Skocz do zawartości
St.Anger

Eurotrucksimulator 2

Rekomendowane odpowiedzi

tak też myślałem ,pojadę na starym komputerze tak długo jak się da bo absolutnie mi wystarcza nie gram w gry ale w euro trucka 2 chętnie bym zagrał. Do rzeczy czytałem artykuł o zestawach komputerowych na pure.pc

 

powiedzcie mi czy zintegrowana grafika na płycie głównej np http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_grudzien_2012_poradnik_zakupowy?page=0,1

 

jest to Radeon HD 6310 będzie wystarczający by spokojnie grać na dobrych detalach ?

W opisie gry zapoznałem się do wymagań minimalnych ale jak to się ma do grafik zintegrowanych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bardzo słaby procek i słaba grafa (zintegrowana w procu swoją drogą). Ten procesor to z założenia jest mobilna wersja, dlatego znalazła się na płycie mITX.

 

Odpalić odpali, ale raczej nie na dobrych detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demo na mobilnym i3+podkreconm gt540 (odpowiednik 9600gt) i w 1366x768 nie jest za ciekawie. dopiero zbicie rozdzialki i opcji graficznych na low/srednie pozwala na plynna gre. Takze ten e350 nie poradzi sobie na 100%. Zeby pograc komfortowo w nizszych rozdzielczosciach to potrzebujesz dobre 2 rdzenie i karte pokroju 9600gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu waszych postów wpadł mi w oko taki zestaw proponowany na pure.pc http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_grudzien_2012_poradnik_zakupowy?page=0,2 na pokładzie mamy już Vertex3D HD 4850 GDDR5 1 GB

stawiam że ta karta bez problemu pociągnie taki euro truck na full detalach mam racje ?

Jeszcze jedno co mnie zastanawia pytanie może trochę z innej bajki ale obecnie mam zasilacz fortron 350 w http://allegro.pl/zasilacz-atx-fortron-350w-fsp350-60emdn-fvat-gw-i2826649386.html raczje nie mam co liczyć ze pociągnie taki zestaw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem w ETS2 na HD4850 DDR3 i E5200@Stock i dawało radę , nie max. detale ale nie wiele brakowało .

 

Co do tego Fortrona 350W , może nie poradzić sobie z HD4850 DDR5 .

 

Niby 2 linie +12V po 16A ale nie wiadomo ile łącznie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 8800gt i w max detalach raczej nie zagram 1920x1080

Na średnich śmiga idealnie.

Ale trzeba by pogrzebać w opcjach graficznych bo np. wystarczy często wyłączyć tylko cienie

i już przybywa kilka FPSów.

 

edit:

 

Zasilacz jest na styk.

Jeżeli jest dobrej jakości to powinien pociągnąć.

Nie przesadzajmy z zapasem mocy.

 

http://forum.pclab.p...37-Fortron-350/

http://overclock.pl/articles/showall/id/38,fortron-fsp350-60mdn-350w-za-50-zl

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTX460SE przy wysokich detalach (aczkolwiek na 1280x1024) chodzi w zasadzie bez zająkniecia. Co do gry to... Jest jedną z tych gier, które jeśli przekonają do siebie odbiorcę, to przykuwają go na dziesiątki (setki?) godzin do fotela nie dzięki grafice (bo np. stare, dobre drzewka przy drogach widziałem już w starym Hard Truck'u), a dzięki łagodnej, dość oklepanej, aczkolwiek nigdy nie starzejącej się koncepcji, spełnia swoje zadanie na piątkę. No i co najważniejsze... Posiada syndrom "jeszcze jednego kursu i pójścia spać".

Edytowane przez Davidoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się kolejny patch do ETS2. Przede wszystkim doda on oficjalnie Iveco oraz Volvo, tak więc jedynie Mercedes pozostanie póki co nieobecny w grze. Swoją drogą przydały by się nowe modele DAFa, Iveco oraz poprawienie górnej części kabiny Volvo. Będzie też nowy system sprawdzania kluczy, więc jeśli ktoś kupił okazyjnie klucz na Allegro za 20 zł raczej pożegna się z grą. Póki co nie wiadomo co jeszcze przyniesie nowy patch, jednak SCS twierdzi, że zmian będzie sporo. Oby, bo pomimo, że gra jest świetna to jeszcze wiele jej brakuje do symulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku czekania wczoraj wreszcie wyszedł patch 1.4.1. Jest sporo zmian, najbardziej widoczne to "uruchomienie" wszystkich wskaźników na desce rozdzielczej (ciśnienie doładowania itp) i dodanie oficjalnie marki Iveco oraz modelu Hi-Way. A2 w okolicach Poznania wreszcie jest autostradą tak jak już od paru lat jest w rzeczywistości.

 

Na razie nie zdążyłem dobrze przetestować gry z nowa łatką, ale coś schrzanili ze sterowaniem - gdy biorę mysz + klawiatura nie działa klawa :/ .

 

O DLC ciągle ani słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam screeny z DLC pojawiają się na blogu scs, ale fakt - żadnej daty nie ma jak na razie. Jak Ci idzie gra? U mnie powolutku bardzo, dopiero trzeci garaż wypełniam, a 28 lvl wybił wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to odstawiłem ETS2 jakieś 3 miesiące temu na rzecz WoT i drugiej pracy, ale teraz będę miał motywację, żeby wrócić do gry - nie wiem co mają w sobie włoskie samochody, wszyscy wiedzą, że to badziewie, ale jakoś to nowe Iveco mnie korci :) . Pora odstawić Magnum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w tej chwili mam taką na siodle ale rzadko je biorę, bo najczęściej kumulacja ponadnormatywny + pilna dostawa daje najlepsze warunki finansowe. Dołączona grafika

 

Edyta:

 

Moje drzewko umiejętności:

Dołączona grafika

 

I samochód którym po wielu testach i zmianach najlepiej mi się jeździ:

 

Dołączona grafika

 

Edyta2: strasznie słaby ten nowy Stralis. Kupiłem na próbę i z najmocniejszym silnikiem ledwie to jedzie. Szkoda, bo kabina jest bardzo fajna i przyjemnie by się nią jeździło.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... znaczy się chcesz konkretne miasto i firmę? To jest losowe. Powiem Ci tylko, że naczepa była z kategorii pilne i delikatne, więc rozwijanie w umiejętnościach drzewka "delikatny ładunek" powinno pomóc i zaczną się pojawiać, popatrz - może są na dalszych stronach w danym mieście. Na pewno nie pojawiają się zawsze w każdym mieście, ale w miarę regularnie je widzę od kiedy rozwinąłem na max "delikatny ładunek".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakiś czas temu zamówiłem i czekam z niecierpliwością.

 

W tej grze jest jakiś limit ilości zatrudnianych kierowców? Bo obecnie mam 154 i w agencji pracy mam pusto od jakiegoś czasu. Chcę zatrudnić nowych kierowców w mojej firmie, dać ludziom robotę żeby sobie zarobili, ale nie ma chętnych. I firma też mi się już nie rozwija przez to.

 

Dołączona grafika  Dołączona grafika

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie są fajne :)

 

Jeżeli kogoś interesuje American Truck Simulator to macie nowe screeny: http://blog.scssoft.com/2013/09/looking-forward.html

Zapowiada się ciekawie, miasta wyglądają jakoś tak ciekawiej jak w ETS2.

 

Osoby, które szukają wrażeń w ETS2 to pobierzcie sobie tą mapę:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po patchu 1.8 gra stała się zupełnie niegrywalnym śmieciem. Kierownica złapała takiego laga, że właściwie nie da się sterować ciężarówką, zanim kierownica w ciężarówce obróci się od pełnego skrętu w pełny po przeciwnej stronie, ja zdążę wykręcić cztery razy 900* od pełnego w pełny skręt. Nawet drobne ruchy na kierze mają masakryczne opóźnienie. Support ma oczywiście wszystko głęboko w doopie. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...