Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowanie KV-4 nadal kosztuje 53k exp

Prędkośc maksymalna KV-4 została ograniczona do 30km/h (wcześniej miał chyba 40km/h)

 

To i tak szybciej niż Tygrysowate (KT = 28km/h max).

Chociaż jak znam obecne KW, to będzie vmax osiągał tylko z górki przy dobrym wietrze, a promień skrętu będzie miał równy promieniowi Ziemi.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle kłamali co do wypuszczenia patcha :D

 

przed patchem lepiej wrzucić załogę z kv,kv3 do baraków i wstawić z 50% skillem, czy nie ma sensu nic ruszać ?

 

Nie ma znaczenia, każda załoga z kwalifikacją na KW i KW-3 zostanie przekwalifikowana wg release notes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostalem wyzwany od noobow nie potrafiacych grac druzynowo bo nie stalem sie ruchoma oslona dla ciezkiego francuza...

Koles chcial bym bokiem lapal pociski z dwoch is-4 i jednego t-34

 

Eh...

 

Co do ciezkich francuzow to chyba nie dam rady przebrnac przez D2

Kurde co losowanie to laduje na samym dole... Nie idzie nic ubic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na D2 jeszcze jakoś szło. Doczłapiesz się do B1, to odkryjesz nowe pokłady rozpaczy :P

 

I to jest powód dla którego nie biorę się za żabojady, a jak już to poodkrywam oba drzewka do Vi tieru za free exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na D2 jeszcze jakoś szło. Doczłapiesz się do B1, to odkryjesz nowe pokłady rozpaczy :P

 

A potem dostanie BLR i stwierdzisz, ze B1 to w sumie nie bylo takie zle :D

 

 

Ja mam opracowaną metode levelowania francuzów - grać nimi tylko w eventy z x3 lub x5 do pierwszego zwycięstwa - pozostały czas przeznaczyć na robienie podwójnego expa z innych tanków bo free exp od 2-3k doświadczenia to i tak tyle co byś dostał średnio za bitwe w BLR :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym wydaniu KV-4 miał prędkość maksymalną 50 km/h i choć wiadomo, że osiągał ją jadąc z górki z wiatrem w plecy to jednak po prostej mógł pomykać te 35+ km/h. Po jaką cholerę zatem dawali mu te 50 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem dostanie BLR i stwierdzisz, ze B1 to w sumie nie bylo takie zle :D

 

 

Ja mam opracowaną metode levelowania francuzów - grać nimi tylko w eventy z x3 lub x5 do pierwszego zwycięstwa - pozostały czas przeznaczyć na robienie podwójnego expa z innych tanków bo free exp od 2-3k doświadczenia to i tak tyle co byś dostał średnio za bitwe w BLR :D

 

BDR jak się odkryje działo już nie jest taki koszmarny, no a ARL44 to cycki z masłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 30% win ratio na nim - on jest koszmarny nawet z ostatnim działem :)

 

Losuje cie jak KW , jeździsz o połowe wolniej, pancerz przebijają tier 4, a ze 107ki ruskiej masz tylko obrażenia bo penetracja ok 135.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BDR jak się odkryje działo już nie jest taki koszmarny, no a ARL44 to cycki z masłem ;)

 

Nie wiem o co wam chodzi, dla mnie BDR G1B to najlepszy czołg 5 tieru zaraz po KV.

Działo ma prawie takie dobre jak KV, jedynie wygląda paskudnie i nie rykoszetuje tyle pocisków co KV.

 

Natomiast B1 w wersji podstawowej to najgorszy czołg jakim grałem w całej grze.

Kto grał wie o czym mówie, kto nie grał, lepiej niech wykupi następny czołg za free expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy u nas...

I tak zmęczyło mnie już farmienie na KV kasy na is-4, do żyda poszły m12 i at-25, odkupi się jak sprzedam bonusy za 7.3 :wink:

 

oby po 7.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem nowa tendencje wsrod kierowcow IS4 i IS7. Sciganie sie z Medami i AMX 13 75/90 w drodze na wzgorza wszelakie. Dzis na Kopalniach lece 50km/h moja pantera 2 i nagle w polowie drogi wjezdza we mnie IS4 posylajac w moim kierunku zestaw bluzgow. Bo jak wiadomo kazdy IS4 pcha sie na gore a Panther2 ma isc na F2F z E75... Rozniesli nas w ok 2 min..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra zyskała by na atrakcyjności gdyby analizowane by były statystyki i wg nich ustawiany był MM

ewentualnie powinny być jakieś testy poziomu IQ, bo od jakiegoś czasu jest po prostu tragicznie z inteligencją teamu

 

edit:

dodam potwierdzenie tezy, nie chodzi o moje fragi, ale o innych, a właściwie ich brak

Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac dziś Tigerem 2 uzyskałem 4 rykoszety od GWTiger która stałą właściwie tuż przede mną. Koleś w arty był chyba jeszcze bardziej zdziwiony niż ja.

 

Dopiero zajechałem ją od boku bo myślałem że nie zniszczę. Przedni vpancerz GWTigera 50mm.

Penetracja 105/68 to 225mm

 

Ehhhhhh

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac dziś Tigerem 2 uzyskałem 4 rykoszety od GWTiger która stałą właściwie tuż przede mną. Koleś w arty był chyba jeszcze bardziej zdziwiony niż ja.

 

Dopiero zajechałem ją od boku bo myślałem że nie zniszczę. Przedni vpancerz GWTigera 50mm.

Penetracja 105/68 to 225mm

 

Ehhhhhh

 

Życie ta gra mnie czasami też zaskakuje i to konkretnie. :) , a wg WG wszystko jest w porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jest ten specjał z okazji urodzin Christiego tak ? Może przecenią o 50% wszystkie czołgi oparte o jego zawieszenie tylko teraz pytanie, jakich modeli można się konkretnie spodziewać, ma ktoś info na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nowego, ale jakiś T34 odbił mi rano HE z GW Pantery.

 

tylko teraz pytanie, jakich modeli można się konkretnie spodziewać, ma ktoś info na ten temat ?

 

BT-*, T-34, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie licze ile wtop bedzie zanim zrobie gwiazdke na t30, uparłem się...

na razie 7 lekko licząc, zobaczym jak dalej bedzie.

 

tera było 15 do 4....

 

ehh udalo sie...1 is4 powstrzymal cala flanke na hitlersdorfie...a reszta sie przedarla z moim niewielkim wsparciem 2k dmg...

cholerne dzialo ma za duzy reload...nie wspomne o celności...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjal ten rozpoczyna się w piątek 4 maja, o godzinie 7:30, a kończy 7 maja o godzinie 7:00 czasu polskiego. W tym czasie będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

50% zniżki na następujące pojazdy:

 

A-20, lekki czołg IV tieru

SU-85, niszczyciel czołgów V tieru

BT-2, lekki czołg II tieru

BT-7, lekki czołg III tieru

SU-100, niszczyciel czołgów VI tieru

 

Poza możliwością skorzystania z 50% zniżki na powyższe pojazdy, będziecie również mogli wykorzystać 50% zniżkę na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty.

Trzecim elementem tego specjala jest 90% zniżka na zmianę danych personalnych członków załogi!

Specjal: Urodziny Waltera Christie | News | World of Tanks

 

No cóż, przynajmniej pozbieram kasę na wyższe tiery, i trochę materiałów eksploatacyjnych zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak IS4 stanie sie Tier10 to czy perki i skille zalogi sie zresetuja?

 

Przypadek 1. IS-4 nie znajduje się w garażu, ale jest zbadany.

 

11. Każdy członek załogi, który znajduje się w koszarach lub na czołgu, którzy potrafią prowadzić IS-4 z 9 tieru zostanie automatycznie przeszkolony na IS-4 na 10 tierze bez ponoszenia żadnych kosztów ani strat.

 

Przypadek 2. IS-4 znajduje się w garażu. Wszystkie powyższe punkty z przypadku 1 mają miejsce, a dodatkowo:

 

9. Załoga IS-4 z 9 tieru dostanie nowe kompetencje (patrz pkt. 11, przypadek 1) i zostanie przeniesiona na czołg IS-4 z 10 tieru.

O jakie straty chodzi? Może oznacza to, że skille i perki pozostaną? A może nie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...