Skocz do zawartości
ath

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zmienić wybrany wcześniej wariant napadu w SP?

Można chyba powtórzyć misję.

 

Wczoraj skończyłem singla. Jakiś niesmak mam. Poboczne misje strasznie mało interesujące. Oczywiście kabaret jeśli chodzi o humor ale dziwne poczucie że przy poprzednich częściach było to ciekawsze i do tego było ich więcej. Mimo wszystko, GTA IV ze 2 m-c a tu niecałe 3tyg. po 3godzinki i po grze.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zasnę to będę.

 

Faktycznie humor taki o pierdzeniu, kupie i kutasikach. Co mnie śmieszy, to mimo wszystko Trevor i Lamar. Fabuła bardzo mi się podoba, 48% na ten czas. Co do zadań pobocznych, widać że próbowali, ale nie można też oczekiwać, że nie będą one wszystkie typowo "growe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypracowałem kompromis w ustawieniach:

 

https://drive.google.com/file/d/0B6iEHBJdGBREdklYcWRxTElmWG8/view?usp=sharing

 

Rozdziałka 1600x1200, w sterownikach DSR 1:78X ustawiłem w grze 1920 na 1440 przy 75MHz. Daje to ładny, płynny obraz od 40 do 60 klatek.

 

Przy wygładzaniu x4 muszę zejść na HIGH w większości ustawień.

 

Windowed ustawiłem tylko do" skrinszotów".

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś czytał albo słyszał kiedy amd ma zamiar poprawić błąd w sterownikach 15.4 dzięki któremu na 280x 280 7970 i 7950 po włączeniu msaa w prawym dolnym rogu pojawia się prostokąt w którym wyświetlane są jakieś artefakty? Gram w 1680x1050 i bez problemu mój 7970 msaa 2x ciagnie ale ten bug jest denerwujący, wygląda jakby pamięci padały.

 

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/GPU-608.aspx

 

Edyta: w sumie to jestem debilem ze mam na to nadzieje, chyba mnie jeszcze trzyma po wczoraj.

 

Tapatapatap Note 2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś czytał albo słyszał kiedy amd ma zamiar poprawić błąd w sterownikach 15.4 dzięki któremu na 280x 280 7970 i 7950 po włączeniu msaa w prawym dolnym rogu pojawia się prostokąt w którym wyświetlane są jakieś artefakty? Gram w 1680x1050 i bez problemu mój 7970 msaa 2x ciagnie ale ten bug jest denerwujący, wygląda jakby pamięci padały.

 

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/GPU-608.aspx

 

Edyta: w sumie to jestem debilem ze mam na to nadzieje, chyba mnie jeszcze trzyma po wczoraj.

 

Tapatapatap Note 2

 

No sam sobie odpowiedziałeś. AMD mocno sie nie przykłada do sterowników ogólnie. Karty robi dobre, ale sterowniki pozostawiaja wiele do życzenia.  Może jakiś patch to poprawi, a nie sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja z Bankiem Rezerw Federalnych. Podczas lotu heli trzeba przełączyć się ma Michaela i wtedy gra się zatrzymuje i wisi na ekranie przełączania. Jest na to jakiś fix?

 

Bez podkręcania w safemode masz to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to albo save albo inne sterowniki. Masz jakiś komunikat czy tak po prostu wywala?

 

Żadnego komunikatu. W momencie przełączania postaci jest widok mapki z góry i w tym momencie jest STOP. Stery 352.86

 

spróbuj wczytać save przed misją? chyba, że masz tylko autozapis...

 

Tylko autozapis

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś dzisiaj grał około godziny 19 to zapraszam na nasz kanał mumble:

 

8Y7qTv0.png

 

pewnie będziemy grać na kanale administracja minimum 3 osoby także przyda się jedna do napadów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musielibyśmy mieć na to całą noc chyba.

 

 

Ja z moim 20lvl? :P

 

 

W sumie to bardziej kwestia szczęścia, nie zapanuje się nad wszystkim. Zastanawia mnie czy dwie pary muszą potem zrobić kwartet po pierwszym napadzie by spełnić wymóg gry w tym samym składzie przez wszystkie misje.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasza mam tylko lvl 80, daleka droga jeszcze przede mną by opanować całe Los Santos :D. Odnośnie elitarnych wyzwań podczas napadu - czynnikiem który jest najbardziej kłopotliwy by je zaliczyć jest czas. Nie można się zatrzymywać na nic, trzeba poprostu iść do przodu. A co do otrzymania 1kk za ten sam skład to mi się wydaje że Prison Break to jest pierwszy etap, który się liczy a nie zdobywanie Flecca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...