Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś wszyscy expią artę żeby był większy wybór Dołączona grafika Dla odmiany pograłbym czasami AMXem albo IS3 Dołączona grafika

 

Mógłbym się przyłączyć nieźle wyexpionym S-51, ale ostatnio bardzo mało grałem artą i chwilę zajęłoby wrócenie do wprawy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi.

 

tja...zadanie medów/amx jest proste...cza paczeć na mape i używać mózgu a czasem języka czy palca by wskazać gdzie boli...

 

czyli w skrócie - obrona arty przez wczesne przechwycenie skautów(ale nie za wszelką cenę, na litość...nie stoi się w otwartym polu gdy przeciwnik ma 3 arty do dyspozycji a scaut podswietlił właśnie twoją dupe...)

po drugie - obrona arty...

po trzecie - w czasie obrony arty(gdy ofc trza jej bronić, może się zdarzyć squad bez skautów) trzeba celnie strzelac...w ruchu...na nierównym terenie, bez treningu to nie wychodzi niestety...czyli trzeba to przetrenować, jest przecie taka opcja...

po 4 - jeden target. Jak scaut zdetrackowany(nie strzelać specjalnie w gąski, bo ma to do siebie że pochłoną a ta pinda nadal jedzie) to kazdy, włącznie z arty ma szanse go uwalić

po 5 - jeśli nasza arta jest już zespotowana/nie może się ruszyć, to lepiej by nasz amx zrobił to co właśnie zrobił wrogi scaut, czyli wykorzystując osłony postarał się dotrzeć i podswietlić wrogie arty

po 6 - jeśli wróg ma t 50-2 to już czujcie sie wyspotowani i nie ma opcji by bez zadrapania walić środkiem mapy...nie ma sensu zajmowanie wtedy spota, bo jadąc do niego już cie widać...na koszmarnej kampinówce rozsądne byłoby przedrzeć się od razu bez zatrzymywania przez wioche wprost do wrogiej arty na full spidzie...inaczej jest ujnia i szarpanie sie z niewidocznymi tankami plus grzmoty ich art...

 

a na marginesie, jak byłem w td dla odmiany zadałem 2800 dmg jakoś i to działem 105mm...

 

a w ogole to NIE MUSIMY grać kampanii codziennie, a już szczegolnie jak widać że nie idzie...do uja, przed miałem win ratio 80%, gwiazdki pozaliczane błyskawicznie i bezstresowo(a mam z 15 maszyn), kampania to 30%....FFS!!!wygraliśmy może z 4 razy na 15?

Lepiej grać co drugi dzień

a

i postawa na rambo nie poprawia wyników, nieważne w czym sie siedzi...w is4, czy is7 które dużo wybaczają można poszaleć...czasem...ale nie w is3, nie z jego kulawym, rozwalonym na pół mapy celownikiem. Można nim strzelać w 'biegu' ale też...trening... W kazdym innym przypadku - zatrzymujemy sie na 2 sek, przycelowanie(nie w zarys, w weakspota!, w dupe ale nie w jej krawędz i poźniej jęki że dingneło!). Ja w typie byłem w innej sytuacji( i widać jaki ciach!iany to czołg jak nie ma packa przy [gluteus maximus]) ale też zadania inne. Tyle że co z tego jak nikt tam nikogo nie slucha...i czuje w moczu grę gorszą niż z randomami...i kur$%... trafia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Nawet nie ruszyłem P II / KT.

 

PII i TII to nie są dobre czołgi na kompanie

 

@Ram1Raz

po prostu masz dowodzić a jak ktoś Cię nie słucha to bitwę przerwy mu zarządź na ostudzenie samowolki. Dyscyplina musi być jeżeli chcemy działać skutecznie.

 

Druga rzecz, Jest nas dużo, moglibyśmy zrobić taki system, że jeden jest rezerwowy i czeka będą na TS. Po przegranej odpada osoba z najgorszym wynikiem i zastępuje ją rezerwowy. Dodatkowo osoba która nie wykonała poleceń może być przez Ciebie jako dowódcę zamieniona na rezerwowego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do obrony arty. Podstawa to odsunąć linię ataku jak najdalej a w pierwszych minutach przechwycić scouta jak najdalej od naszej bazy. Wrogi scout jeśli zobaczy naszego meda/lighta przed sobą to w 95% przypadków zawróci żeby zrobić kolejne podejście a arty będzie miała czas na przemieszczenie się. Oczywiście tak jak pisał Greg, nie ryzykować i nie gonić tego scouta tylko zrobić to co on, zawrócić i czekać.

 

Na początku, jeśli to możliwe na danej mapie, chętnie widziałbym szybki scout wroga zanim się rozjedzie. Przy odrobinie szczęścia, strzałem w odsłonięty bok, mogę zdjąć HT na hita ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PII i TII to nie są dobre czołgi na kompanie

 

Proszę, nie dyskwalifikuj maszyny tylko przez to, że rzadko ją widzisz w kompanii. Mogę się, w sumie, poświęcić i grać tylko GW, ale Ratio na niej w ciągu ostatnich trzech dni spadło mi z 58% na bodaj 54%, co aż się wydaje trudne do uwierzenia.

 

Moje uwagi do wczorajszej gry:

  • Jak startujecie jako SPG na Zygfrydzie będąc atakującymi, to poczekajcie do momentu zdjęcia wrogich skautów. Startuje się w zagłębieniu terenu, w którym od biedy można strzelać. Macie chyba camo + camo skill na artyleriach, no nie? To trzeba przetestować dzisiaj - potrzebne trzy artylerie (ze standardowego składu, czyli GW + S-51 + SU) i dwóch - trzech spotterów (z jak największym zasięgiem widzenia).
  • Mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą jak się używa mini mapki. Nie mam ochoty słuchać na czacie "BE SZEŚĆ", po czym się zastanawiać, który to kwadrat. Mówisz - duś od razu ctrl + kwadrat, będzie prościej*.
  • Strzelajcie do tagowanych, jeżeli jest taka możliwość. Tagujcie detracki, artyleria będzie miała ułatwione zadanie.
  • IS-3 to gówno, jeżeli jest przy szczycie wzniesienia, bo działo nie schodzi nisko i jesteście w tym momencie lepem na wrogie pestki. Poczekajcie na T34, albo jakiegoś meda, który wystraszy przeciwnika (T34), albo odciągnie ogień (med). W miarę możliwości się przegrupujcie.
  • Nie ma robienia kamikaze. Jesteście sami, to dusicie Help (tak, dusicie cholerny klawisz, a nie mówicie że potrzebujecie pomocy). Nie będę Was szukał na mapie*.
  • Overlay w TS zabił mi wczoraj fps (10fps + warp - nie da się grać) na smoczej mapie i musiałem go wyłączyć. Dopóki nie załatwię tego problemu, nie będę go używał i będę zdany na słuch. Większość Waszych głosów rozpoznaję, więc to problem do pominięcia.
  • Trzeba obgadać scenariusze na każdą mapę. Jest tego trochę, ale imo warto.
  • Na ten moment tyle.

* - Co jest skuteczniejsze:

- F7 + ctrl + click na mapie, czy powiedzenie "pomocy w a8"?

- F5, czy "dobra"?

 

Większość rzeczy daje się załatwić bez floodowania głosowego, korzystając z wbudowanych w grę mechanizmów.

F2 - atakuję/potrzebny ostrzał. Widać kto pisze, widać cel - to chyba jasne.

F5/F6 - chyba też jasne.

F7 - Help. Widać kto i gdzie potrzebuje pomocy.

F8 - przeładowuję. Też widać kto, co i gdzie.

Reszty skrótów + indywidualnych poleceń używam sporadycznie, ale cholernie się momentami przydają (stój, jedź za mną, etc.). Warto, żeby każdy się nauczył, jak z nich korzystać. Fun fact - niektóre klawisze F_ już mi się błyszczą.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, nie dyskwalifikuj maszyny tylko przez to, że rzadko ją widzisz w kompanii. Mogę się, w sumie, poświęcić i grać tylko GW, ale Ratio na niej w ciągu ostatnich trzech dni spadło mi z 58% na bodaj 54%, co aż się wydaje trudne do uwierzenia.

Jak będzie Ci szło TII to alleluja. Ale doświadczenie innych graczy mówi że za miękki, za wolny i za słabe działo. Uważam, że dobry gracz taki jak ty da sobie radę nawet w TII ;) choć więcej mogło by być pożytku w bardziej mobilnej maszynce. Jak już grać takim traktorem, to chyba lepiej T34, działo solidniejsze da się zadać 500HP a że zarabia przy okazji to można sobie pozwolić na kilka złotych pestek :) Taki suprice ;)

 

PII, nie widzę tego autentycznie jak miał byś nią zrobić choćby tyle co dobry AMX 13 90 czy typ59. A typ to premium i znów to samo, zarabia dobrze więc kilka pestek za kredyty może załadować. W PII to finansowe samobójstwo strzelać złotem na kompani ;)

 

Podsumowując, proponuję dzisiaj dzień przerwy. Jutro następna gra. Ktoś za lub przeciw?

 

Mógłbym się przyłączyć nieźle wyexpionym S-51, ale ostatnio bardzo mało grałem artą i chwilę zajęłoby wrócenie do wprawy... Dołączona grafika

 

Ćwicz waść, S-51 z odrobiną skila zabija wzrokiem ;) ile to już razy zjadła mnie w medzie na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość rzeczy daje się załatwić bez floodowania głosowego, korzystając z wbudowanych w grę mechanizmów.

F2 - atakuję/potrzebny ostrzał. Widać kto pisze, widać cel - to chyba jasne.

F5/F6 - chyba też jasne.

F7 - Help. Widać kto i gdzie potrzebuje pomocy.

F8 - przeładowuję. Też widać kto, co i gdzie.

Reszty skrótów + indywidualnych poleceń używam sporadycznie, ale cholernie się momentami przydają (stój, jedź za mną, etc.). Warto, żeby każdy się nauczył, jak z nich korzystać. Fun fact - niektóre klawisze F_ już mi się błyszczą.

 

To powinno być na czerwono , dużą czcionką. ;) Wczoraj na minimapie była cisza jakby się nic nie działo, a ty człowieku się domyślaj.

 

Druga rzecz, Jest nas dużo, moglibyśmy zrobić taki system, że jeden jest rezerwowy i czeka będą na TS. Po przegranej odpada osoba z najgorszym wynikiem i zastępuje ją rezerwowy. Dodatkowo osoba która nie wykonała poleceń może być przez Ciebie jako dowódcę zamieniona na rezerwowego.

 

Pomysł dobry, ale jak gram artą i ginę w pierwszej minucie, bo wszyscy olali obronę to automatycznie jestem najsłabszy, bo g...zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, ale jak gram artą i ginę w pierwszej minucie, bo wszyscy olali obronę to automatycznie jestem najsłabszy, bo g...zrobiłem.

 

Może dowódca podejmuje decyzję kto uwzględniając wynik w ostatniej bitwie i nie kierując się innymi motywacjami niż tylko dobro drużyny :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel gra w klanie, jest ogólnie ogar niezły i mówi, że KT to jego ulubiony HT na kompanie.

 

No wlasnie tez mnie dziwi jego dyskwalifikowanie...

Wolny jest... to prawda... ale nie raz stawalo sie na przeciwko IS-3 i wychodzilo z lekkimi zadrapaniami

 

No i dzialo wiele celniejsze... ale to sie bardziej sprawdza przy kampieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić przerw, trzeba jak najwięcej trenować, z czasem się zgramy ale to ni będzie jutro czy pojutrze.

Potrzeba opracować taktyki walki na wszystkich mapach i zrobić z tego poradnik, który czasem będziemy modyfikować i dokładać kolejne elementy.

Musi też mieć głównego dowódcę z dwoma zastępcami (niech wywodzą się z drużyn), który będzie miał pod sobą dowódców drużyn czołgów.

 

1. Dowódca

2. Dowódca IS-3

3. Dowódca T34

4. Dowódca medów

5. Dowódca art - nie koniecznie

 

ps. zaczynam trenować na S-51, zawsze to jedna więcej w odwodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić przerw, trzeba jak najwięcej trenować, z czasem się zgramy ale to ni będzie jutro czy pojutrze.

Potrzeba opracować taktyki walki na wszystkich mapach i zrobić z tego poradnik, który czasem będziemy modyfikować i dokładać kolejne elementy.

Musi też mieć głównego dowódcę z dwoma zastępcami (niech wywodzą się z drużyn), który będzie miał pod sobą dowódców drużyn czołgów.

 

1. Dowódca

2. Dowódca IS-3

3. Dowódca T34

4. Dowódca medów

5. Dowódca art - nie koniecznie

 

ps. zaczynam trenować na S-51, zawsze to jedna więcej w odwodzie.

 

No i wyjdzie prawie jak w "dobrej" firmie. Więcej generałów niż żołnierzy. Potem w eterze panuje chaos. Imo wystarczy dwóch, główny i od medów+lekkie. I to wystarczy, co zresztą potwierdza pierwszy dzień walk, gdzie taki układ się sprawdził.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić ileś systemów dowodzenia i wybrać najbardziej skuteczny, pytanie czy główny jest w stanie skutecznie ogarnąć dowodzenie, walkę i kontrolować sytuację na mapie taktycznej ?

 

Do roli głównego też należy przewidywanie zagrożeń i używanie dostępnych środków w celu ich eliminacji lub przeciwdziałania i tutaj kłania nam się ochrona art przed spotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PII, nie widzę tego autentycznie jak miał byś nią zrobić choćby tyle co dobry AMX 13 90 czy typ59. A typ to premium i znów to samo, zarabia dobrze więc kilka pestek za kredyty może załadować. W PII to finansowe samobójstwo strzelać złotem na kompani ;)

 

Tylko że ja nie potrzebuję do P II premium ammo. To nie jest typ z symboliczną penetracją. I to nie jest IS-3/T34, z rozrzutem działa na połowę mapy.

To jest Pantera - wredny troll, potrafiący praktycznie na dowolnym dystansie trafić w dowolny cel.

 

1. Dowódca

2. Dowódca IS-3

3. Dowódca T34

4. Dowódca medów

5. Dowódca art - nie koniecznie

 

7. Dowódca skautów

8. Dowódca obrony

9. Dowódca drugiej linii

10. Dowódca atakujących

11. Dowódca rusha

12. Rzecznik prasowy

13. (w loltraktorze) Koordynator d.s. wymiany opinii między dowódcami :lol:

 

Panowie, już wczoraj chyba dobitnie pokazaliśmy, że demokracja w bitwie się nie sprawdza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić ileś systemów dowodzenia i wybrać najbardziej skuteczny, pytanie czy główny jest w stanie skutecznie ogarnąć dowodzenie, walkę i kontrolować sytuację na mapie taktycznej ?

 

Do roli głównego też należy przewidywanie zagrożeń i używanie dostępnych środków w celu ich eliminacji lub przeciwdziałania i tutaj kłania nam się ochrona art przed spotami.

 

Sprawdziliśmy - 2 w poniedziałek, prawie same wygrane.5 wczoraj totalny bałagan i same wtopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję dziś dać sobie spokój z kompanią i przetrenować 2 mapy na treningu ze spokojem je omówić i zrobić symulację. Mapy jakie proponuję to:

 

- Linia Zygfryda

- El haluf

- Zatoka rybacka

 

Jeżeli będą chęci to możemy przejechać się jeszcze:

- Prohorówką

- Prowincje

 

http://forum.worldof...a-kazdej-mapie/

 

Opis kilku mapek. Trudno to nazwać strategią. Ludzie ograni powiedzą, że to co przeczytali to oczywistość ale inni mogą coś z tej lektury wynieść. Do tego polecam poczytać:

 

http://world-of-tank...e_na_obrazkach/ opis zachowania również lektura dla mniej wtajemniczonych.

 

@ Trawienny konkretnie chodzi Ci o tą walkę:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c35b8557fd35f91d.html

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie potrzebuję do P II premium ammo. To nie jest typ z symboliczną penetracją. I to nie jest IS-3/T34, z rozrzutem działa na połowę mapy.

To jest Pantera - wredny troll, potrafiący praktycznie na dowolnym dystansie trafić w dowolny cel.

 

Ale miękka kupa jest. Jak uważasz to za dobry wkład do drużyny to proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wolne 5min i jest zainteresowany jakością supportu w world of tanks to zapraszam do lektury mojej wymiany wiadomości z nimi:

 

Hello

After the 8.0 update, many people complain about poor performance including myself. The reason is that for some unknown reason the game uses up to 50% power on some mobile gpu from Nvidia. In nvidia control panel i change to use GT540M gpu in game.

I am giving you a screen showing the gpu usage (GT540M) during a random battle: (in attached files)

http://i.imgur.com/UDvRg.png

This problem does not exist on 7.5 patch and it appeared after the upgrade to 8.0 and 8.1. On patch 7.5 I was able to play on my laptop without problems on medium settings with about 60fps and now I am forced to play on low setting which gives me about 30fps and the game looks much worse. Changing the graphic settings does not do anything as well as updating drivers or installing again windows. I've tried almost everything so the problem is in the game engine. I would be very grateful with other players who have this problem to fix it as soon as possible. I was playing beta 8.2 and the problem still exist.

UDvRg.png

 

 

 

 

Nestor Menta 25 November 2012 10:41

 

Hello NeilPryde,

Thank you for contacting us.

I am sorry you have issues with the game performance.

8.0 brought a new 3D and physics engine so on high settings, the game is much more demanding than before.

However, on low settings, the game behaves quite well. Please, see on the link for review: http://www.notebookc...ed.83065.0.html

On top of that, Devs are currently fine tuning the game so it will perform better on higher settings.

In the meantime, please, Update your graphic¡s driver and lower the game settings.

If you still experience issues, provide us a Dxdiag report. You can do this by following these steps:

1. Go to your Desktop and press "Windows" + "R"

2. A small Window appears

3. In the text box, write "dxdiag"

4. A new window appears and you will see an icon saying "Save all information"

5. Save the Dxdiag log

6. Attach report to the response!

 

Kind Regards,

Nestor Menta

Wargaming CS EU

 

To improve is to change; to be perfect is to change often. // Winston Churchill

 

 

 

 

 

NeilPryde Yesterday at 15:41

 

You did not understand.

Your new engine did not use 100% of mobile gpu form nvidia. It use up to 50% of its power, look at the screen that I send to you.

An its not a driver or windows problem. A lot of people complain about low GPU USAGE on mobile gpu from nvidia. Just look sometimes at forum :

1: http://forum.worldof...80-81-82-patch/

2: http://forum.worldof...oblems-still-p/

3: http://forum.worldof...e-fps-problems/

4: http://forum.worldof...ter-update-080/

 

4 same problems like my.

Again: Its not becouse your game need better gpu its about your engine use UP TO 50% power of EVERY mobile gpu form nvidia.... Look at this screen from my battle again:

http://i.imgur.com/UDvRg.png

It shows gpu usage in random battle.

 

 

 

 

 

 

Mike Chadwick Yesterday at 16:20

 

Hello Commander,

We understand how much frustration and stress a problem like this can cause. To get a clear idea of your computer specification we would like to request you send us a DxDiag file (the instructions to do so are listed below). Please do the following steps:

 

- Click «Start»

- Select and press «Run»

- Type "dxdiag" and press "OK"

- In the appeared window choose "Save all information"

- After you've saved the file attach it to your reply.

 

We hope to hear from you soon and resolve this problem as quickly as possible.

 

 

Best Regards,

Mike Chadwick

 

WOT Customer Support Team

 

 

 

 

 

NeilPryde Yesterday at 16:30

 

Thank you for quick respond.

Im sending you my dxdiag file.

It says my gpu is intel HD Graphics 3000 buy my laptop also have Geforce GT540M (Nvidia Optimus Tech.).

In Nvidia control Panel I set to use GT540M gpu in world fo tanks.

DxDiag.txt

 

 

Nestor Menta Yesterday at 21:11

 

Hello Tank Commander,

Thank you for contacting us.

I see you got a laptop with 2 video cards so please:

1. Check power cable is connected to wall socket and laptop, so we are ensured the laptop gets electricity from the wall socket and NOT from battery.

2. Power Settings mode are in High performance:

a. On the desktop, go to taskbar and click on Energy settings --> More Power options

b. click on "Show additional plans" and switch on "high Performance"

3. Click on Desktop mouse right click, click on “Nvidia control Panel” and do check what's shown on the attached screenshot to this reply.

In addition, be assured you have the latest driver for your Nvidia card: http://www.nvidia.co...-driver-uk.html

This should do. Dołączona grafika

 

Kind Regards,

Nestor Menta

Wargaming CS EU

To improve is to change; to be perfect is to change often. // Winston Churchill

laptop_nvidia.png

 

 

 

NeilPryde Yesterday at 22:59

 

You dont understand the problem and I think you dont read what am I saying.

I said that I done all this steps and even more in my first message (please read again all my messages). I know abut computers a lot and belive me I did everything to slove this problem and nothing works. Also nothing works to other people with mobile gpu from nvidia too. I will say again: Its not a hardware poroblem, it is GPU USAGE problem becouse you did sth wrong in the game engine and it use up to 50% power of every MOBILE gpu from nvidia. Tommorow I will make for you a video and put it on youtube to prove what am I saying.

 

 

 

 

 

Guillaume Marteen Today at 17:55

 

Greetings Tank Commander,

Thank you for your reply and explanation in details.

As our Team are working to fix the issue, we can propose a temporary solution which should give you better results than what you are experiencing now.

Please install Catalyst 12.7 beta drivers for desktop cards. You may still encounter issues but it should be better than nothing until our teams fix the issue.

Thank you for your patience and understanding.

Regards,

 

Guillaume Marteen

Customer Service Team

https://support.worldoftanks.eu/

 

 

 

 

 

NeilPryde Today at 18:55

 

Wait what? Im talking with a bot or something?

I dont have AMD Radeon card... My gpu is Nvidia Geforce GT540M I said this many times. You dont read my messages... Your "Customer Service Team" is just ridiculous.

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak już o supporcie mówicie to, wczoraj w IS-3 zmieniło mi się kupno prem ammo z kredytów na golda, na moje szczęście w tej bitwie wystrzeliłem tylko jeden pocisk, więc zabrało mi zaledwie 12 sztuk golda, ale się wkurzyłem i napisałem do nich o zwrot, bo to nie moja wina, a to było moje ostatnie 50 sztuk golda na przenoszenie modułów no to nie byłe zbyt szczęśliwy. Ofc nie oddali mi, a to ich uzasadnienie, jak by kogoś interesowało w przyszłości.

 

Drogi Czołgisto,

 

Dziękuję za skontaktowanie się z naszym supportem i przedstawienie zaistniałej sytuacji.

 

A więc, zgodnie z naszymi informacjami, opcja zakupu złotych pocisków za kredyty w grze działa poprawnie na niezmodyfikowanym kliencie gry. Niestety nie odpowiadamy za problemy spowodowane przez stosowanie modów.

 

Jeżeli chodzi o rozwiązanie, to proponuję usunięcie modyfikacji gry, zresetowanie ustawień (wcisnąć kombinację klawiszy Windows + R, wpisać %appdata%wargaming.netWorldOfTanks i usunąć plik preferences.xml) i wszystko powinno działać jak należy (po uprzednim zdjęciu amunicji premium i jej ponownym założeniu i zakupie przynajmnej jednego nowego pocisku premium za kredyty).

 

Należy również pamiętać, że opcja ta nadal jest testowana, tak więc istnieje szansa, że coś może pójść nie tak - tak więc jeżeli nie ufasz tej opcji, możesz również wyłączyć "Uzupełniaj automatycznie" i samemu kontrolować wydatki dotyczące amunicji.

 

Proszę również o upewnienie się, że po każdorazowej wymianie modułu takiego jak wieża czy działo, wersja z kredytami zostanie ponownie wybrana, gdyż zmiana modułów resetuje ustawienia pocisków.

 

Niestety, ale nie mamy możliwości cofnięcia dokonanych przez Ciebie zakupów – dlatego też mam nadzieję, że nigdy już nie znajdziesz się w takiej sytuacji.

 

Serdeczne pozdrowienia,

 

Kamila Wyczyńska

 

World of Tanks Support Service

https://support.worldoftanks.eu

Już nawet nie wspominam o tym, że do dziś mi nie odpisali na ticketa z wotem nie działającym na lapku.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

To tylko potwierdza że mają gotowe wypowiedzi i wszelka rozmowa z nimi nie ma sensu.

 

Takie małe dzisiejsze spotkanie z Mausem po którym drużyna przeciwna do końca meczu wmawiała mi że używałem gold ammo Dołączona grafika

Bitwa wygrana, 1100 exp bez premium.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VKWI69PiZxU&feature=youtu.be

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga odznaka mistrzowska tym razem szwabski CZOŁG 4

 

3 tygodnie w klanie, miesiąc w grze, ponad 1200 bitew stoczonych (W/L ratio narazie się nie przejmuje) z 4 tierów tylko t-50 (dziś kupiony) i dwie arty (FR i DE), ulubiony czołg solo: SuperPershing - 3 pestki gold i potrafię nim namieszać, spokojnie IS-3 przebijam ;)

 

 

plan - do końca roku:

wymaksować kv-1s, wymasterować grilla pod seniorskie

odblokować IS/t32 i amx1390 jak da radę

nauczyć się siać pożogę t34 (pod klanówkę)

minimalny tier 6 (oprócz art i scoutów)

 

plan miałem żeby ogarnąć podstawy (1k bitew) i narazie się udało

post-136524-0-28570900-1354156789_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...