Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio zrobiłem sobie maraton filmowy.Pod ogień poszły filmy:

 

A Scanner Darkly -7

 

Angela - 100000000000000000000 za rolę pewnej długonogiej...

 

Hide And Seek -8.5

 

Lucky Number Slevin -9

 

The Raad to Guantanamo -9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c.d. Bond

 

Live and let die (Żyj i pozwól umrzeć). Pierwszy odcinek z Moorem (moim ulubionym aktorem, ktory wcielil sie w postac agenta 007). Chyba sie wczuwal w role bo film taki sobie. Niektorym sie wybitnie niepodoba ale jest w nim kilka dobrych akcji. Motywy z poscigiem motorowkami, skoki po krokodylich grzbietach, nieziemska smierc glownego wroga - Kanangi - 6,5/10 (0,5 za Moora)

 

Man with the golden gun (Człowiek ze złotym pistoletem). Lepszy od poprzedniego. Tutaj scenariusz juz jest pelniejszy, intryga glownego przeciwnika szersza i sam wrog jest prawdziwszy - 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nuta przewodnia zondzi do dzis.

Najlepszy opening theme (teaser) jest z "Szpeig ktory mnie kochal" (uceiczka na nartach i skok ze spadochronu we wzor GB flagi) i z "Zabojczy widok" (podobnie ucieczka na nartach i przejazd na plozie od helikoptera po wodzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crank od 5/10 do 10/10. Pewno na środkach wspomagających byłoby 10/10. Jak dla mnie 7/10 za końcówkę. Ale nie każdemu się to spodoba, jakby to 10 lat temu nagrali, to byłby to film kultowy (tak jak Pulp Fiction). Natomiast w 2006...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crank inny, osobliwy. unikalny, nietuzinkowy itd itp.

Coś nowego, mnie wciągnął od samego początku, było kilka kiepskich momentow, [np strzelanina na koncu, nie licząc pierwszego strzału bo to było piękne:)] ale ogolnei dałbym 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, masz tą kolekcje Bonda na DVD (tą taką w ładnym pudełku ;) ) czy oglądasz z backupow nagranych z tv:> Jesli to pierwsze to mozesz mi powiedziec jak oceniasz jakość wydania (chodzi mi głownie o tłumaczenie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Z nudow obejrzalem Tristana i Izolde . Nic ciekawego imo. Z ksiazka to nie ma za wiele wspolnego, a jako film przygodowy wypada srednio na jeza. Dla mnie klapa :/. Fajne sceny walki w sumie, ale watek tristan/izolda jakos kiepsko zostal wykonany wg mnie.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, masz tą kolekcje Bonda na DVD (tą taką w ładnym pudełku ;) ) czy oglądasz z backupow nagranych z tv:> Jesli to pierwsze to mozesz mi powiedziec jak oceniasz jakość wydania (chodzi mi głownie o tłumaczenie)?

Niestety mam divxy z dubingiem polskim i czesc divx z napisami.

Nie stac mnie na kolekcje DVD :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Departed 9/10 - zajebisty film ale dziwny koniec :D

X-Men 3 7/10 - fajna akcja, fajne mutanty, fajnie sie oglada

Borat 8/10 - na poczatku wydawalo mi sie to glupie ale potem jak brat mi powiedezial ze te sceny gdzie on byl u jakis ludzi albo mial jakies wywiady sa prawdziwe a nie grane to mi sie spodobalo jacy niektorzy amerykanie to idioci

Batman Begins 8/10 - najfajniejszy z calej serii

Edytowane przez DonCapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOA: Dead or Alive - tez krotko: 3/10, za panienki :)

 

Mystic River - Bardzo podobal mi sie ten film, ciekawa fabula, dobra obsada, bez happyendu, naprawde dobry film - 9/10

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOA: Dead or Alive - krótko: 0/5

To prawda film DEO to straszna kupa ale ja dam 4/10- 3 pkt. za panienki i 1 mocny punkt za zdjecia, które bardzo mi sie podobaly(np. scena walki w deszczu) jak i sama realizacja. Wielki minus za okrojoną erotyke :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c.d. Bond

 

The spy who loves me (Szpieg, ktory mnie kochal) - Swietny odcinek. Non stop akcja, poczucie humoru z wyczuciem, gadzety, samochod Lotus. Jak dla mnie narazie jeden z najlepszych odcinkow (ten byl 10) - 9,5/10

 

...stay tunned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke zapowiedzi:

ehh az mi sie lezka zakreciła w oku- Die Hard 4:

 

http://youtube.com/watch?v=ztfShRH5YYw

 

1 była spoko. Naturalistyczna ale spoko Hills Have Eyes2

 

http://youtube.com/watch?v=GVbP-FBSPM4

 

i Moj imiennik z avataru The Simpsons - the movie

 

http://youtube.com/watch?v=XnCR3fAVPWs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redemption (Odkupienie) - Film na faktach, a zrobiony jak zmyslona historyjka. Za szybko sie wszystko dzialo, banalne wytlumaczenia, glupie wrecz watki (np. z pojednaniem dwoch klanow). Jamie Foxx lepiej zagral w "Ray`u" chociaz tutaj niczego mu specjalnie nie mozna zarzucic. Sama historia Stana Williamsa zasluguje na lepsza adaptacje bo czlowiek z niego nieslychany i historie powinnismy poznac lepiej.

Z ciekawostek dodam, ze pomimo podpisywania sie pod petycja odroczenia kary smierci wielu znamienitych tego swiata (aktorzy, politycy) Arni Schwarzenegger nie odroczyl sprawy i stracono Stana Williamsa w stanie Kalifornia.

Pomimo tych cierpkich slow warto poznac ta historie - 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś nowego Rocky'ego Balboe ? :D :]]]]]]]]]] Na imdb ocena wysoooooka ( 8 ) :P, ciekawe czy znowu na ringu jeden nadstawia gębe a drugi go okłada i tak na zmiane gdzie każdy zadaje 1000000000000 celnych uderzeń a walka trwa 12 rund ;d a do walki przygotowuje się np na Syberii :D gdzie ciągnie sanie, ścina drzewa ;]]]]]]]]]]]]]]] . Wiadomo teraz polewka z rocky'ego jak sie ma swój wiek ;), ale dawniej się oglądało namiętnie wszystkie części ;] w końcu klasyka zwłaszcza 'Eye of the tiger' ;] dla niej samej go obejrze :D.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...