Skocz do zawartości
szogo

Heroes of Might & Magic 3 + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem wytrawnym graczem Herosa 3 ,grałem z kumplami na jednym kompie zawsze.

Chciałbym zagrać przez internet.

Mam łącze 1 MBit więc powinno wystarczyć.

Czekam na konkretne propozycje zagrania.

Gadugadu 1997167

Email sangrall@interia.pl

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wkońcu umiem się już łączyć w internecie .

Nawet wczoraj już rozegrałem potyczkę.

Najlepsze jest to że gdy przeciwnik ma turę to ty możesz sobie wszystko przeglądać na mapie wchodzic do zamków tak żeby się nie nudziło pozatym zawsze jest dzwięk informacja o zmianie tury.

Gra w sieci jest udoskonalona np. mozna pracować w windowsie robić cokolwiek innego w czasie gdy koś inny gra .Jeżeli nadejdzie twoja tura ekran sam się załacza.

Ogółem rewelacja.

Dla tych ludzi co chcą się połączyć :mur: :mur: :mur: :mur:

Daję taką małą radę że przez same opcje tcpip w multiplayerze się nię połączą.Nie am takiej możliwości

Potrzebny jest odpowiedni darmowy program który jest łącznikiem herosów

Pozdrawiam wszystkich

Zawsze można pytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespy arcade.

Tak naprawde jednak nie trzeba go używać.

Wystarczy tylko skopiować cracka 32 do głównego katalogu i można łączyć się przez TCP ip.Gram cały czas grono ludzi z którymi się łącze rośnie z dnia na dzień kontakty.

Zapraszam na moje gadugadu 1997167 mam cały czas włączone ale tryb niewidoczny wiec proszę pytać na niewidocznym.

Gra w sieci jest dużo lepsza niz w pare osob na jednym kompie Zapraszam pisać do mnie ,zawsze nowy kontak i najważniejsze gracz w herosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze troche z innej beczki...mam problem z 1 misja w pierwszej kampanii Wake of Gods. moze to zabrzmi lamersko ale nie wiem w ktorym kwadracie zostawic pacanta i gdzie sie schowac...czy moglbym prosic o jakies wytyczne? mapy nie da sie otworzyc w edytorze bo...jej tam nie ma :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos podac działającego linka do wersji 3,57f (3.58f szwankuje)

 

mam herosa 3 ( trzy czesci na jednej płycie) i wiem zeby zainstalowac woga trzeba miec dodatek typu heroes.exe (wersja 1.0.25 czy cos podobnego)

gdy chcciałem zainstalowac wersje 3.58f dzis nie wykrywa H3 shadow w rejestrze systemu WTF??

pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie zapytać o H.M&M 3

 

Pierwszy raz zaczynam grać w H of M&M III, i mam naprawdę dość. W pierwszej misji atakuje mnie gość z wampirzymi lordami. Odradzają się oni cały czas, co czyni walkę z nimi beznadziejną. Czy można ich jakoś ukatrupić ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc !!

 

P.S. Misja w którą gram, to "Poszukiwanie Graala"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można jaśniej ? laptop nie ma hamachi bo nie może mieć, ten program działa pod XP

jesli oba kompy nie sa fizycznie w tym samym lanie, to pozostaje opcja "granie przez internet (tcp/ip chyba)" albo wlasnie hamachi.

 

troche sie zamotalo. najlepiej opisz jak te kompy sa polaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie zastanawiam... jeszcze jakby wprowadzili jakies istotne zmiany, a wyglada na to, ze chca wywazyc otwarte drzwi.

Sadząc po screenach będzie możliwość używania własnych grafik, granie w okienku, nowe możliwości rozbudowy, ograniczone dotychczas przez engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...