Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

SU-85 jest niezły - armata 107 mm to niezła zabawka , duży DMG - ponad 300 dmg na strzał , ale średnia celność .

 

Dobry też jest Stug III od Niemców - z armatą 75 mm L/70 robi niezłe zamieszanie , radzi sobie z wysokolevelowymi tankami też nieźle .

 

 

Warto też wspomnieć o Marderze - również niezły TD - małe koszty utrzymania, niezła armata i duży zasięg , do tego ogromny kąt obrotu działa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Stuga muszę się zgodzić, moja druga bitwa na nim i sukces, zniszczone 4 pojazdy i 3 uszkodzone>

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Karelia 13 listopada 2011 11:19:52

Czołg: StuG III

Doświadczenia: 653

Kredytów: 18 323 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 140)

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny

 

A koszta śmieszne:

Amunicja: 1 526

Naprawa: 182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem po rozum do głowy i wyrzuciłem 88 z Vk3001P i wrzuciłem ukochane 75L70 od razu gryzę wszystko co jeździ i losowania są lepsze. Niestety wycieczka do T34 zabrała mi tyle kredytów, że muszę ciułać grosiki do KT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jedyne słuszne działo do tego czołgu ;). Średnia penetracja wynosi 58mm więc słabsze maszyny niszczy jednym strzałem, trafienie np. Pz IV w boczny pancerz oznacza zabranie ~90% punktów życia, mocniejszym czołom zabiera po kilkanaście procent życia. Wspaniała maszyna do zarabiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Su 85 był fajny do zarabiania, ale od czasu jak TD losuje z wysokimi tierami to lepiej zarabiać KW , KW-3, PZIV czy E8.

 

Podoba mi się to działo 120 w T34.

Zwycięstwo!

Bitwa: Malinowka 13 listopada 2011 15:31:11

Czołg: T34

Doświadczenia: 1 650 ((podwójnie za pierwszą bitwę w ciągu doby))

Kredytów: 32 488

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz, Okupant, Snajper

 

Koszty wyniosły 13tyś. - bez premium więc powiedzmy że da się tym wyjść na 0. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć o Marderze - również niezły TD - małe koszty utrzymania, niezła armata i duży zasięg , do tego ogromny kąt obrotu działa .

 

Marder jest bardzo fajny, ale zarabia slabo, to tylko tier III w koncu. W poczatkowej fazie gry jest super, ale jak sie ma juz zabawki tier V, VI i wyzej, to juz jest tylko do zabawy, bo zarobki nie robia wrazenia. Warto za to zachomikowac na nim pare tysi free expa, bo jak wejdzie druga linia niemieckich TD (Marder III, Sturer Emil, Nashorn, Dickermax) to rozgalezienie bedzie wlasnie za Marderem II.

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak to było wcześniej (3 miesiące temu). Kurier przedstawia się pisze jak wygląda sytuacja po czym ludzie z teamu pytają się go czy team kill też może być. Później jest wielkie szukanie (niejednokrotnie przeciwnik jest olewany podczas takiego zwiadu) a gdy jest wykryty wszystkie arty polują tylko na kuriera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie było, mapa Sand River, jechaliśmy z II.Przejechałem bez problemu do I środkiem mapy, stanąłem w ich bazie i zobaczyłem kilka czołgów strzeliłem do E8 i zobaczyłem Kuriera, wymierzyłem, ale nim przeładowałem zniknął za wydmą. A potem to ja zniknąłem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły jest

 

Ja dzisiaj tylko 8 czołgów, ale za to z drużyny przeciwnej. Ufff ciężka walka była. Zostałem na końcu sam z 2 arty przeciwko 3 arty i chyba 2-3 czołgom. Miałem w Tigerze może 200hp i badziewne działo 88L56. Medale TopGun, Boelter Medal, Defender, Reaper.

Podziękowania dla arty za scouting. :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się człowiek wychyli i jep, jep, jep, jep, jep, jep,jep i na koniec z obrotówy jep... :mur: tak się grać nieda

 

Da się grać, tylko trzeba cholernie uważać.

I przydaje się wtedy lekki trening artą- głównie po to, żeby wiedzieć w których miejscach można sobie spokojnie przeczekać deszcz meteorów.

 

 

Chyba koleś w KV dostanie pernamentnego bana

 

Ciekawe, czy mu do statów zaliczyło :lol:

 

 

Ech, skończyła mi się premka - zaczęło ciułanie na grę tierem 8+ (u niemców 7+).

Kupiłem 3002 db - jak jest w górnej części listy graczy, potrafi rozwalić praktycznie wszystkie czołgi na mapie. Jak jest w dolnej, może co najwyżej startować do arty.

 

I jeszcze jedna rzecz, a praktycznie potwierdzenie - gracze z czołgami premium nie potrafią grać. Przerąbaliśmy jedną bitwę, bo jakiś leszcz w premium T-25 nie wiedział co zrobić, jak zobaczył wroga. Tam, gdzie ja bym miał 100% kill, koleś uciekał.

W innej bitwie jakiś lwiarz skłonił cały team (idioci, no ale co zrobić) do kampienia. Na moją delikatną sugestię, że to głupota, napisał mi, że nie ma artylerii, więc lepiej kampić (WTF?!). W związku z tym pojechałem sobie spokojnie jedną stroną mapy, dwaj inni kolesie drugą. Wszystkie kille, jakie zdobyliśmy, były nasze. Reszta teamu została wybita do nogi.

Pozytywnym wyjątkiem od tej reguły są ludzie z klanów, którzy premium kupują bardziej z konieczności (zarabianie na inne czołgi), niż "żeby mieć". Tacy zwykle ogarniają co i jak.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy mu do statów zaliczyło :lol:

 

 

 

Co widzę T92 w swoim teamie to zastanawiam się czy jak go ubije to będę mógł odkreślić z karteczki ten "czołg" ;)

 

Co do premium tanków wczoraj miałem akcje na Mountain Pass. Zaczynałem od góry i grałem albo Pz IV albo VK 3001P (to samo działo więc na dobrą sprawę różnią się pkt życia). Zaczynaliśmy od góry ja i ob 704 zjechaliśmy lekko na dół (kamienie przy zjeździe do wąwozu). Nagle przyjechały 3x Typ 59 i za wszelką cenę chcieli ubić obiekta. Tak się złożyło, że prócz mnie jeszcze dojechała IS i Tiger do tego czaił się niedaleko T32 i Typy dostały ostre lanie nic nie ubijając! Po skończonej akcji leciały jedynie epitety w ich stronę :P

 

A co do graczy z prem tankami to Typ 59 i Lowe w rękach pro gamera to masakra... Co do KV-5 mam mieszane uczucia bo co prawda gryzie mocno ma mocny pancerz ale słabą mobilność.

 

PS. Wczoraj myślałem, że w przypływie furii wywalę T34 z garażu bo 10 gier potrzebowałem na pierwszą wygraną a koszt tego przedsięwzięcia to zapewne 100k kredytów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że KW-5 to w końcu KW i ma typową dla nich wszystkich przypadłość - połowa strzałów w jego bok to "we've hit them harrrrd" za 0 (słownie zero) procent.

Typy są śmieszne, ale w zgranej grupie potrafią wyczyniać cuda (patrz plutony z trzech klanowców). Lwy... dla mnie to KT w innej skorupie i tak je traktuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do klanu Czterej Pancerni i Pies

Przyjmujemy teraz od V tieru, szczegóły na www.czpip.tk

Fajny skład nam się zebrał naprawdę. Przedział wiekowy od 16-55. W tym jeden aktywny francuz którego uczymy polskiego:P "Kur..a" opanował już do perfekcji haha

Jest wesoło jak się zbierzemy na jednym kanale Team Speaka:)

Rodzinna atmosfera bez ciśnięcia i presji jak w innych klanach. Pełen szacun do każdego klanowicza.

Liczy się kultura i dobra zabawa:)

Ostatnio rozkręcam konkursy gdzie można wygrać złotko:)

Gramy w plutonach po 3 oraz robimy jazdy na "klika" bo nie ma nic fajniejszego jak granie w 6 w jednym teamie przy pełnej komunikacji głosowej lub z jednej strony 6 a z drugiej jeszcze 3 ziomków:):)

ZAPRASZAM WSZYSTKICH jakby co szukajcie CANTONA82

Edytowane przez LuckyLuke82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True ;) W r2d2 to chyba z kazdego dziala wchodzi ;) Z tego co pamietam raz zjadlem kolesia amerykanska 75tka.

 

R2D2 u Luka Skywalkera to wiem gdzie siedzi, ale w czołgu go nie widziałem :blink:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znać nazewnictwo WoT :lol2:

Derp gun, troll gun, lolgun, wanna, etc.

Ostatnio mnie rozwalił tekst "wartburg", którym ktoś ochrzcił "t-43"... nie wiem dlaczego :lol:

 

No, ale do rzeczy:

R2D2:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znać nazewnictwo WoT :lol2:

Derp gun, troll gun, lolgun, wanna, etc.

Ostatnio mnie rozwalił tekst "wartburg", którym ktoś ochrzcił "t-43"... nie wiem dlaczego :lol:

 

No, ale do rzeczy:

R2D2:

 

 

Hehe, faktycznie , może trochę przedpotopowa wersja z radzieckiej stali , ale jakby go tak na biało przemalować .....:lol2: Dzięki za wyjaśnienie.

 

tam ZAWSZE strzelam:) gdzie indziej nie ma sensu:P

 

Wersja R2D2 na wieży jest równie dobra choć może wydawać się, że trudniej trafić.

A swoją drogą można by zrobić taki przegląd od V tieru wzwyż w co walić, żeby rozwalić ;) Tak jak to zrobił m4r.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naparzam w tego R2D2 na wierzy ;) Zreszta prawie rownie fajny jest wlaz na wiezy tygrysa P - w sam raz na wysokosci dziala facehugujacego T32 :D

 

Swoja droga czy na przodzie E-75 jest jakis punkt , ktory daloby sie ugryzc 88 L71/amerykanska 105tka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...