Skocz do zawartości
piotreek

Jakie autko do 15 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam czegoś dla siebie, w sumie bardziej jako zabawkę, ponieważ nie wiem, czy rocznie zrobię tym autem 6-7 tyś.km.

 

Wymaganie pierwsze i podstawowe jest takie, że nie może być to samochód, który stoi na każdym rogu, jak golf czy inne a4, ma posiadać klimę najlepiej automatyczną, nie ma być to golas z szybkami na korbkę, raczej benzynka do 2l mająca ponad te 120 koników. Rocznik najlepiej jak najnowszy, ale jednak poniżej roku 2000 nie chciałbym schodzić.

 

Najpierw miałem opcję alfy romeo 156, której pojawia się coraz więcej na drogach, ale i tak do golfa jej brakuje sporo jesli chodzi o ilość na drogach. Dobry egzemplarz alfy jest ciężko dostać, więc może podrzucicie jakimś pomysłem?

 

Zastanawiałem się nad saabem 9-3, również nie ma tego dużo, tak samo jak np ford cougar.

 

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i podrzucicie jakieś fajne pomysły :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam czegoś dla siebie, w sumie bardziej jako zabawkę (...) nie może być to samochód, który stoi na każdym rogu (...) Najpierw miałem opcję alfy romeo

 

GTV B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie byłem świadom, że za taką kasę można mieć lexusa :P

 

Tylko pewnie jak coś się sypnie, to 1/3 wartości auta zostawia się w serwisie :)

 

Chyba poczekam do wiosny jeszcze, może pojawi się coś interesującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny, ale jednak automatyczna klima musi być :)

 

Poszukam jeszcze czegoś, bo budżet większy, więc może znajdzie się coś bardziej wypasione :)

 

faktycznie nie wyczaiłem ze klima manualna :) ale znalezienie 9-3 I gen z 2.0T pod maska i dobrym wyposażeniem to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę oglądać ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiata coupe 1.8 2000 rok :)

jak by co, to dam znać:P

 

130 kucy wystarczy, a spalanie też będzie bardziej przyjemne dla studenta.

Edytowane przez piotreek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lexy się nie sypią

Takie za 15K młodsze niż 2000 też nie?

 

Za tą kasę, z tego rocznika to toyotę ciężko kupić w dobrym stanie - nawet wstrętną E11. IS200 za 15K będzie się składał głównie ze szpachli i/lub polskiej pomysłowości, albo będzie dosychać po powodzi :]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę oglądać ...

 

Fiata coupe 1.8 2000 rok :)

jak by co, to dam znać:P

 

130 kucy wystarczy, a spalanie też będzie bardziej przyjemne dla studenta.

 

Nie miałem żadnego fiata.

Ale miałem przyjemnośc opcowac z Coupe..... powiem tak, wśród miłośników padają często stwierdzenia "ferrari dla biedaków" i coś w tym jest...

Niestety troszkę ostudzę twój zapał, ale 1,8 l silnik 131Km najprawdopodobniej będzie to to samo co ja mam w Lybrze, i to samo co stosowane w Punto HGT/Barchetta....

1,8 VVT 131Km ze zmiennymi fazami i zmienną długością kolektora dolotowego.

 

Nie jest to zbyt udana jednostka (w barchettcie nie ma innych motorów), dlatego radze ci szukać 2litrowej, 5 cylidrowej rzędówki..nie wiele więcej spali, a dużo trwalsza.

No chyba że naprawde egzemplarz zadbany, ale koniecznie sprawdz:

-spaliny

-kompresje

-czy nie ma masła (i inne objawy UPG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zależy ci na wożeniu kogoś na tylnym siedzeniu to może mazda MX-5?? B-)

 

Mx-5 2000 rok z silnikiem 1.8 i klimą za 15k zł? Życze powodzenia ;) . Pomijając ten drobny aspekt, samochód świetny i naprawdę godny polecenia :) Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co do ubezpieczenia, to nie ma problemu, bo od 2006 roku mam na współwłasność motocykl, a jeszcze wcześniej komara, wiec zniżek mam chyba wszystkie możliwe + zwyżkę za wiek. Co do tego auta, to jest również na współwłasność z ojcem, więc nie jest źle. Jeszcze bujam się z papierami, może w poniedziałek uda mi się zarejestrować.

 

Co wyjrzę przez okno, to mam banana na twarzy, tak mi się podoba to coupe :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyjrzę przez okno, to mam banana na twarzy, tak mi się podoba to coupe :)

 

Pozdro

 

Gratulacje i niech Ci dobrze służy. Osobiście nie mogę i nigdy nie mogłem w nich znieść tych dwóch przetłoczeń/nacięć - nie wiem jak to nazwać - przy nadkolach; gdyby nie one, faktycznie byłoby to niebrzydkie auto.

 

 

A światła dla Ciebie nie za słabe? Jak dla mnie nie dość, że świecą tak sobie, to jeszcze minimalne przybrudzenie i nic nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła są kiepskie, jak wracałem z Poznania w nocy to było kiepsko, nie znam auta i jeszcze te światła, ale to się ogarnie, najpierw pójdą legalne żarówki +50% lub więcej, a jak to nie da rady, to ksenony, ale tego wolałbym uniknąć, bo są "legalne" inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...