Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

kto stworzył T95 T_T

 

mission impossible normalnie grać przeciw tej maszynie.. byłem IS'em na hita, T95 miał 80% hp.. miałem 11 pestek + 5he, zrobiłem mu decap do zera jakieś 8 razy, za każdym razem strzał w dziesiątke za 0 :( niemożliwy do przebicia dla niższych tierów, chociaż jak widać - obrywa. koniec końców nie udało mi się zremisować, bo tylko na to się ewentualnie nastawiałem, udało mu się mnie trafić w końcu, wcześniej strasznie pudłował..

 

nie lubie tej gry coraz bardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto stworzył T95 T_T

 

mission impossible normalnie grać przeciw tej maszynie.. byłem IS'em na hita, T95 miał 80% hp.. miałem 11 pestek + 5he, zrobiłem mu decap do zera jakieś 8 razy, za każdym razem strzał w dziesiątke za 0 :( niemożliwy do przebicia dla niższych tierów, chociaż jak widać - obrywa. koniec końców nie udało mi się zremisować, bo tylko na to się ewentualnie nastawiałem, udało mu się mnie trafić w końcu, wcześniej strasznie pudłował..

 

nie lubie tej gry coraz bardziej :P

 

Pewnie nerf to kwestia czasu, za dużo ludzi płacze z jego powodu. :>

 

Btw wczoraj kupiłem t-28 a dzisiaj odblokowałem kw, bez premki ofc. :]

No i mam pytanka:

 

-wiadomo już, czy przy kw trzeba mieć lodówkę zamontowaną, czy wystarczy ja zbadać ?

-po rozbiciu kw na dwa inne czołgi on sam nie idzie jako premium tylko po prostu sobie zniknie ?

-kw-1 i kw-2 dostaniemy "wymaksowane" ? tak samo jak kw-3 i t-150 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lodowa prawdopodobnie musi byc zamontowana.

kw znika. oba powinny byc wymaksowane jesli kw bedziesz mial elite.

kw3 i t150 beda wymaksowane jesli masz wymaksowanego kw3 teraz.

 

na 99% innych opcji nie ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi 6k xp do is3 :D, ale brakuje kolejne 19k xp do 2giej 122 :D, ide grindować dalej bo za 2h kończy mi sie premka :damage_wall:

 

 

ps. a jak mam zafullowane koszary, to jak pojawią się nowe czołgi z załogą, to automatycznie powiekszą mi się miejsce w tych koszarach ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dokładnie planują to wprowadzić - 7.3. Jak na prawdę po koniec a nie powiedzmy 20/22-go kwietnia to jeszcze bym się rozpędził i nakoxał kw-3. ;> Zawsze byłbym jeden tier do przodu i kolejny czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi 6k xp do is3 :D, ale brakuje kolejne 19k xp do 2giej 122 :D, ide grindować dalej bo za 2h kończy mi sie premka :damage_wall:

 

 

ps. a jak mam zafullowane koszary, to jak pojawią się nowe czołgi z załogą, to automatycznie powiekszą mi się miejsce w tych koszarach ?

 

Załoga siedzi w czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg jaka kara grać gołym kw.. za to super mi się grało t-28, dużo złego się naczytałem, że najgorszy med itp. ale po zamontowaniu lepszej lufki (i to nie tej najlepszej) miałem jak do tej pory najwięcej zdobytych killi, co walka 2-3 także miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. a jak mam zafullowane koszary, to jak pojawią się nowe czołgi z załogą, to automatycznie powiekszą mi się miejsce w tych koszarach ?

 

Załogi siedzące w czołgach nie zajmują miejsca w koszarach, więc nie, koszary nie zostaną powiększone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, aczkolwiek, każdy załogant jest wyszczególniony w barakach?!

 

Kończę dziś grę z wynikiem (od 21.20) +7769xp na is :D mam dość :lol: :lol: prema się skończyła :cry:

 

ps. pada u mnie śnieg za oknem :blink: :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg jaka kara grać gołym kw.. za to super mi się grało t-28, dużo złego się naczytałem, że najgorszy med itp. ale po zamontowaniu lepszej lufki (i to nie tej najlepszej) miałem jak do tej pory najwięcej zdobytych killi, co walka 2-3 także miłe zaskoczenie.

 

IMO nie grałem jeszcze wszystkimi amerykanami, ale T-28 to najlepszy czołg z 4 poziomu, lepiej gra mi sie tylko T40.

ale to jest TD.

 

Piekne jest jak mając stock KV , trafiasz na 9 tier. Lol.

 

9 strzalów w IS1 z Panthery 2 75L100 4 dingi. W IS7 na jakieś 8 strzałów wszedł w jeden, mimo że celownik był cały czas zielony.

 

Kolejne starcie KV vs ARL44, 3 strzały wszystkie dingi. Niestety nie przeżyłem mimo ze gośc miał tylko 22%.

 

M10 Wolverine sam nie wiem ile dingów miałem w jednej bitwie, od AMX 40, KV, StugIII, i M3 Stuard.

 

WTF jest z ta grą???!!!

 

BTW. Ciekawe co popsują w następnym patchu.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7.1(7.1.1 tez nie) tez nie można było przeskakiwać miedzy graczami w powtórce oni dopiero planują coś takiego dać wiec nie wiem o czym Ty mówisz ? :D

 

To nie wiem czy mialem jakis blad czy co, ale wczesniej jak ogladalem powtorke (przed patchem z kompresja powtorek) to moglem normalnie skakac miedzy sojuszniczymi jednostkami ktore mialem w zasiegu wzroku o,O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne starcie KV vs ARL44, 3 strzały wszystkie dingi. Niestety nie przeżyłem mimo ze gośc miał tylko 22%.

 

ARL44 ma mocno nachylone 120mm z przodu, jak się dobrze ustawił, to ding nie jest niczym dziwnym. Wczoraj miałem taką bitwę, aż mi drużyna gratulowała, bo trzech kolesi (M10, M6 i któreś VK) bezskutecznie się o mnie obijało, a ja co chwila wbijałem po 200+ dmg.

 

@tymej - możesz dać screena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crabtr33 mod pack - World of Tanks official forum

Screeny z full i medium. Ściągałem te 100MB tylko dla tego. XVM w nowej wersji pokazuje szanse na wygraną. Działa to dosyć dobrze. Chociaż bitwę ze screena mocno przegraliśmy.

post-107673-0-43042100-1333878425_thumb.jpg

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Myślałem że to jakiś config pokazujący stosunek sił naszego czołgu do reszty, ale chyba dobrze rozumiem że to od statystyk? Znaczy pobiera staty userów i nam pokazuje? Takimi modami się nie bawiłem jeszcze. Jakaś legenda do tego? Bo poza procentami to nie wiem co tam za liczby wyskakują. 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło gracza liczba bitew, "efficiency rating" (średnio powinno być 1000) i win ratio. A na górze dwa różne algorytmy liczące szanse na wygraną. W większości przypadków się sprawdzają. A te 95% to ekstremalny przypadek i najczęściej jest 40-60%. No i jeszcze pozwala na wyświetlanie tych statystyk nad czołgiem, więc od razu wiadomo z kim walczymy lub czy na osobę stojącą koło nas można liczyć.

post-107673-0-44468900-1333888707_thumb.jpg

post-107673-0-46231400-1333888738_thumb.jpg

post-107673-0-43990300-1333888747_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli posiadam KV3 bez zalogi to w jego miejsce dostane T-150 z zaloga czy bez? Nie wiem czy mam ich szkolic skoro nim nie gram.

 

Wsadź darmową załogę 50% i po kłopocie. ;)

 

@Havoc - IMHO zdecydowanie 100mm. Większa penetracja ważniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS jest moją osobistą porażką..

 

jak miałem o 30 mniej bitew wygranych niż przegranych, przed patchem odrobiłem i wyszedłem jakoś 20 bitew na plus, tak teraz po patchu i próbie zawojowania rosyjskiej linii HT.. tragicznie przegrywam, nawet jeśli tym IS'em niszcze po 4-5 tanków i tak jest wtopa, bo moja drużyna i umie nawet ugryźć scouta, toż to jest niepojęte :/ musiałbym Wam tu wrzucić kilka powtórek żebyście zobaczyli co się dzieje na moich bitwach IS'em..

 

ehh, szkoda mi konta premium i tych paru złotych nawet, żeby i tak ciągle łapać wciry, bo wiecznie ten drugi team jest ogarnięty i niszczy mój wynikami 2<15 , 3<15..

 

wiem, że się żale i w ogóle, no ale ile można się wk***iać?

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałem o 30 mniej bitew wygranych niż przegranych, przed patchem odrobiłem i wyszedłem jakoś 20 bitew na plus

a) przez te X bitew wymiatałeś i wróciłeś do normy

b) oni mieli noobów w drużynie, teraz ty masz

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować. T-34-85. Działo 85 czy 100mm? Strzałów 10/min czy 5-7/min za to z większym dmg i pen.?

 

Zdecydowanie 100mm. Jak dorzucisz ramera to czas przeładowania spada do 8,sek. przez to działko bardzo polubiłem ten czołg. Niema bitwy abym czegoś nie ugryzł, szkoda tylko że rusza jak wóz z węglem.

 

Z ciekawszych rzczy to dorobiłem się najwyższej odznaki na m12, dziwnie to wygląda, "mistrz kierownicy" w arcie... :razz: a z początku człowiek narzekał że kąt strasznie mały w stosunku do m41 ale czas zbiegania celownika zdecydowanie na korzyść m12 przez co fun z gry większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...