Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Leborg- widać, że się g. znasz :) A faszystkę(nazistkę) pamietasz i teksty Connerego, że mówi przez sen? A masakrę śmigłem, tudzież przemielenie walcem, hę? :) Jedzenie muzgów, rozpływające się twarze, bezlitosne wyżynanie niemców? ;)

No sorry, ale zapomniałem o tych śladowych ilościach "przesadzonej przemocy, dwuznacznych dowcipów i erotyki"- pewnie dlatego nie odczułem ich braku w 4 części. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jones numer 4 - 9/10 - nic lepszego nie dało się zrobić imho. Końcówka odstaje trochę od reszty serii, ale dajmy się reżyserowi wyszaleć. Stary, ale jary Indiana is back. Pierwsze pół godziny rocks i wgniata w fotel. Potem jest już "tylko" fajnie :)

 

PS. Lepiej niech nie robią części piątej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vantage Point - wyłączyłem w połowie. Pomysł ciekawy, ta sama scena z różnych ujęć, widziana przez różne osoby, ale zrobiło się to w końcu nudne... 3/10

 

Next - całkiem dobre kino akcji, wszystko szybko się dzieje. Przez specyficzne umiejętności głównego bohatera widzenia przyszłości 2 minuty do przodu, kilka razy doznałem niezłej konfuzji :) 7/10

 

Horton słyszy ktosia - :lol: jedna z najbardziej głupich bajek jakie ostatnio oglądałem. Kilka dobrych tekstów, kilka fajnych scen (słoń atakujący drzewo, Ci którzy oglądali chociaż jedno anime z serii humorystycznych będą płakać ze śmiechu :D). 6/10

 

Pitbull - jako że ostatnio obejrzałem całą serię, to powiem tak: S1 - 10/10, S2 - 10/10, S3 - 5/10, film - 0/10...

 

Sierociniec - "Others" było inne, niekoniecznie ciekawe. Sierociniec jest... na poziomie Innych - ani to straszne, ani to porywające, ale też nie nudne i nieciekawe... Generalnie do ostatnich minut jako tako trzyma w napięciu, jednak końcówka IMHO jest mocno przesadzona i psuje cały film. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jones numer 4 - 9/10 - nic lepszego nie dało się zrobić imho. Końcówka odstaje trochę od reszty serii, ale dajmy się reżyserowi wyszaleć. Stary, ale jary Indiana is back. Pierwsze pół godziny rocks i wgniata w fotel. Potem jest już "tylko" fajnie :)

 

PS. Lepiej niech nie robią części piątej ;)

"George Lucas powiedział telewizji FOX News, że jest bardzo prawdopodobne iż nakręci piątą część Indiany Jones'a. Wypowiedź ta padła w Cannes gdzie w ubiegły weekend odbyła sie prapremiera najnowszego filmu o przygodach sławnego archeologa Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Lucas w wypowiedzi dla dziennika stwierdził, że wraz z reżyserem Stevenem Spielbergiem nie zamykają drzwi przed kolejnym sequelem.

 

"Nie powiedziałem tego jeszcze Stevenowi ani Harrisonowi", powiedział Lucas, "ale mam taki pomysł, aby w kolejnym filmie głównym bohaterem był Shia (Mutt), a Harrison pojawiałby się tak jak w poprzednim filmie Sean Connery. Zobaczymy czy da się to zrealizować."

 

Lucas był gościem na przyjęciu wytwórni Paramount/DreamWorks z okazji premiery filmu "Kung Fu Panda" na 61 Festiwalu Filmowym w Cannes."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Man

nawet nawet fajny SF, szkoda tylko że główny wątek taki krótki, na pośpiechu, Robert Downey Jr. całkiem dobrze wypadł .

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War

 

Jet Li and Jason Statham

are

at

War ;p

 

Film naprawe spoko i jest kilka fajnych akcji (śmieszny jest też spyker - z tdu mi sie kojarzy :)) no a sama fabuła i zakończenie imo bardzo dobre. 7/10 i ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10000 BC - nie takie złe jak czytałem. 7/10 jak na kino rozrywkowe i za efekty (no dobra, plus jeden za reżysera Stargate ;) )

21. - Nie wbiło mnie w fotel, Spacey ciągnie film.... 6/10

Street Kings - to już lepsze. Neo jeszcze żyje :) Dobry film sensacyjny, chociaż nie spodziewajcie się cudów fabularnych 8/10

Diary of dead - tylko dla fanów Romero - 6/10 reszta pewnie 3/10

Forbidden Kingdom - Jet Li i Jackie Chan !!! Dlaczego jeszcze nie nakręcili Tekkena? Ta dwójka zjada resztę obrazu, która i tak ssie ;) 7/10

Cleaner - Samuel L. Jackson po raz kolejny w dreszczowcu. Niestety o ile pierwsze 15 minut i obsada zapowiadają naprawdę niezły film, o tyle reszta jest ... taka sobie. A szkoda, potencjał był :( ... 6/10

 

I na deser wisienka - Teeth. Ale od oceny się wstrzymam - w skrócie "Vagina dentata" :lol2: Tylko dla twardzieli...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He-Man and Masters of Universe - młodzi i piękni (heh) Dolph Lundgren i Courteney Cox - 1987. Nie wiem jakim cudem to dzieło mi umykało do tej pory. Klasyczne fantasy :D ... Dobra zabawa, o ile komuś nie przeszkadza Szkieletor w gumowej masce. No cóż, bohaterowie dzieciństwa mają swoje prawa.

 

Jako tytuł stricte nostalgiczny - 8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - Jason Statham i Wesley "Tax-Off" Snipes w niebanalnych pościgach, strzelaninach i wybuchach. Do tego młody padawan jako Ten Który Odkrywa Prawdę. Jeden biust, brak bobrów. Hasła powiązane - Se7en. Kawałek dobrego g...na ze sporą niespodziewanką na końcu. 8/10

 

Face off - okazuje się, że Nicolas Cage ma więcej niż dwa wyrazy twarzy, ale tylko wtedy, gdy gra czubków. Jeśli gra poukładanych kolesi, przełącza mimikę w tryb Econo-Fast i bardzo to widać. Kilka rzyciościskliwych scenek z przebrzydłymi bachorami, napalanie się na własną matkę i parę śmiesznych tekstów. Następnego dnia człowiek nie pamięta, że coś oglądał. Brak biustów i bobrów, jedyna paraerotyczna scena ze wspomnianą (zdrową, ale jednak) pięćdziesiątką. Cage jako psychol ratuje ten film. 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kraj dla starych ludzi - zacne, solidne, bardzo dobre - 8,5/10

Zdjęcie w godzinę - bez rewelacji, ale jestem na tak - 7/10 (+1 za kilka klimatycznych scen)

Przeklęta - normalnie nie oceniam filmów, które widziałem w TV, ale tym razem zrobię wyjątek, chociaż nie jestem do końca pewny, czy przypadkiem beznadziejność tego "dreszczowca" nie była zamierzona. Skłaniam się jednak do tezy, że to było na poważnie (o zgrozo) - 3,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forbidden Kingdom - świetnie się oglądało, kocham takie klimaty a duet Jet Li i Jackie Chan był świetny. Oby więcej takich produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Within the woods- 2.5/10. Nie ma co ukrywać, to i tak sporo, jak na taki tandetny filmik ze spiracowaną ścieżką dźwiękową i fatalnym obrazem;) Tylko dla fanów Evil Dead- można sobie poogladać tą zajawkę jako "coś", co kiedyś się przeistoczy w "COŚ" znacznie lepszego. Jak na amatorskie 30-to letnie kino broni się samo- widziałem sporo gorszym "profesjonalnych" filmów niż to :)

 

Clerks II- 3,6/10. Spore rozczarowanie. Od groma niestrawnych żartów i wulgaryzmów, fabuła oklepana, do tego nierealne i obrzydliwe sytuacje. Przesłanie też z d.upy i na siłę. Do pierwszej części się nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forbidden Kingdom - świetnie się oglądało, kocham takie klimaty a duet Jet Li i Jackie Chan był świetny. Oby więcej takich produkcji :)

Podzielam Twą opinie, tez lubie Li i Chana tylko juz moze bez amerykanskich karate kidow ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna moich koszmarów - hamerikancy chłam. Momentami oglada sie miło, ale ogólne wrazenie cienkie. 3,5/10

Dziewczyny z drużyny 4 - sam nigdy bym tego nie obejrzał, a lepsze niż to wyżej. Takie sobie oglądadło dla młodzieży, ani dobre ani złe. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forbidden Kingdom - moim zdaniem taki film stworzony do emisji w TV... bajka z Jetem Li i Jackie Chanem, których widzimy w każdej produkcji zawierającej elementy wschodnich sztuk walki. Można obejrzeć, ale nic specjalnego. Takie połączenie Karate Kid, Pijanego Mistrza i Nieśmiertelnego. Ocena 5/10

 

21 - nawet niezły film z dobrą rolą Kevina Spacey. Ogląda się przyjemnie. Ocena 7/10

 

Street Kings - dokładnie tego oczekiwałem, Keanu Reeves sprawdza się w głównej roli, choć scena na początku gdy ma ciemne okulary od razu przypomina Matrixa - chyba zawsze będzie już kojarzony z Neo. Tak czy inaczej film bez żadnego szczędzenia brutalności i tak powinno być. Ocena 7/10

 

Indiana Jones 4 - Dobrze po tylu latach zobaczyć znowu Forda w roli Jonesa. Film momentami oczywiście przesadzony i zrobiony z większym rozmachem, ale przecież to nie jest dokument tylko film akcji i tak sprawdza się w 100%. 2 godziny mijają bardzo szybko i przyjemnie.Ocena 8,5/10

 

Bucket List - Nicholson i Freeman - więcej mówić nie trzeba. Świetny film, który po prostu trzeba zobaczyć. Ocena 10/10

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekierezada - 9/10 Kto lubił Konopielkę (10/10), temu się spodobają również te wioskowe podbiałostockie klimaty, szczególnie, że występują te same postaci (co prawda na 3 planie, ale jednak)

 

Evil Dead 3/10 Nie ma tutaj właściwie nic, tylko kultowy Ash. i tandetny film klasy C ;) Niewiele lepszy niż amatorskie dzieło z 1978, a jest nawet znacznie mniej klimatyczny. Kolejne części są już znacznie lepsze- conajmniej na 8.5/10 :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...