6 listopada 2011 17:14:16Vehicle: PzKpfw VIB Tiger IIExperience received: 1 189Credits received: 32 502
Victory!Battle: Abbey 6 listopada 2011 17:07:05Vehicle: HummelExperience received: 909Credits received: 34 582
I tak od jakiegoś czasu 8)

 

 

___

naprawiłem dysk ^^,

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka 88-ka na tygrysie to porażka, bo losuje z wysokimi tierami i z tym działkiem to można się schować. Fajna zabawa zaczyna się z długą i przy pomyślnym losowaniu można coś ugrać. Ja dzisiaj dodałem ostatnie usprawnienie do swojego tygrysa w postaci topowego silnika i gra się całkiem przyjemnie.

 

Nie ma co panikować, bo nawet będąc na dole listy można zawalczyć. Podobają mi się akcje w VK3601 + konish + premium ammo. Działko wygląda niepozornie i duże czołgi mnie ignorują a potrafi zdrowo przylać z tą amunicją :)

 

Ma tylko jedna wade - strzelasz w pixele na ekranie realna kasa ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te promocje są śmieszne, zmniejszają cenę kilku pixeli, które wyświetlają Ci się przez około pół sekundy i dają bardzo wirtualną przyjemność ubicia kogoś szybciej niż to wynika z twojej pozycji w drzewku ;)

Powiem, że nawet dobrze, że ceny są tak wysokie. Nic nie muszę płacić za grę, jak by było taniej wszyscy by używali tego shitu i bez nie dało by się już grać :D a tak, do tej poty nie wydałem ani złotówki na grę i jakoś mam T34 i mogę kupić KT w tej chwili, trochę expa mi brakuje jeszcze do IS-3. Czyli się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r - ładnie kosisz tą 75-ką, aż muszę sam spróbować

 

Wątpię, że m4r ma założone 75mm do Tigera II vel Königstiger, myślę, że jest to raczej 10,5 cm KwK 46 L/68. Edytowane przez bobras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może popatrzył w celność mojego 3001H :D

 

Costi, na Hummelu nie zrobię takiego wyniku. 3/4 strzałów mam obok pacjenta, a tego nie zalicza do trafień. Często kończę z 5-6 uszkodzonych/zniszczonych i 0 trafień :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla zarobku:

Dołączona grafika

:lol:

 

Jak odblokuję E-75 (póki mam premkę), pójdę m.in. w Pershinga. Kumpel go ma i mówi że to jeden z lepszych czołgów w tej grze. Ma też Pattona i twierdzi, że to tragedia.

 

___

Costi, ja się pocieszam, że tak bedę miał w GW Panterze już niedługo.

 

___

Ech, dzisiaj to jednak jest dzień :D

 

 

Hummel:

Dołączona grafika

Kinder niespodzianka - masakrycznie pudłowałem w tej bitwie: czołg w celowniku się nie rusza, ładnie przymierzone -> pocisk spada dokładnie na obrzeżu celownika, nie trafiając gościa nawet splashem. I tak parę razy z rzędu.

KT:

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika (to z tej samej bitwy ;] ).

 

To tylko takie "co ciekawsze" (ze snajperami już mi się nie chce screenów robić :lol: ).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym gral S-51 to chyba bym jakis film uruchomil na drugim monitorze :lol2:

 

Wbrew pozorom nie jest tak nudno. Ze względu na wąski jak kreska kąt ostrzału trzeba się dobrze orientować i przewidywać, gdzie się może cel pojawić, bo nie można sobie za bardzo pozwolić na machanie lufa na lewo i prawo jak w GW Pantherze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka 88-ka na tygrysie to porażka, bo losuje z wysokimi tierami i z tym działkiem to można się schować. Fajna zabawa zaczyna się z długą i przy pomyślnym losowaniu można coś ugrać. Ja dzisiaj dodałem ostatnie usprawnienie do swojego tygrysa w postaci topowego silnika i gra się całkiem przyjemnie.

 

 

 

 

Nie ma co panikować, bo nawet będąc na dole listy można zawalczyć. Podobają mi się akcje w VK3601 + konish + premium ammo. Działko wygląda niepozornie i duże czołgi mnie ignorują a potrafi zdrowo przylać z tą amunicją :)

 

Mam długa 88L71 w JagdPanterze. To działo to klasa sama w sobie. Mozna nawet Tygrysa 2 we miarę łatowo utrzelić i działo ma piekna penetracje. Niestety Tygrys ma inną długą 88 i musze do niej dopiero dojśc.

 

VK3601 + konish - gdyby to działo miało 2 razy wieksze obrażenia to rzeczywiście było by niesamowite. A tak to trzeba się znieźle nastrzelać. zrezygnowałem na rzecz 88L56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokuję E-75 (póki mam premkę), pójdę m.in. w Pershinga. Kumpel go ma i mówi że to jeden z lepszych czołgów w tej grze. Ma też Pattona i twierdzi, że to tragedia.__

 

Właśnie to samo słyszałem o Pattonie ale znudziła mi się gra ciężkimi a że mam M3 Lee to pomyslałem aby pójść właśnie w szermany i dalej.

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory był co trzy cztery tygodnie. Spoko, nadejdzie ;)

Poza tym z IS-4 na prawdę nie ma potrzeby się spieszyć, na 10 tier zamiana będzie dopiero w styczniu/marcu, znając życie pewnie bliżej marca. Aczkolwiek też się pokusiłem i chyba sobie pojadę w tym kierunku jak już lufę do T34 nastukam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...