Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być tak, że się wybiera czy wyszkolona załoga ma przejść na kv-2 czy na kv-1... jak to zrobić? bo przeszkoleni zostali na kv-1 którego chce się pozbyć a na KV dwa mam świeżynki ze 100% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac poprawke na fakt ze praktycznie polowa graczy dzis w IS8 i IS4 smiga to raczej normalnie sie wydaje. Choc mam wrazenie ze derpgun ma duuuuuzy rozrzut teraz...

 

Pojawil sie nowy J1mb0's: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/56831-j1mb0s-crosshair-mod/

 

Moglibysmy tez zrobic sobie logo klanu co? :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KW-2 podobnie do KV. Sam zobacz:

http://speedy.sh/8pdQ2/20120508-1319-ussr-KV2-monastery.wotreplay

czyli dobrze przeczuwałem i odpuściłem grind na is4 ;p jednak wygląd is8 do czegoś zobowiązuje :wink:

 

IS-8 nie jest zły, za to IS-4 ma działo do kitu. Niecelne, dinguje i ma mały DMG jak na X tier. Amerykański T110 jest o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do IS4 to się zgadzam bez rewelacji, to nowe działo jak na X tier ( ale bez tragedii Dołączona grafika) Ale biorąc pod uwagę powolność IS4 szału nie robi

A jak nowe mapy ?

Mi osobiście podoba sie ta smocza, w tej drugiej nie umie się odnaleźć :/

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pewnie za wcześnie na takie pytania, ale czym jeździć by zarabiać, a co sprzedać ?

 

Ja zawsze wychodzę z założenia, że jak robić czołg to na elite. Dlatego Kv-1, KV-2 i KV-3 poleciały na sprzedaż a T150 zrobię elite i też idzie pod młotek. Nie chce mi się już patrzeć na KV- miałem te dziadostwa z 7 miesięcy w garażu i chętnie wymienię na inny sprzęt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do KV bo mam na nim swój rekord kili, 10 i expa bez prem bez dubla na bitwę 2202. Lubię ten czołg i mam na nim bardzo dobrą załogę.

 

Ale T-150 i KV-1 poszły do... łotra ;)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy Kv-2 sobie radzi ? Matchmaking w normie ?

 

W normie -> zawsze na końcu :wink:

 

A MM taki sam ja dla reszty T6.

 

T6 -> 8%

T7 -> 22%

T8 -> 31%

T9 -> 23%

T10 -> 16%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas to analizuje ...

kv-1 to wiadomo ze na sprzedaż - złom

kv-2 ma tragiczny obrót wieży 14*, ale 152mm i 107mm

z kolei t-150 ma najlepszy armor, lepszy obrót w. 24* no i 107mm

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie wam nie 'swieci' czerwona obwódka wokół czołgu, kiedy jest w krzakach?Przy zoomie?

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na VI tierze lepszy wydaje mi się trolgun niż 107ka. Losuje wyżej, a może coś mimo to zdziałać.

 

Też sie wam nie 'swieci' czerwona obwódka wokół czołgu, kiedy jest w krzakach?Przy zoomie?

 

Mi tam się świeci, przynajmniej nie zauważyłem nic podobnego a grałem dziś trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wylać swoje żale na WG heh

To co zrobili z KW woła o pomstę do nieba. Rozegrałem z 10 bitew kw1 i z 5 kw2. Każda przegrana... Nie ukrywam, że w sumie to wina teamu bo raz mialem 5 killow kw1 a druzyna dala tylka na calej linii. Ale niesmak pozostal. kw1 - wiekszy koszt naprawy, slabsze dziala, predkosc taka sama, zarabia mniej, losuje troche lepiej. Kw 2 - losuje wyzej, wiecej hp - ale to i tak niweluje różnica tierow, wyraźnie wolniejszy wg. mnie, slabiej zarabia i również jeszcze większy koszt naprawy... :/

 

Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale mnie to trochę wku****o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zapowiada się KW-4 ale jeszcze 20k expa mi brakuje, za to nowy KW-3 wylosowało mi z Is7/Is4/Maus :/. IS8 mobilny ale celność jakoś nie powala, na szczęście rekompensuje to penetracją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO po paru godzinach dostałem premium :)

 

który czołg polecacie do zarabiania? ino bez przesady z TYPa nie proponujcie - cosik tańszego... no chyba że nima :(

zarabianie z KW szlag trafił ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyboru za dużego nie masz albo t34 jak wolisz ht albo typ jak wolisz medy..

 

Oczywiście jeśli mowa o premium, bo tak rozumiem pojęcie "zarabianie". ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...