Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na skraju załamania.. jak mam dotrzeć do IS-4, grając już 15 bitew na IS i przegrywając 14, remisując 1 .. tak tak - win 0% !!

 

chyba coś robie nie tak.. ale fakt faktem - trafiają mi się na IS tylko i wyłącznie drużyny idiotów i niemot :( na te 15 bitew często ginąłem na początku bo może ze 2 grałem jako top, ale żeby 15 razy moja drużyna nie potrafiła ugrać kompletnie nic? nie wierze w swoje nieszczęście.. karma -100%

 

pisząc to wskoczył mi win.. oczywiści dopiero pierwszy raz zbite gwiazdki, zamykałem tabele jako 7 tier, wiec rowniez padlem szybko i exp x2 - 608xp

 

facepalm.

 

Nie łam się, ja dzisiaj nie wygrałem żadnej bitwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.3? Chyba zartuja: In Development | World of Tanks

 

No i fajnie :)

Mogliby jeszcze dać jakąś promocję na premium to może wróciłbym do gry.

Niech jeszcze naprawią match-making bo to co się teraz dzieje woła o pomstę.

Ponad 6000 golda z komputer-światów na koncie, ale na razie nie decyduję się wydać bo więcej niż 3 bitwy z przeciwnikami o 4 tiery mocniejszymi rozstrajają moje nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni z tym zdjęciem pola siłowego z IS-4? Przed chwilą z T34 sprzedałem strzała E100 od frontu, a is-4 w boczek.. no sami zgadnijcie ;)

 

100mm z T-34-85 przebiłem IS-4 w miejscu gdzie ma "ammo rack", tzn przodo-bok (na tym załamaniu pancerza). Nie zależało mi, bo byłem na wykończeniu. Poszło mu 170hp - jak na niego niewiele, ale jednak trafienie to trafienie.

 

______

Radosne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a mać...

Nowa tradycja. Masz stockowy czołg - siedzisz za artylerią i czekasz aż reszta teamu zrobi wszystko za ciebie. Właśnie kolejny debil - przedtem jeden w T29, teraz drugi w Tygrysie - siedzą za artylerią i nie są nawet w stanie ogarnąć jak strzelić do skauta.

Trzeba będzie wrócić do chlubnej tradycji strzelania do swoich. I nie będę się pieprzył, strzelając gdzie popadnie, tylko przyceluję od razu w ammo rack. Niech się debil uczy :twisted:

 

Aha, w IS z 20 bitew mam wygrane aż cztery. Nie jesteście sami.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Fakt, grając arty nie ogarniam graczy, którzy próbują mnie bronić przed scoutami ustawiając się za mną lub zaraz przed. Przecież jak mnie zespotują to zwykle game over.

 

Co do IS-4 to faktycznie coś nie tak, T34 robią mnie jak chcą, a jest ich tyle co Lowe kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec kwietnia chyba sobie zartuja, wygrindowac w 27 dni od kv-3 bedzie ciezko.

 

Z premium nie problem. W 2.5 tyg od zera do t34 nabiłem więc się da. A co do is4 to muszę powiedzieć że nie zauważyłem jakiejś wielkiej różnicy. Gram dość agresywnie (czytaj napalam się często) ale jak się czasem schowasz i wiesz jak się ustawić to dalej killer jest. Chociaż też mam wrażenie że niższe tiery częściej przebijają, ale z 200 dmg nie boli aż tak i szybko kończą żywot. Ciekaw jestem jak będzie z is4 na t10 - bo jak dodadzą mu z 400hp to może być jeden z lepszych t10 moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium nie problem. W 2.5 tyg od zera do t34 nabiłem więc się da.

 

Kroplówka i basenik? :huh: Żeby tylko przy następnej konwersji nie zrobił się z ciebie mały chińczyk o którym usłyszymy w wiadomościach ;-)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium nie problem. W 2.5 tyg od zera do t34 nabiłem więc się da.

 

Kumpel w 15 minut zrobił IS-4 bez premium. Zero stresu przy nieudanych bitwach i czerwonych oczu od grania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka

Bitwa: Bagno 5 kwietnia 2012 09:01:55

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 1 009

Kredytów: 55 135

Osiągnięcia w walce: Specjalista

 

Pierwsza gra dziś, staram się jak mogę, wykorzystałem całe ammo tak miałbym dwa kille więcej , walczę z 3 na raz i nagle gość z AMX50 100 pisze mi IS 4 noob. Nie miałem czasu zeby mu odpisywać , ale widze na koniec ile ten ich plutonik zrobił dla teamu. Ręce opadają jak się gra z takimi ****** .

post-177535-0-52266900-1333610260_thumb.jpg

post-177535-0-02161500-1333610278_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przywróciła się wiara w T29. Co prawda byłem na czele stawki, ale jak pod koniec bitwy spojrzałem na czat to było tak, szybki translate z pamięci na PL.

 

-T29 to amerykanski?

-Tak

-hm...chyba go kupię, wyglada na swietny czolg

-to nie czolg jest dobry tylko kierowca

 

Tu sie musialem udzielic i chociaz podziekowac za slowa uznania. Nie byla to nie wiadomo jaka bitwa, ale jak na moje skromne mozliwosci to super poszlo :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w 15 minut zrobił IS-4 bez premium. Zero stresu przy nieudanych bitwach i czerwonych oczu od grania :lol:

 

strasznie długo konwertował expa :F w 15minut to już 2 bitwy powinien nim rozegrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 24szt ammo w is4 boli.

Sie nie przejmuj dupkami, wystarczy popatrzeć ile zrobili...

 

Jeszcze nie wiedzieć czemu miałem 21 AP i 3szt HE :mur:, które poszły w ferdka, nawet nieźle go skubneły, ale jakby to były AP to zjadłbym go razem z KV5.

 

P.S.

 

Ile nacji planujecie jeszcze wprowadzić do gry?

Planujemy wprowadzić jeszcze 7 nacji, czyli 7 nowych drzewek rozwoju.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz kończyły mi się pestki w IS4, zresztą na najlepszej bitwie (~2600 exp) ostatnim pociskiem zniszczyłem ostatniego przeciwnika (E100). HE to się przydają do decapowania a nie niszczenia celów niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha 7.3 - bardzo realne, w końcu jest w nim tylko content (który, patrząc na ogólne opóźnienia, pewnie już jest gotów, trzeba tylko balans potestować). Przypominam, że były takie czasy, że patche wychodziły co miesiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 drzewek?

 

-Wielka Brytania

-Wlochy

-Japonia

-Czechy???

-Szwecja???

 

Byl w okresie 1930-1960 jeszcze jakis kraj ktory mial wiecej niz dwa swoje czolgi (nawet w planach)? Izrael?

 

nacje nacjami, ale z tego co mi wiadomo, ma być też drzewko zbiorcze, w którym linie rozwoju beda w sobie łączyły czołgi z różnych nacji ( w tym polskie ).. miejmy nadzieję, że nie o tym tutaj mowa i kiedyś bedą bitwy, w których każdy czołg bedzie różny :)

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie :)

Mogliby jeszcze dać jakąś promocję na premium to może wróciłbym do gry.

Niech jeszcze naprawią match-making bo to co się teraz dzieje woła o pomstę.

Ponad 6000 golda z komputer-światów na koncie, ale na razie nie decyduję się wydać bo więcej niż 3 bitwy z przeciwnikami o 4 tiery mocniejszymi rozstrajają moje nerwy.

 

To powiedź gdzie nie kupować, żeby się nie nadziać na zużyte kody. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam od czasu nerfa He nosze tylko ap na działach tier 6+. Noszenie HE kompletnie nie ma sensu. Raz że nawet jak nie masz pena na AP to HE i tak nic nie zrobisz, a z resetowaniem capa to jest tak, że jak człowiek się spieszy to spudłuje albo potrafi się odbić lub zrobic 0 dmg wiec sens zerowy.

Lepiej z AP przywalić w takim przypadku w gąski...a najlepiej znaleźć weaka/bok/tył i pocisnąć za full dmg. I nie pchać się niczym z penem mniej niż 175 przed przodki tierów 9-10...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...