Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

"The Longest Yard" - nowa wersja z Adamem Sandlerem to porazka, gdyby nie Chris Rock to bylaby kompletna klapa, polecam "Mean Machine"

1639448[/snapback]

Kurcze, ciężka decyzja, jedni piszą tak jak Ty, drudzy wręcz przeciwnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Eye - poczatek zapowiadal sie swietnie, ale pozniejsze wydarzenia poprostu niszcza ten film. myslalem ze skoro Wes Craven rezyserowal to bedzie cos niezwyklego a tu taka szmata. od 1/3 film jest beznadziejny i wogole zakonczenie banalne. -2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos polecic mi dobra komedie? Ma byc smieszna i na poziomie! Moze byc glupio-smieszna, ale nie zalosnie-smieszna:> Cos w stylu Ali G tez moze byc:>

 

Ps.

"Komedie o nastolatkach" mozecie sobie odpuscic, chyba ze beda naprawde smieszne:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, dzisiaj obejrzalem:

Primer - podobal mi sie, ale pewnych rzeczy nie zrozumialem, przy tym filmie trzeba sie skupic - 7/10

Criminal - dosc lekki, niezly filmik, przyjemnie sie oglada, oceny jednak nie wystawie,

wieczorem mam zamiar jeszce obejrzec Klucz do koszmaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj na jedynce Nietykalni z Costnerem, de Niro i Connery'm. Warto obejrzeć, polecam.

 

Co prawda nie jest to film do końca zgodny z historią, no ale ogląda się świetnie.

 

A na polsacie Snatch i nieśmiertelny Borys "the Blade" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem mam zamiar jeszce obejrzec Klucz do koszmaru

1642162[/snapback]

Ja ostatnio oglądałem "Klucz do Koszmaru" z nadzieją, że to będzie dobry Horror ale okazał się przeciętnym Thrillerem (6/10). Nie warto na to iść :?

 

Oglądałem też "Głosy" ale bardzo się zawiodłem na tym filmie. Kolejna amerykańska bzdura...

(2/10)

 

Panowie, dzisiaj na jedynce Nietykalni z Costnerem, de Niro i Connery'm. Warto obejrzeć, polecam.

Noo, dobry film :wink:

Edytowane przez regedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj na jedynce Nietykalni z Costnerem, de Niro i Connery'm. Warto obejrzeć, polecam.

 

Co prawda nie jest to film do końca zgodny z historią, no ale ogląda się świetnie.

 

A na polsacie Snatch i nieśmiertelny Borys "the Blade" ;)

Skoro juz o tym mowa, to bedzie po Nietykalnych zaraz;] Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie Nietykalnych daruję bo już parę dobrych razy obejrzałem...(żeby nie było że mi się nie podobał :) )...

 

Spróbuję obejrzeć Dzień zagłady....21:40 na tym nieszczęsnym TVN :(...

 

(spróbuję - przez te piiiiiiiii reklamy :| )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Borys Klinga, Cegłówka, Czteroplacy costam, a przystojniaka przetłumaczyli na wspaniałego czy jakieś podobne klimaty... ehh a ide family guy'a obejrzę i wrócę na najlepszą scenę w tym filmie jak obrabiają bukmachera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transporter 2 jestem pod wrażeniem zajefajny i bisty film ni no nie mam słów :D

1640992[/snapback]

Mauahahahahahahahaaha tez brak mi slow taka bajka ze nie wiem co powiedziec :P mega przesada :D jedynie poczatek 3min i furka gitarka rezta mega holiłudzka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.imdb.com sa najlepsze kwestie ze "Snatch" np:

 

Customs official: Do you have anything to declare, sir?

Avi: Yeah. Don't go to England.

 

Avi: Should I call you Bullet? Tooth?

Bullet Tooth Tony: You can call me Susan if it makes you happy.

:D

więcej -> http://www.imdb.com/title/tt0208092/quotes

 

A z nieszablonowych filmów polecam "The Way of Gun" (Desperaci) Christopher'a McQuarrie (ten gość napisał scenariusz do Podejrzanych).

W tym filmie nie ma pozytywnych bohaterów, nie ma happy endu, są za to fajne strzelaniny w wykonaniu Benicio Del Toro, Ryan'a Phillippe'a, Taye'a Diggs'a i Nick'a Katt'a. Naprawde warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsene Lupin - taka sobie przygodowka, troche za dluga..francuzi imo probowali dorosnac do piet amerykanom stosujac kruczki techniczne i zbajerowany scenariusz..ale sie to im nie zbyt udalo. film ocenilbym trzy na piec, ale naprawde nie da rady. 2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tego Skazanego na Bluesa znowu słucham Dżemu! Ja chcę spowrotem do swoich Cannibali!!!!! ;)

 

Poza tym na TVN był niedawno reportaż w Uwaga! o Riedlu. Nie wiele pokazali, taka dodatkowa promocja dla filmu. Ten jego koleś -były perkusista to dopiero Autsajder O_o Idźcie ludzie do kina, puki jeszcze puszczają! Dla mnie zdecydowanie najlepszy polski film tego roku. Nie dobrze mi się robi, jak sobie przypomnę, że "Nigdy w życiu" tak wysoko oceniano, że najlepszy film roku 2003 , nagrody, reklamy :x Niech promują tego Kota, kawał chłopa i nie brzydal. Oby nie zrobili z niego kolejnej wzruszonej sieroty jak z Adamczyka :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...