Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A to pudełka nie mozna do steam przypiąć?

Nie napalam, się mam zamiar po premierze (2-3dni jak pojawią się recki i będzie ok )zakupić  boxa i chciałem steam by z chłopakami pograć

 

Prawdopodobnie multi i tak będzie obsługiwany przez Rockstar Social Club. Więc na Social Clubie powinni być wszyscy gracze, zarówno Ci co kupili grę na Steam i Ci co kupili pudełko. I powinno dać się do nich dołączyć do servera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no to teraz mam zagwozdkę. Mam zamówionego preordera w x-komie, tylko ze bylem pewien ze będzie go można podpiąć na steama, bo instalacja 7 płytek mi się nie widzi, a poza tym chciałem mieć możliwość pobrania w danej chwili gry ze steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pudełka nie mozna do steam przypiąć?

Nie napalam, się mam zamiar po premierze (2-3dni jak pojawią się recki i będzie ok )zakupić  boxa i chciałem steam by z chłopakami pograć

 

Klucz z boxa nie jest steamowy. Właśnie dlatego wolę steam, żeby mieć w miarę możliwości wszystko w jednym miejscu, widzieć w co grają ziomki i ewentualnie dołączyć do zabawy. :>

 

@up

Ja się zastanawiam czy nie wziąć sobie 14-stego dzień wolny od pracy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh 14 to wtorek. Troszkę słabo. Wolałbym żeby to był poniedziałek, a najlepiej piątek. ;) Co do wersji pudełkowej to ja już tak mam, że wolę mieć wersję płytową niż cyfrową.  Chociaż mam teraz od niedawna podpięte UPC 250 Mb/s, więc ściągnięcie 60GB to dla mnie nie problem. Szkoda że gry nie wydali na BD to nie musiałbym żonglować płytami DVD  Jeszcze się zastanowię nad tym kluczem Steam. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba częściej ludzie w ogóle nie mają napędu niż mają bluray'a. Ja kiedyś wywaliłem wszystkie płytki i boxy po grach, bo już zaczęło to niepokojąco wyglądać. Mogłem do jakiegoś arhn.eu wysłać, ale to dawno było także od tej pory nie zależy mi kompletnie na tego typu rzeczach, w kolekcjonera też się nie bawię. :>

No wtorek także faktycznie kiepsko, ale jak odblokują od północy to będzie ciężko rano wstać do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba częściej ludzie w ogóle nie mają napędu niż mają bluray'a. Ja kiedyś wywaliłem wszystkie płytki i boxy po grach, bo już zaczęło to niepokojąco wyglądać. Mogłem do jakiegoś arhn.eu wysłać, ale to dawno było także od tej pory nie zależy mi kompletnie na tego typu rzeczach, w kolekcjonera też się nie bawię. :>

No wtorek także faktycznie kiepsko, ale jak odblokują od północy to będzie ciężko rano wstać do roboty.

To się nie będziesz kładł w ogole skoro też masz możliwość pyknięcia w pracy to i drzemke też zaliczysz. Hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie będziesz kładł w ogole skoro też masz możliwość pyknięcia w pracy to i drzemke też zaliczysz. Hehehhe

 

No wiesz nie ma to jak w domu, można w samych majtkach siedzieć.  :biggrin:  :biggrin:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno się będzie dało. Masz oryginał korzystasz z kopi (wiadomo jakiej ) i cukiereczka i prawnie tłumaczysz sobie że masz zrobioną kopię bezpieczeństwa, a napęd sprzedałeś. Ale czy to legalne to ciężko powiedzieć :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zamówię teraz preorder GTA V na steamie, to dostane obiecane bonusy? Bo w którymś tam artykule na ppc było powiedziane że dane bonusy dostaję się tylko w zamówieniach do 31 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś w ogóle info ze strony?

 

"ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEDPREMIEROWE DO 14 KWIETNIA, ABY ZGARNĄĆ 1 200 000 $ W GRZE ORAZ PREMIĘ 150 000 $

Zamów przed premierą i zgarnij 1 200 000 $ w grze (500 000 $ w Grand Theft Auto V oraz 700 000 $ w Grand Theft Auto Online).

 

Złóż zamówienie przedpremierowe do 14 kwietnia i otrzymaj premię 150 000 $ w Grand Theft Auto Online.

 

Grand Theft Auto V na PC będzie można pobrać i zainstalować jeszcze przed premierą."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ale, "Dodatkowo, Rockstar Games przypomina o promocji dla klientów, którzy decydują się na zakup Grand Theft Auto V w systemie przedsprzedaży. Zamówienie gry do 31 marca 2015 roku pozwoli nam na otrzymanie 1,5 miliona dolarów wirtualnej gotówki, przy czym 500 tysięcy dolarów zostanie przeznaczone dla trybu singleplayer, natomiast milion dolarów będziemy mogli wydać w GTA Online." Z jednego z artykułów ppc ;). Ale dzięki, za rozjaśnienie bo zamówie teraz tego preordera na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mają coś z serwerami bo wysłalem zapytanie o przypomnienie hasła i jeszcze nie przyszło :S

Ha, widzę że pobieranie ruszyło z kopyta ;>

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...