Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja liczę na około 900 zł na początku. C902 będzie za jakieś 1100 zł. Takie jest moje pobłażliwe życzenie bo o przypuszczalnych cenach nie spotkałem żadnych informacji.

 

O gustach się nie dyskutuje ,true ,ale ładniejszego se nie widzę z nowszych telefonów :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pewnie skończę na cegiełce K800i i dogram soft z K810i. ;/ Choć kuszą mnie mniejsze rozmiary K770i. Największym + k800 jest chyba to, że na bank nie tknie go moja ;) Nie ma murarskich zapędów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K800i jest grubszy od K770i ze względu na to, że ma lampę ksenonową, w której skład wchodzą 2 kondensatory 330V. Różnica w grubości to 8mm, więc tragedii nie ma. Reszta wymiarów ta sama.

Większa ilość funkcji w aparacie na pewno też Cię zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K800i jest grubszy od K770i ze względu na to, że ma lampę ksenonową, w której skład wchodzą 2 kondensatory 330V. Różnica w grubości to 8mm, więc tragedii nie ma. Reszta wymiarów ta sama.

Większa ilość funkcji w aparacie na pewno też Cię zadowoli.

8mm w grubości telefonie to przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zamierzam kupić palmtofon zastanjawiam się między dwoma mianowicie Toshiba g900 lyb spv m3100. SPV mialem juz kiedys wczensiej w wersji m3000 i był naprawde fajny . Chyba ze zaproponujecie cos innego do 900zł z WM GSM WIFI rownie dobrego:) moze byc cos tanszego nie obraze sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a C902 (5mpx i 2.0' na ekranie) zastąpi K850i.

 

Impossible. :) Wszystko ładnie pięknie w tym C902, detekcja twarzy, ułatwione korzystanie z aparatu, 5.0mpix - jak marzenie, ale zapomnieli o dwóch rzeczach ... Lampie Ksenonowej ;) i ręcznym doborze ISO i tu już jest knock-out tego telefonu w zastąpieniu K850i ... Nadal K850i będzie fotograficznym flagshipem SE. :) 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli C902 będzie miało lepszą jakość zdjęć (a zapewne tak będzie, bo K850i ma jakość.... przemilczę :)) to K850i pójdzie w zapomnienie.

Zwłaszcza, że SE zmienia oznaczenie modeli Cyber-Shot z K na C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

K800i czy Nokie 6120?

Szybka odpowiedź:

to telefony z 2óch różnych biegunów

 

imho: k800

+ przyzwoity aparat + ksenonowa lampa

+ w miarę szybki soft

- karty m2

- wygląda jak cegła

- ma go co druga osoba, sytuacja jak kiedyś z k750

 

6120

+ symbian

+ szybki procesor

+ świetny wyświetlacz

+ mniejsze wymiary i waga

+ możliwość wyróżnienia się z tłumu

- trochę gorszy aparat

 

sam się właśnie zastanawiam nad telefonem za ok 600zł i chyba na 6120 postawie (tym bardziej, że już za ok 530zł można kupić nówkę z 24miesięczną gwarancją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gorszy aparat może być :)

 

Fajnie by było gdyby telefon dawał możliwość oglądnięcia jakiegoś filmu, pogrania w dobre gry - wygodnie. K800i ma joya, wygodniej ale szybko pada (w k510 właśnie mi padł, być może w tej kwestii sie poprawili?)

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6120 niemalże od jej premiery i pełno znajomych ma k800i

 

Ogolnie jako telefon lepsza jest Nokia 6120, lecz mozna zapomniec o jakis normalnych porzadnych zdjęciach (kolory sprane, brak AF, w pomieszczeniach ze slabym oswietlaniem lub wieczorem/nocy zdjecia juz zupelnie nie maja sensu). K800i jest juz w minimalnym stanie zastąpić cyfrówke ma lampe i AF.

 

Wiec jesli nie jest wazny dla Ciebie aparat 6120 jest swietną sprawą, swietne mozliwosci ;) ( 6120 szybko sie rysuje i klapka szybko sie luzuje - trzeba sie z nią delikatnie obchodzic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również powoli przymierzam się do zmiany fona. Obecnie posiadam k750i @w800i z nowymi sterownikami i kilkoma patchami. Jestem bardzo zadowolony, ale:

 

1) przydałby się większy, ładniejszy wyświetlacz

2) wkurza mnie limit smsów

3) bardzo cichy głośnik (rozmowy)

 

Niebawem kończy mi się omowa w erze, ale nie wiem czy będzie coś ciekawego w ofercie. Jeśli nie, kupię coś osobno do kwoty ~600 zł.

 

Zależy mi na:

- wyświetlaczu

- ciekawym designie

- dobrym głośniczkom (rozmowy, dzwonki)

- wygodnej klawiaturze

- mile widziana opcja mp3 playera, chociaż niekoniecznie

 

aparat może dla mnie nie istnieć

 

z tego co na razie wpadło mi w oko:

 

- o2 cocoon

- w910i

- wyżej wspomniana nokia 6120

 

czekam na propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę gorszy aparat może być :)

 

Fajnie by było gdyby telefon dawał możliwość oglądnięcia jakiegoś filmu, pogrania w dobre gry

w takim razie bierz 6120, filmik obejrzysz bez problemu, a i gry na symbiana są duuuuuużooooo lepsze niż te pisane w javie (np. bardzo fajny asphalt 3d, czy genialne Brother in Arms)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos telefonu do 500~ zł z allegro.

telefon musi byc wypakowany bajerami..

narazie mysle nad k800i/n70/ toshiba g500

 

k800i bo ma dobry aparacik.. w sumie to go bym bral ale nie ma systemu a na nim najbardizej mi zalezy

n70 ladny dobry zoom i w miare aparat, ma symbiana (troche starego)

g500 ma wifi duzy wyswietlacz, dobry procesor no i ma system

 

Powiedzcie ktory najbardziej sie oplaca wszystkie w podobnych cenach 400-450

Glownie patrze czy ma system i dobry aparat. Musi ladnie wygladac. najbardziej podoba mi sie n70.

 

Ew. mozecie podac inne telefony w podobnym przedziale cenowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam niezłą zagwozdkę, play poleciał ze mną w ciula (2 tygodnie temu patrzyłem w cennik i E51 w abonamencie za 50zł była za 1zł, zresztą macie dowód: http://odsiebie.com/pokaz/180582---f7b9.html)

 

No i sprawa wygląda tak że nie wiem co brać, ciekawie wygląda 6120 ale jest dość delikatna, a potrzebuje wytrzymałego phona, mogę też zrobić tak że sprzedam ten telefon co wezmę z play'a na allegro, dołożę max 400zł (ale własnie tego nie chcę robić bo zbieram na upgrade PC)

 

czego oczekuję od telefonu ??

Aparat dla mnie to zbędny gadżet, ma być solidny, ma mieć symbiana lub WM, wmiarę dobrze grać i być za 1-99zł w abonamencie za 50zł :) aa no i żadnych ruchomych elementów :)

 

Moje typy (ceny w nawiasach to ceny na allegro)

 

Motka V9 - dojechany design, strasznie mi się podoba z wyglądu, ale raczej jak bym brał to na deal bo to motka (650-700zł, czyli mam z niej 550-600zł)

Nokia 6120 - nie dość że za 1zł to chyba spełnia wszystkie moje wymagania oprócz wytrzymałości (może za 500zł by poszła)

Nokia 6500 Slide - spełnia moje dwa wymagania - solidny, niezła muzyka, i świetny design - ale raczej odpada 299zł w abo. 50zł (~750zł)

Nokia N73 ponoć ME - typowo na deal telefon, nie podoba mi się, plastikiem wali, procek 220mhz, w sumie już staroć, ale świetne mp3 (ciężko określić ale jakoś mało)

Samsung U700 - kolejny na deal, slider, nie spełnia moich wymagań kompletnie (niecałe 600zł)

 

 

narazie mysle nad k800i/n70/ toshiba g500

3 kompletnie różne telefony :| k800i zajefajny telefon, świetny aparat, no ale coś za coś, brak OS'a, N70 archaizm, do 500zł masz nawet 6120, G500 hmm za tą kase wolałbym wizarda ^^

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos telefonu do 500~ zł z allegro.

telefon musi byc wypakowany bajerami..

narazie mysle nad k800i/n70/ toshiba g500

 

k800i bo ma dobry aparacik.. w sumie to go bym bral ale nie ma systemu a na nim najbardizej mi zalezy

n70 ladny dobry zoom i w miare aparat, ma symbiana (troche starego)

g500 ma wifi duzy wyswietlacz, dobry procesor no i ma system

 

Powiedzcie ktory najbardziej sie oplaca wszystkie w podobnych cenach 400-450

Glownie patrze czy ma system i dobry aparat. Musi ladnie wygladac. najbardziej podoba mi sie n70.

 

Ew. mozecie podac inne telefony w podobnym przedziale cenowym

To może n73, masz i aparat i system. Wg mnie całkiem przyzwoity telefon. Po raz kolejny powtórze też że z WM do telefonu bym się nie pchał, bo istnieje spora szansa że będziesz często miał go momentami serdecznie dość.

 

Nokia 6120 - nie dość że za 1zł to chyba spełnia wszystkie moje wymagania oprócz wytrzymałości (może za 600zł by poszła)

Wątpie żeby ci ktoś dał za nią 600zł, skoro za kilkanaście zł więcej można mieć o wiele lepszą e51

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

little mistake :P już poprawiłem tak jak miało być ^^

 

Nie tak znowu o wiele, wifi i lepsza obudowa i koniec różnic ;) chyba ;), chociaż nie wiem ile 6120 ma ramu bo e51 niby ma te 96MB

 

 

A zamiast się czepiać doradziłbyś coś ... :)

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam e51 i powiem tyle że... nie zamienię go na nic innego. wifi niby bajer ale przydaje się. zaletą jest na pewno procesor, bawiłem się kolegi nokią z proce 220MHz i masakra. NIGDY! e51 ma na pewno aparat do D%#$. szybka od kamery bardzo sie kurzy, raz z tego powodu oddałem go na gwarę żeby przeczyścili. TAK ODDAŁEM TELEFON NA GWARĘ BO SZYBKA OD APARATU BYŁA ZAKURZONA OD SPODU (w erze patrzyli na mnie jak na debila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n73 tez ciekawa tylko procek jak w n70, obudowa mniej ciekawa, i joystick ; /

Ciekawi mnie czy moglbym na ten telefon zalozyc inna obudowe ( z innego modelu telefonu)

bo naprawde fajny, 3,2mpix symbian 9,1.. wlasnie czegos takiego szukam ale w ladnej obudowie..

n70 ma bardzo ladna.. jak bym mogl ja przelozyc :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n73 tez ciekawa tylko procek jak w n70, obudowa mniej ciekawa, i joystick ; /

Ciekawi mnie czy moglbym na ten telefon zalozyc inna obudowe ( z innego modelu telefonu)

bo naprawde fajny, 3,2mpix symbian 9,1.. wlasnie czegos takiego szukam ale w ladnej obudowie..

n70 ma bardzo ladna.. jak bym mogl ja przelozyc :oops:

No raczej nic innego niż obudowy od n73 albo n73ME na nią nie założysz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję telefonu z dobrą baterią do długiego dzwonienia i częstego pisania. Mile widziany aparat 1.3 i lepszy, normalne przyciski (np w K550i są tragiczne), brak joysticka (bo taki mam kaprys). Całość ma wyglądać jak telefon, a nie zabawka dla dzieci. Cena do 500 PLN. Jakieś pomysły?

 

Do głowy przyszedł mi LG Shine i Nokia 6300, ale Shine mnie martwi klawiaturą, Nokia baterią (podobno słabo trzyma - wg postów wyżej). Jest jeszcze 6233, ale wg opisów ona ma słabszą baterię od 6300, więc czarno to widzę.

 

Dodam jedynie, że większość SE zupełnie mi się nie podoba. Z Motoroli to coś na kształt K1 bym rozważył, ale martwi mnie zawodność (tak było z rodziną V3). Samsung natomiast nie jest poręczny - miałem E250 i wyważenie telefonu jest tragiczne, co przeszkadza w pisaniu esków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję telefonu z dobrą baterią do długiego dzwonienia i częstego pisania. Mile widziany aparat 1.3 i lepszy, normalne przyciski (np w K550i są tragiczne), brak joysticka (bo taki mam kaprys). Całość ma wyglądać jak telefon, a nie zabawka dla dzieci. Cena do 500 PLN. Jakieś pomysły?

 

Do głowy przyszedł mi LG Shine i Nokia 6300, ale Shine mnie martwi klawiaturą, Nokia baterią (podobno słabo trzyma - wg postów wyżej). Jest jeszcze 6233, ale wg opisów ona ma słabszą baterię od 6300, więc czarno to widzę.

 

Dodam jedynie, że większość SE zupełnie mi się nie podoba. Z Motoroli to coś na kształt K1 bym rozważył, ale martwi mnie zawodność (tak było z rodziną V3). Samsung natomiast nie jest poręczny - miałem E250 i wyważenie telefonu jest tragiczne, co przeszkadza w pisaniu esków.

Dlatego najlepszym wyborem będzie Nokia 6300, sam ją mam od tygodnia, bardzo przyjemnie się pisze smsy, dzwoni, obudowa trwała, bateria też niezła ( 3 dni trzyma ;) ), brak joysticka ( wielki + ). Albo nokie 6120 classic też dobry fon + symbian, moja mama go posiada i bardzo sobie go chwali , jedynie aparat nie zachwyca. Nówkę można wyrwać już za 520zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że dzisiaj brat kupił właśnie 6300 i przez chwilę bawiłem się nim. Pomijając już wstrętne menu (które na szczęście można zmienić), to pisanie esków nie jest specjalnie łatwe. Zdarzyło mi się nacisnąć 2 przyciski na raz i pisać trzeba paznokciem, bo palcami jest ciężko. Na chwilę obecną 6300 odpada. Jakieś inne sugestie?

Przyznam, iż najlepiej jak dotąd pisało mi się na 3310, no ale ile można używać tego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...