Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

the illusionist - jesli mial stanowic jakas kankurencje dla Prestiżu, niestety nie udalo mu sie to. Jesli nie to ocena tego filmu moze byc tylko minimalnie wyzsza. Lubie gdy w filmie mozna dzosukac sie jakis wskazowek dotyczacych konca, poglowic sie nad wszystkim, a tu caly film koles robi jakies sztuczki z kosmosu. Dopiero na samusienkim koncu cala historyjka zostaje wysjaniona w niezbyt interesujacy sposob. Jakos mnie to nie zachwyca.

6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem do kina na Świadka Koronnego. Co tu dużo mówić, usnąłem w ciągu pierwszych dziesięciu minut. Znajomi mnie budzili.. Nie koloryzuje, tylko po prostu zamknąlem oczy i się wyłaczylem. A szedlem na film w wysmienitym nastroju, liczylem, ze ta produkcja mnie czyms zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dreamgirls - flaki z olejem, pelno spiewu (co jest oczywiste bo to musical) ale w pewnym momencie az uszy puchna od tego darcia. Niektore utwory naprawde swietne (uwielbmia soul, r'n'b) ale co za duzo to nie zdrowo.

Poza tym fabula do d*** jedynie fajna gra Eddiego Murphego - 4/10

Z Chicago czy z Moulin Rouge nie moze sie rownac.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy z Ferajny - kolejny swietny filmik o zyciu gangstera i o tym jak ono czasem sie konczy. Swietnie nakrecony, opowiedziany, zagrany (ahhh ten DeNiro...) + super muzyka.

Kto nie widzial, a lubi historyjki o zlych facetach, to goraco polecam ;)

8/10

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsotsi - jakies mieszane uczucia mam. Niby swienie sie ogladalo, mozna sie wczuc w klimat poprzez genialna sciezke dzwiekowa ale nie zapadnie w pamiec - moze jedynie przypadkowo przez egzotyczny tytul.

Dosc rzeczywisty i realny dramat, moge z czystym sumieniem polecic, na pewno nie bedziecie zalowac - 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse- totalny kapeć, 2+/10 za dobre checi i utrzymanie fajnej kolorystyki obrazu

 

ps. juz stracilem nadzieje na to ze jeszcze kiedykolwiek obejrze jakis dobry horror

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To It (AKA Stephen King's It_ -przydlugawy, zakonczenie 'jakies takie'.. Jednak wytrzymalem, mimo iz bylem spiacy a skonczylem ogladac kolo 4:30, ogolnie bardzo mi sie podobal - POLECAM ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Prestige - dobry, ale spodziewalem sie ze bedzie lepszy, a rewelacyjny nie jest. Iluzjonista z Nortonem bardziej zaskakujacy i lepszy klimat, ale i tak warto!

 

I Love Huckabees - film Roberta Altmana, lekko popieprzony ale niesie bardzo wazny przekaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadek koronny

 

Bardzo nudny, liczyłem na coś ciekawszego, a tu taki bzdet.

Jedyne co mi sie podobało to rola Więckiewicza, który wg mnie zagrał

całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabeł ubiera się u Prady-polecam, bardzo fajnie sie ogladalo i ani razu nie spojrzalem na zegarek (a dla mnie to juz cos znaczy :D). Mimo iz tematyka albo sam poczatek filmu sprawia wrazenie ze film jest skierowany raczej tylko do plci pieknej wcale tak nie jest. Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie na plutonie - chcecie ambitnego kina z dobra gra aktorska nieznanego aktora - bardzo prosze. Opowiesc o slabym-silnym czlowieku. Genialne zdjecia w niektorych momentach i fajna nutka. Polecam ale na pewno nie fanom X-mena czy Spidermana. Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quinceanera (Piętnastolatka) - wielkim minusem jest mieszanie języków angielskiego i hiszpańskiego, lepszy klimat miałby gdyby był cały po hiszpańsku.... a ogólnie taki średniak. 3/5

 

Little Children (Małe dzieci) - bardzo dobry film z kiepską końcówka, tzn powiedziałbym oklepaną. -4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Children of Men - taki sobie, średni film, można obejrzeć z nudów. Świat ładnie przedstawiony, oby w 2027 było tak naprawdę :) Dobra gra Clive'a Owen'a, zaczynam go lubieć coraz bardziej. - 7/10

 

The Pink Panther - Ojaaa, dawno się tak nie uśmiałem, polecam szczerze. Dobra obsada, Steve Martin wymiata i to bardzo :) Jego akcent w tym filmie jest taki mega-francuski można powiedzieć, a gdy uczy się "śmiesznego amerykańskiego" można się posikać :). Albo mi się wydaje albo małą rolę gra również Clive Owen, filmweb'owi nic o tym nie wiadomo, muszę jeszcze raz film zobaczyć - 9/10

 

Tsotsi - Jakoś wpadł mi w ręce no i obejrzałem, nie żałuję. Jak ktoś już wspomniał - realny dramat. Ścieżka dźwiękowa naprawdę dobra. - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Children of Men - taki sobie, średni film, można obejrzeć z nudów. (...) 7/10

Skoro u Ciebie 7/10 to średni film, to jaka jest najniższa nota? 4/10?

 

Jutro na jedynce o 20:15 będzie emitowany film Szósty zmysł z Brucem Willisem i Haleyem Joelem Osmentem. Kto jeszcze nie oglądał (są tacy?) niech to zrobi, zwłaszcza że film nie będzie przerywany reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night at the Museum

Dno, nuda, dubbing tragiczny, szkoda słow

1\10

 

Departed

Jak już wielu pisało tutaj, bardzo dobry film, także tez polecam

8\10

 

Ryś

Mam mieszane uczucia, z jednej strony były momenty śmieszne i ogolnie film niezły, ale z drugiej strony czegoś mi zabrakło.

6\10

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro u Ciebie 7/10 to średni film, to jaka jest najniższa nota? 4/10?

 

Jutro na jedynce o 20:15 będzie emitowany film Szósty zmysł z Brucem Willisem i Haleyem Joelem Osmentem. Kto jeszcze nie oglądał (są tacy?) niech to zrobi, zwłaszcza że film nie będzie przerywany reklamami.

Nie bij, ja nie ogladalem, ale mam zamiar to nadrobic <_<

 

Prestige - 8/10 Fabula dobra i wogole wszystko fajnie, ale byly komenty ze film byl nudny i chcialo sie spac

Iluzjonista - 8/10 Rownie ciekawa pozycja jak poprzednia bez nudnych momentow, ale fabula ciut gorsza niz wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Obejrzyj Football Factory, to raczej zmienisz zdanie o GSH.

Widzialem Football Factory i tez mi sie podobal, a GSH ma fajny klimat i ogolnie bardzo przyjemnie mi sie to ogladalo. Mozna w sumie powiedziec ze GSH jest troszke inny i od innej strony jest ta tematyka wzieta.

Podobala mi sie rola Elijah'a wood'a i Charliego Hunnama, ogolnie film ma to cos i 'sceny walk' sa swietnie zrobione, do tego fajna muzyka. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro u Ciebie 7/10 to średni film, to jaka jest najniższa nota? 4/10?

Średni - 5/10

Rola C.Owena +1

Przedstawienie świata i strzelaniny, dość realne +1

Razem 7/10

Jakoś tak, aż tak krytyczny nie jestem...

Edytowane przez jacoleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iluzjonista - 8/10 Rownie ciekawa pozycja jak poprzednia bez nudnych momentow, ale fabula ciut gorsza niz wyzej.

Nie gorsza, tylko prostsza. Bardziej skomplikowana nie znaczy automatycznie lepsza.

 

Maria Antonina - 6,7/10

Pachnidło - 8,7/10

To właśnie miłość - 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...