Skocz do zawartości
mpeg-4

Polkom ponoć podobają się Egipcjanie a czy nam podobają się Egipcjanki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Polkom ponoć podobają się Egipcjanie a czy nam podobają się Egipcjanki ?

 

Wpadł mi do głowy taki nieco wakacyjny temat, otóż całkiem niedawno na różnych forach głośno było o tym że ponoć polkom często podobają się egipcjanie, no ale nie przerabialiśmy jeszcze tematu czy Polakom podobają się Egipcjanki.

 

 

A konkretnie w dyskusjach chodziło o ten film:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MlKqbsaHsMA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=h8_61JmrioI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=5ZfhUC6dG58&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=l_EHaWLT5Tc&feature=related

 

 

A odnośnie samych Egipcianek to można obadać ten temat na popularnym Egipskim kanale muzycznym gdzie Egipcianki prezentują się w nowoczesnej formie czyli bez tych swoich tradycyjnych czarnych szat :

 

EDIT:

Linki skasowałem bo przestały działać.

 

Powyższe linki należy wkleić (kliknąć lewym na open url) do poniższego odtwarzacza bo inne tego nie czytają:

Download Daum PotPlayer English 1.5.28025 - PotPlayer is a free video and audio player, that also supports TV channels, subtitles and skins - CodecPack.co

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale na razie jak dotąd nie udało mi się edytować tego posta bo są jakieś błędy na serwerze, ale jak tylko ten problem zniknie to poprawię.

 

EDIT:

 

Posta co prawda można już edytować ale edycja tytułu tematu jest nadal niemożliwa.

 

EDIT 2:

Klikasz "użyj pełnego edytora" i zmieniasz co chcesz.

 

No i tak właśnie przez cały czas robię, bo bez pełnego edytora w ogóle nie pojawi się okno z edycją tytułu tematu.

Co ciekawe teraz sprawdzałem czy mi zadziała edycja tytułu tematu w innym założonym przeze mnie temacie, no i działa bez zarzutu, tak że prawdopodobnie jest to jakiś nieokreślony bliżej indywidualny dla tego tematu błąd.

 

Edit:3

Ten kto dał mi za tego posta minusa, to powinien być zgłoszony do moderacji albo do psychiatry ;). Bo przecież już pisałem że treść pierwszego posta można edytować a jakakolwiek zmiana w treści tytułu jest w tym i tylko tym przypadku niemożliwa.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temat nam się właśnie po cześci skończył bo w międzyczasie padły linki z tymi nowomodnymi artystkami z Egiptu. A właściwie to miało być takie lekkie odgryzienie się w odwrotną stronę (odnośnie treści filmu), ale w sumie chyba za bardzo to nie wyszło bo co niektórym jak się w efekcie okazało to nawet ''Oczy zaczęły im krwawić'' i to się tyczyło chyba nie tych błędów a właśnie artystek o ile dobrze zrozumiałem ;).

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 99% mi się nie podobają dziewczyny z afryki północnej, środkowego wschodu oraz indii i okolic. Ale są wyjątki. W Szwajcarii mam słodką turecką kumpelę, a w szpitalu w UK miałem doktor z Indii (o nazwisku Goebbels :lol: ) i przysięgam że wyglądała jak księżniczka z bajki Disneya. ;-) Z facetami co innego. Oglądając ten film myślałem, że palnę sobie w łeb bo nie mogłem znieść tych durnych wymysłów dwóch blond pustaków i zboczonej starej baby. W europie zachodniej gdzie z tymi kulturami spotykasz się codziennie, żadna kobieta by nie wymyśliła takiego idiotyzmu. Orientalni i czarujący... :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wybuchowi muzułmanie!

 

Przypominam że w tym temacie oceniamy urodę konkretnie Egipcjanek, dlatego powyżej podany jest link gdzie można na nie spojrzeć i wyrażić swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie padłem różne kontrowersyjne wątki już w necie widziałem, ale ten wątek z forum z działu dla kobiet przebił chyba wszystko :

 

Dzięki nam Polska będzie wyglądać jak Egipt :))) - Faceci z Egiptu - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

 

 

I to co najważniejsze ''FORUM ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE A JEGO TREŚĆ POZOSTAWIONO KU PRZESTRODZE''

 

Ale jednak tamten wątek, to jest chyba raczej podpucha :wink:

 

Edit:

 

A tak na marginesie, to nie ma to jak takie ''strzelanie'' minusikami za węgła, masz jakieś argument (lub jak kogoś jakiś temat obraża) to dyskutuj, no bo tak to nie wiadomo o co ci chodzi.

Edytowane przez mpeg-4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o serwujesz :blink:

 

Tylko w tym wszystkim ciekawi mnie tylko jedno, dlaczego jak ja odwróciłem kolejność (dla eksperymentu jak na tą odwróconą kolejność zareagują ludzie) tego samego pytania/tematu (co i tak sprowadza się do tego samego) które jeśli było zadane na każdym innym forum, to wątek zazwyczaj rozrastał się do conajmniej kilku strom i jakoś nikt z tego tytułu nie miał żadnych pretensji do autora (no bo temat jest po prostu o tym z czym mamy coraz częściej doczynienia), więc gdzie tu tkwi chaczyk w odmiennej niż zazwyczaj reakcji na odwrócenie kolejności tego samego pytania ? . Podejrzewam że gdybym zatytułował wątek typowo tj np >Co z Polskimi facetami jest nie tak, że coraz częściej Polki z góry zakładają że nie są nimi zainteresowane ? < to reakcja na tak postawione pytanie byłaby wtedy odmienna .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to nie ma to jak takie ''strzelanie'' minusikami za węgła, masz jakieś argument (lub jak kogoś jakiś temat obraża) to dyskutuj, no bo tak to nie wiadomo o co ci chodzi.

 

Wydaje mi się, a raczej jestem pewny że te minusy i "popularność" tego tematu spowodowana jest tym, że nikogo tutaj nie interesuje co sobie myślą/robią jakieś puste barbie-keny. Jak im się podobają Egipcjanie, to ok. Nie rozumiem tylko po co one się z tym tak obnoszą i piszą o swoich habibkach (wtf) na forach... nie chcę znać odpowiedzi, ich sprawa.

 

Tematy jak ten nadają się na onet, gazeta itp.

 

Pozdro.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że gdybym zatytułował wątek typowo tj np >Co z Polskimi facetami jest nie tak, że coraz częściej Polki z góry zakładają że nie są nimi zainteresowane ?

Pytanie powinno raczej brzmieć co z Polkami jest nie tak, skoro podobają im się hindusi, habibaki (wtf?), turcy, arabowie i grubi włosi. Może te które są na tyle głupie, brzydkie, nudne, nieciekawe, puste itd nie potrafią sobie znaleźć normalnego Polaka, więc po zrażeniu się kilkoma dresami/wiesniakami poleciały na młodych, opalonych, egzotycznych muzułmanów z żelem na włosach, którzy z chęcią zaopiekują się otwartą i egzotyczna dla nich europejką?

 

Tak troche poza tematem, to widze, że teraz Egipt popularny jak kiedyś Chorwacja ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwróćmy pytanie: dlaczego Polakom podobają się południowe dziewczyny i blond-włose północne kobitki? Potrafisz to opisać słowami, dlaczego tak jest, bo ja nie B-)

 

A odpowiadając na pytanie z tematu: mnie się nie podobają. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwróćmy pytanie: dlaczego Polakom podobają się południowe dziewczyny i blond-włose północne kobitki? Potrafisz to opisać słowami, dlaczego tak jest, bo ja nie B-)

Mi osobiście się aż tak bardzo nie podobają ;). Chodzi zapewne o egzotykę i niedostepność. Z tego samego powodu <span style='color: red;'>[ciach!]</span>iarz marzy, zeby sie spić z kumplami i zajarać trawe, a dorosły o Ferrari i wakacjach na Karaibach - coś nowego i niedostepnego na codzień ;) .

 

Odpowiadając na pytanie z tematu - pojadę, zobaczę i wtedy powiem :D

 

PS Zapomniałeś o azjatkach :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...