Skocz do zawartości
humanoidal

Wszystko o GeForce GTX 780 / 770 / 760

Rekomendowane odpowiedzi

Potężna? 3dmarki nic nie mówią, czekamy na testy w grach Dołączona grafika

to co widzę w 3dmarku pokazuje że 780ti urywa rdzeń razem z pamięciami każdej jednoredzniowej karcie na rynku, co bardzo mnie cieszy bo bloczek wodny przyda się na dłużej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to norma, że w pudełku z nową grafiką nie było żadnej karty gwarancyjnej?

Zamówiłem Palita gtx 780 jetstream i w środku były:

 

1. Rachunek ze sklepu internetowego

2. Karta graficzna

3. Płyta ze sterownikami

4. Książeczka z opisem instalacji

5. Trochę kabelków i przejściówek

 

A sama karta robi wrażenie :D

Kurier pytał, czy to nie przypadkiem jakiś poduszkowiec : P

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co widzę w 3dmarku pokazuje że 780ti urywa rdzeń razem z pamięciami każdej jednoredzniowej karcie na rynku, co bardzo mnie cieszy bo bloczek wodny przyda się na dłużej 

mowa istny potwór oto mój wynik w 3dsmarku dla porównania: http://www.3dmark.com/3dm/1561598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co widzę w 3dmarku pokazuje że 780ti urywa rdzeń razem z pamięciami każdej jednoredzniowej karcie na rynku, co bardzo mnie cieszy bo bloczek wodny przyda się na dłużej 

To było pierwsze lepsze OC bez kombinowania, tylko ustawiłem na bazowe taktowanie to maksymalne z BOOST. Jutro dogrywka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to norma, że w pudełku z nową grafiką nie było żadnej karty gwarancyjnej?

Zamówiłem Palita gtx 780 jetstream i w środku były:

 

1. Rachunek ze sklepu internetowego

2. Karta graficzna

3. Płyta ze sterownikami

4. Książeczka z opisem instalacji

5. Trochę kabelków i przejściówek

 

A sama karta robi wrażenie Dołączona grafika

Kurier pytał, czy to nie przypadkiem jakiś poduszkowiec : P

 

Niektóre sklepy wystawiają gwarancję na podstawie faktury. Czyli jak w opisie masz gwarancję na 2 lata to od daty zakupu masz ją liczoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sklepy wystawiają gwarancję na podstawie faktury. Czyli jak w opisie masz gwarancję na 2 lata to od daty zakupu masz ją liczoną.

 

No właśnie to mnie zastanawia. Na paragonie nie ma żadnego numery karty - tylko nazwa modelu, cena i data zakupu. Czyli tak naprawdę w razie reklamacji nie wiedzą, czy odsyłam im kartę kupioną u nich czy jakąś inną (chyba, że prowadzą wewnętrzną bazę numerów produktów) Dołączona grafika

 

Obejrzałem też unboxing zagranicznej wersji i było to samo - brak karty gwarancyjnej (czyli jest to chyba norma).

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tompior

 

Paragon jest dowodem zakupu, a zarazem kartą gwarancyjną.

Na jego podstawie, sklep musi udzielić naprawy gwarancyjnej/ wymiany karty lub zwrotu pieniędzy.

 

Tak, że nie masz się co martwić Dołączona grafika

To było pierwsze lepsze OC bez kombinowania, tylko ustawiłem na bazowe taktowanie to maksymalne z BOOST. Jutro dogrywka Dołączona grafika

 

Byłbyś uprzejmy i zgrał bios z karty na dysk i podrzucił go tutaj na forum ?

 

Chcialbym poszperać przy jego edycji Dołączona grafika

 

Dzięki.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz paragon to zrób na porządnej kopiarce kopie bo z paragonu lada moment nic nie zostanie

 

Z tego powodu tez zawsze biorę fakturę. Fakt można zrobić kopię i tak najczęściej mówią sprzedawcy. Nie raz się spotykałem z sytuacją jak sklep niechętnie wystawiał fakturę. Jeden mnie próbował przekonać że wystarczy paragon skserować zanim atrament spłowieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że jedynie tym że na morelach nr jest zgodny z tym który widnienie na stronie www palita w wersji międzynarodowej a na techplanet mają nr zgodny z tym który jest przypisany do wersji niemieckiej strony www palita. podsumowując bierz tańszą. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte GTX 780 GHz WF3X 1020/6008 MHz (ustawienia fabryczne) na stanie:

 

http://www.3dmark.com/3dm/1566879

 

Ładnie się zapowiada, praktycznie dogania GTX 780 Ti, a na pewno będzie spoooro tańszy.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ustal najwyższe stabilne taktowania dla 780Ti i dla 780 i zrób test :P

 

Według tego co pokazują Twoje wyniki z testu, 780Ti powinna wyjść około 1.5K punktów więcej od 780.

 

Jeżeli tak to wygląda, to faktycznie doplata 200$$ do 780Ti jest nieco szczypiąca Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nvidia nie ma nic do cewek na 780ghz od gigabyte Dołączona grafika

Chodzi o konstrukcję samych kart, bo o ile na Radkach problem piszczących cewek jest dość powszechny, tak na GF to zjawisko występuje bardzo okazjonalnie. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten Gigabyte GTX 780 GHz nie piszczy wcale, nawet tam gdzie zwykle piszczą cewki (intro Crysis Warhead). 

 

To masz porządnie filtrowane zasilanie (zasilacz) i dobrze wykonaną sekcję zasilania GPU (karta grafiki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...