Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej zależy mi na dużym i wyraźnym wyświetlaczu, który nie będzie mi robił kłopotów w słońcu.

ICS z jego wykrywaniem twarzy jest dla mnie totalnie zbędnym gadżetem.

Ludzie zachwycają się Neo V. Dziś w pracy bawiłem się Neo V znajomego i fakt fajny, szybki, tylko to wykonanie mnie jakoś nie przekonuje. Dodatkowo wolałbym nieco większy ekran.

Chyba oleję służbówkę na jakiś czas i poczekam aż będę mógł wybrać Galaxy S II albo coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się "nie pali" to pewnie, że lepiej poczekać aż do wyboru będzie coś lepszego. Z wymienionych przez Ciebie telefonów tylko Wave 3 ma większy ekran ale znowu Bada jest swego rodzaju ograniczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto by wspomnieć, że Neo bez V ma lepszą kamerę niż Neo V. W tej chwili myślę jednak, że LG Optimus 2x ma najlepszy stosunek parametrów do ceny.

A czekać odradzam. Jak teraz firma oferuje Ci dwuletniego SGS to zastanów się kiedy dadzą SGS2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam decyzję.

Biorę od kolesia z firmy SGS, a jemu oddaję prawo do wymiany na nowy.

Ja poczekam do kolejnej wymiany jakoś koło wakacji. Może będzie do wyboru SGS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sluchawki, jak do 500zl mozna cos interesujacego na androidzie wyrwac to spoko...

warunki: gps, szybki i bateria zeby dzialala dluzej niz dwa dni

to bylby moj pierwszy smartfon wiec nie zalezy mi na wodotryskach

a moze samsung solid?

 

obecnie mam rozsypujaca sie nokie 6720c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Świąteczny nastrój odszedł już w niepamięć, a rynek urządzeń mobilnych, szczególnie po targach CES 2012, ponownie rozkręca się na dobre. Jeśli szukacie jednak swego rodzaju podsumowania roku 2011 pod względem smartfonów, a może po prostu chcecie kupić nowy telefon, to ten artykuł może was zainteresować. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej dwunastu modelom „zielonych” komórek. Mowa oczywiście o teście smartfonów z systemem Android, w cenie sięgającej 1500 zł. Jak zwykle dbamy o czytelników i nie zapomnieliśmy o tych, których interesują rozwiązania budżetowe. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze i najpopularniejsze sztuki na rynku. Bohaterowie dzisiejszego artykułu reprezentują stajnie HTC, LG, Sony Ericssona oraz Samsunga. Wybór jest niezwykle różnorodny, o czym przekonacie się za chwilę. Dzięki temu zarówno przeciętny Kowalski, gracz, meloman czy nastolatek znajdzie coś dla siebie.</p>

Jaki smartfon wybrać? Test smartfonów z Androidem do 1500 zł

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Czy do działania nawigacji w smartfonach konieczne jest połączenie z internetem?

 

To zalezy. Mozesz wybrac opcje ze za pozycjonowanie bedzie odpowiedzialny jedynie modul GPS - odbiornik. Wtedy jest wszystko za free.

Mozna tez wybrac opcje AGPS czyli assisted gps ktory moze pobierac pakiety danych do dokladniejszej nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze nie zalezy mu na najnowszym Androidzie 4.0. Oficjalnie SGS+ go nie dostanie. Wiele maili dostal Samsung (niekoniecznie milych) i odpowiedz zawsze podobna. Wg nich telefin jest za slaby, by uciagnac ICS 4.0. Ale SGS zwykky ktory ma slabszy procesor juz dostanie. SGS+ ma troszke slabszy GPU, ale nieoficjalne sterowniki to niweluja. Moj SGS+ podkrecony ( procek) do 1.8 ghz osiaga 4400- 4500 pkt w Antutu. Tak pozatym to dosc niezly fon. Chociaz jakbym mial brac za gotowke to wzialbym SGS 2. Ma lepsze wsparcie po prostu no procek dwurdzeniowy. Jak sie dobrze poszuka to mozna go wyreac za1500 zl nowka

 

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale SGS zwykky ktory ma slabszy procesor juz dostanie.

 

Nie wiem skąd masz takie informacje. SGS nie dostanie oficjalnego ICS'a. Sa oczywiście custom romy z ICS, ale oficjalnego nie będzie. Wsparcie producenta dla tego modelu sie skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie informacje. SGS nie dostanie oficjalnego ICS'a. Sa oczywiście custom romy z ICS, ale oficjalnego nie będzie. Wsparcie producenta dla tego modelu sie skończyło.

 

ICS dostanie dopiero SGS II.

Ani SGS ani SGS+ nie będą oficjalnie wspierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok widać dostałem złe info. W każdym razie niektóre telefony z podobną wydajnością dostaną. M. in od HTC i Sony.

 

Chociaż PONOĆ SGS+ ma dostać, tylko jeszcze nie wiedzą kiedy, więc może i dla SGS będzie, ale to tylko gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu po kilku perypetiach dotarła Motka Defy+. I muszę powiedzieć, że jestem zachwycony - zarówno jakość zbudowania jak i sam system wydaje mi się zdecydowanie sprawniejszy niż na Desire Z. Nawet Motoblur IMO jest lepszy od Sense mimo, że widgetów ma mniej za to wszystkie, które potrzebuje, a funkcja resize naprawdę bardzo pomaga w ułożeniu sobie pulpitu pod siebie. Wydajność bez zarzutów: zakupiony dzisiaj za 1,55PLN Dead Space śmiga bez najmniejszego problemu. Telefonik zaskoczył mnie również wagą - może to naleciałość po wspomnianym HTC, ale Defy jest leciutka. No i sam rozmiar słuchawki na plus, ramka wokół ekranu bardzo cieńka i grubość (niewiele mniej niż Desire Z) znacznie mniej odczuwalna. System wykrył update i obecnie mam 2.3.6. A i jeszcze jedno: jakość rozmów, bez porównania lepsza niż w HTC.

 

BTW. Wcześniej, sam nie wiem czemu, nie używałem Swype, ale dzisiaj pobawiłem się tym z ciekawości i strasznie mi się spodobało. Oczywiście pewna wprawa jets potrzebna, ale działa to to lepiej niż się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale trzeba się nauczyć tego używać. Na początku dostawałem lekkiej frustracji zanim nie załapałem. Aha SGS+ wraz z nowym romem ma gorszą jakość dźwięku w słuchawkach co potwierdziło parę osób. No i u mnie od 2 dni pogorszyła się jakość rozmów w microsłuchawce. Zastanawiam się czy nie oddać do salonu. Chociaż tak bardzo mi to nie przeszkadza, gdyż głos nie jest zniekształcony tylko jakby niskiej jakości. Soft wgrywałem 2 tygodnie temu (2.3.6), więc to raczej nie od tego. Telefon nigdy mi nie upadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Premiera tego smartfona miała zupełnie zmienić oblicze nieco okaleczonej firmy Nokia i doszczętnie spalić jej autorską platformę o nazwie Symbian. Poza jakąkolwiek dyskusją jest to, że Lumia 800 nie mogła spoglądać w przeszłość, aby ten cel został zrealizowany. Po przygodzie z MeeGo dla wielu wiernych użytkowników fińskich telefonów spotkanie całkowicie odmiennego systemu jakim niewątpliwie jest Windows Phone 7 może być jak zimny prysznic. Jednak przed zajęciem się tą kwestią warto przekonać się czy nowy telefon Nokii to rzeczywiście w pełni świeża i godna uwagi konstrukcja. Zainteresowanie jest naprawdę ogromne, ale za nim idą również wysokie oczekiwania. Obojętnie czy Nokia Lumia 800 jest w stanie im podołać czy też nie, to i tak ten model jest sporym krokiem naprzód w wieloletnich poczynaniach Finów.

Test Nokia Lumia 800 - Nowy Smartfon Nokia z Windows Phone Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przysiedziałem dłużej nad wyborem telefonu za rozsądną cenę i wpadł mi w oko Sony Ericsson Live with Walkman. 1GHz + adreno 205. Tylko pytanie jest następujące, czy jeśli telefon nie obsługuje sprzętowo Divx i Xvid to czy można to obejść software'owo? Jakieś kodeki czy coś? Tylko mnie nie zagryźcie od razu za to pytanie bo obecnie posiadam E52 i tam takich bajerów nie ma:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...