Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do t-43, to jeżdżę wymaksowanym.... przynajmniej tak mi się wydawało dopiero teraz zauważyłem, że zapomniałem kupić gąski i silnik :lol:

Uważam że jest to zajebisty czołg :D

 

Niewielka różnica, lepszy silnik mało co daje.

 

A co w nim takiego zaje? Dość niemrawy i z niecelnym działem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 - wszystkie moduły zakupione + mechanizm dosyłający, załoga 100%.

Mobilność? Proszę, Pantera która jest snajperem jest niewiele mniej żwawa.

 

BTW: Dzięki za link do moda, to ja o niego prosiłem.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panterka ma 135 dmg a T-43 230.

 

Panterą się gra zupełnie inaczej, czołg drugiej linii, jak podjedzie za blisko, to małe szanse że zdąży coś zniszczyć przed tym, jak tamten odwróci wieżę. T-43 zupełnie inaczej, snajper raczej słaby, za to w walce podjazdowej sprawdza się dobrze. Co z tego, że celownik słabo się zbiega, jak masz do celu dwa metry i zajechałeś go od tyłu i go wykończysz zanim się zdąży odwrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory z medów 7 tieru zdecydowanie najbardziej zalazły mi za skórę pantery i T20 (z naciskiem na T20).

T-43 jeszcze nigdy mnie nie wkurzył na tyle, żebym miał ochotę miotać ciężkimi przedmiotami :lol:

 

 

Przez exe informuje mnie ze nie oze polaczyc sie z siecia ;]

 

 

O strona tez mi nie dziala

 

Była jakaś chwilowa zwiecha, bo też się nie mogłem połączyć.

 

_______________

Jeżeli ktoś ciekawy:

Zrobiliśmy parę sparingów 4502a vs M103, E-75 i IS-8 (dzięki chłopaki!).

Wniosek można wyciągnąć taki, że jeżeli przejawia się tendencje samobójcze w czołgach 8 i niższych tierów, to najłatwiej przed śmiercią jest zjechać IS-8 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panterka ma 135 dmg a T-43 230.

 

Ale Pantera szybciej strzela i ostatecznie ma większy dpm, do tego na średnim dystansie trafia zawsze i dużo więcej wchodzi, w przeciwieństwie do T-43 który mnóstwo kul posyła w kosmos.

 

Panterą się gra zupełnie inaczej, czołg drugiej linii, jak podjedzie za blisko, to małe szanse że zdąży coś zniszczyć przed tym, jak tamten odwróci wieżę. T-43 zupełnie inaczej, snajper raczej słaby, za to w walce podjazdowej sprawdza się dobrze. Co z tego, że celownik słabo się zbiega, jak masz do celu dwa metry i zajechałeś go od tyłu i go wykończysz zanim się zdąży odwrócić?

 

Wiem że Pantera to zupełnie inny styl gry, ale nawet na bliskim dystansie sprawdza się niewiele gorzej. Jeśli mam czołg do walki podjazdowej to oczekuje że będzie dynamiczny na miarę Pz3\4 czy VK3001H, albo Shermana E8, T-43 odstaje bo jest tak jak T-34\85 mułowaty i długo się rozpędza.

 

Pantera:

-świetna na długim dystansie

-bardzo dobra na średnim dystansie

-znośna na bliskim dystansie

 

T-43:

-dobry na bliskim dystansie

-słaby na średnim dystansie

-tragiczny na długim dystansie

 

T-20 mam w garażu, ale bez ostatniego silnika, więc nie będę się jeszcze wypowiadał, ale zapowiada się lepiej od T-43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i T20 jest lepszy od T-43, ale tylko trochę. W gruncie rzeczy to podobne czołgi, podobnie się nimi gra. T20 trochę lepiej na średnim dystansie i lepszy kont opuszczenia lufy jak to u Americanos.

 

Minus T20 to słabsza penetracja. Nadrabia celnością. Co do celności T-43 to ja nie mam problemów, tak gram jak czołg pozwala, podjeżdżam bliżej, strzelam z za winkla, z za górki. I nie zgodzę się, że jest mułowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Za kazda bitwe dostajesz pewna wartosc expa (to jest to co widzisz w podsumowaniu) oraz dodatkowo 5% tej wartosci w formie Free Expa. Ta pewna wartosc expa dostaje kazdy z zalogantow (pelna wartosc, nie jest to rozdzielane) a ponadto:

Przy wylaczonej opcji Accelerated crew training ten exp zostaje na czolgu (by mozna bylo go potem przy pomocy golda zamienic na Free Exp).

Przy wlaczonej opcji Accelerated crew training ten exp otrzymuje zalogant ktory jest najbardziej zacofany w wyszkoleniu.

 

Przyklad:

Za bitwe w E-100 otrzymales 1200 exp. Kazdy z zalogantow otrzymal po 1200 exp a na Twoje konto wplynelo 60 Free Exp. Teraz jesli:

1. Miales wylaczona opcje Accelerated crew training to czolg otrzymal 1200 exp

2. Miales wlaczona opcje Accelerated crew training to Twoj drugi loader (ktorego nie przeniosles z E-75 a "dokupiles" wiec jest zacofany) otrzymuje dodatkowo 1200 exp (lacznie 2400)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złomiarze by się cieszyli :lol: a jeden do ogródka na grilla przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to, zależy jaki typ czołgu, ale:

 

MT, HT -naprawa

TD, Arty - kamuflaż

 

jeszcze nie próbowałem BIA, ale chyba też się opłaca , ale trzeba mieć pełne 100% bo to perk, ale wydaje mi się że tylko francuzom opłaca się to dawać

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to, zależy jaki typ czołgu, ale:

 

MT, HT -naprawa

TD, Arty - kamuflaż

 

jeszcze nie próbowałem BIA, ale chyba też się opłaca , ale trzeba mieć pełne 100% bo to perk, ale wydaje mi się że tylko francuzom opłaca się to dawać

 

Kazdy z czlonkow zalogi w naprawe i odpowiedno kamuflaz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z czlonkow zalogi w naprawe i odpowiedno kamuflaz ?

 

Zależy od czołgu i stylu gry. Nikt Ci nie odpowie jednoznacznie.

 

Do TD jedynie polecam kamuflaż i 6 zmysł.

 

Do arty kamuflaż, bede jeszcze testował BIA, na razie mam 93%.

 

Do czołgów zawsze naprawa się przydaje. reszta zależnie od konkretnego czołgu/TD/Arty.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wybieram tak,

 

jeżeli jest szansa zrobić całe 300% expa (dwa dodatkowe poziomy)

Towarzysze broni / Szósty zmysł dla dowódcy, cammo dla zalogi / na trzeci naprawy.

 

Jeżeli nie ma szans na 300% to pomijam Towarzysze broni i jadę tak samo. Na artylerii wybieram od razy Szósty zmysł i cammo.

 

No i mam dylemat, nie wiem czy brać T-34-85 czy SU-85.

 

Wziąłem oba, więcej przyjemności z medów lepsze win ratio na TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Właśnie nie wiem, bo nie wiem też który lepszy... :( Żebym znowu nie żałował i żeby stracony czas nie poszedł na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wolisz miec Obj 701 czy T-54?

 

Jak już to 704. ;>

 

glasser ja to zawsze czuję większy respekt przed objectem niż T-54. :)

No i tak jak pisali koledzy, zależy czym wolisz grać, czy bardziej scoutować i mieć na uwadze słąbszy pancerz czy nastawić się w 100% na snajpowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie szanse mieliśmy w tej grze według tego programu podlinkowanego przez Sławka, bo mm już kolejny raz dzisiaj się spisał na medal:

post-177535-0-07975900-1339704267_thumb.jpg

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać przeciw t-34 to nie strach, ale T34 może już coś więcej namieszać. ;p

 

Podano tak mnie więcej kiedy francuskie medy od V tieru w górę wskakują o jeden poziom wyżej ? Czy póki co "soon".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...