Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, ze moj mozg odrzuca anime z definicji.

Tak sie po prostu dzieje.

Nawet jakby ojca chrzestnego (moj najlepszy film wszechczasow) zrobili w anime to bym tego nie mogl ogladac.

Nie wiem czy sie przekonam.

Widze, ze Wy po prostu lubicie anime wiec dla Was wybor byl prosty.

Ja anime nie ogladam w ogole, a film mi się spodobał :) Powinno Ci to dać do myslenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K-Pax - wczoraj sobie obejrzałem, wiem wiem, wstyd że dopiero teraz :) Kurcze, utwierdziłem się tylko w przekonaniu że Kevin Spacey jest jednym z najznamienitszych aktorów :) Film jak dla mnie genialny :) A zakończenie, miodzio :) Szkoda że teraz nie robią takich filmów :) Ocena 9+/10 :) Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem :D

Stary, cos krecisz;] Jak kilkadziesiat stron temu wypisalem najlepsze (imho) filmy, stwierdziles, ze widziales wszystko oprocz "Dogville" i "Prostej historii". Teraz natomiast piszesz, ze wlasnie obejrzales K-PAXa pierwszy raz, a ten tytul tez wtedy wypisalem :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, cos krecisz;] Jak kilkadziesiat stron temu wypisalem najlepsze (imho) filmy, stwierdziles, ze widziales wszystko oprocz "Dogville" i "Prostej historii". Teraz natomiast piszesz, ze wlasnie obejrzales K-PAXa pierwszy raz, a ten tytul tez wtedy wypisalem :P .

Widocznie przeoczyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proof (Dowód) - po pierwsze imo film powinien sie nazywac "Screaming Proof", jak obejrzycie to bedziecie wiedziec o co mi chodzi. po 2 jest bardzo chaotyczny no ale chyba tak mialo byc. a po trzecie moim zdaniem film praktycznie jest o niczym. +2/5

 

Shopgirl (Ekspedientka) - film chaotyczny, nudny (strasznie nudny), bez zadnego przeslania. nie polecam. imo 1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

kolejna porcja "odgrzewanych kotletow":

 

"Maratonczyk" z Dustinem Hoffmanem - ja po tym filmie mialem dluuuugo uraz do dentystow

 

"Kroniki portowe" - Kevin Spacey jako... no wlasnie - ja obejrzalem nic nie wiedzac o filmie i... rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja nic nie polecę a wręcz odwrotnie. Jak ktoś ma ochotę na kichę dekady to polecam "A dirty shame" z Johnny Knoxvill'em (Jackass). Nie przesadzając nic gorszego z filmów nie widziałem.

Druga pozycja, którą miałem "przjemność" ostatnio oglądać to"My baby's dad" czy jakoś tak. Afroamerykańska komedia, w obsadzie przewija się kilka rozpoznawalnych twarzy ale cały film jest po prostu kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem sobie dziś Kontakt na TVN i musze przyznać że to dobry film o tematyce astronomia + fantasty. Ładnie połączone elementy nauki, astronomi, biznesu i polityki. Ocena : 8/10 niektóre rzeczy były przesadzone troche... Ale ogólnie film godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assault on Precinct 13 - Atak na posterunek (2005) - super film! Nie miałem się do czego przyczepić... Brak krzywych akcji typowych dla amerykańskich filmów. Jak ktos ma zginąć to ginie, a morderca nie przynudza przemową do swojej ofiary. Żadne tam sranie-w-banie! Kawał dobrego kina! POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

kolejne z serii "niezapomniane dziela kinematografii" - znajac zycie malo kto to ogladal, bo filmy stare, ale... doskonale i naprawde warto poswiecic na nie czas - nie bedzie to czas stracony (jak na wiekszosc nowych "hitow")

 

"Dziecko Rosemary" - jeden z najlepszych horrorow w historii. jako ciekawostka - jedyna krew jaka sie tam przelewa to podczas pobierania krwi do badan. do tego rewelacyjna muzyka i sliczna Mia Farrow w roli glownej.

 

"Chinatown" - Jack Nicholson ze zlamanym nosem sra na caly swiat. i swiat tez ma go gleboko gdzies. jeden z najgoretszych filmow. doslownie.

 

"2001: A Space Oddyssey" - czyli "Odyseja kosmiczna 2001" - film z akcja obejmujaca chyba najdluzszy czas od poczatku do zakonczenia. zaczyna sie 60 milionow lat temu, konczy za kilka lat w przyszlosci. moj ulubiony bohater "nieludzki" z wszystkich filmow, czyli Hal9000 (nigdy sie nie myli - co jest prawda od poczatku do konca) i wieloznaczne zakonczenie, ktore naprawde daje do myslenia - nielatwy film, wiec nie kazdy przerbnie. ogolnie gdzies tak od 21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Piła 2 10/10 (bardzo psychologiczny...)

a juz myslalem, ze to 10/10 to tak na powaznie - ale ten tekst o "psychologiczny" rozlozyl mnie na lopatki i domyslilem sie, ze sie zgrywasz.

jesli chodzi o filmy psychologiczne (nie "psychologiczne") to polecam chociazby 21 Gram (nie, nie o narkotykach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się narnia nie podobała :/ na bajke dla dzieci zbyt brutalana, zerżnięte równo sceny z wladcy pierścieni.. dla mnie 5/10

 

ze starszych filmów polecam Traffic - ten film mnie zniszczył. jest genialny !

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked
The Fog - Do tej pory nie wiem po co ja to ogladalem... kicha jak cholera dotego duet Shanon z Lost + Superman ze Smallville;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dwóch takich co poszli w miasto (Harold.And.Kumar.Go.To.White.Castle)

wypasiony film oby więcej takich hiciorów ;)

czekam na drugą część, oby wyszła jak najszybciej !!!

 

gepard rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sie nazywa piosenka z 'Dirty Deeds' ze sceny kiedy główny bohater Zach siedzi w samochodzie z Meg - to jest przed zadaniem z zabraniem nogi temu stróżowi czy komuś tam..)

 

Help

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...0entry1886482

 

Ostatnio oglądałem z moją dziewczyną Dirty Dancing 2 - lipa ^_^ 3/10 ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dwóch takich co poszli w miasto (Harold.And.Kumar.Go.To.White.Castle)

wypasiony film oby więcej takich hiciorów ;)

czekam na drugą część, oby wyszła jak najszybciej !!!

 

gepard rządzi :)

Ogladałem baaardzo dawno, czy to ten film, gdzie podsłuchiwali, jak dwie panny 'grały w statki'? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

no właśnie apropo The Fog...według IMDB nowa wersja The Fog to szkoda czasu, ale jestem ciekaw waszej opini...ktoś już oglądał ??

spojrz na pierwszy post na tej stronie...

 

polecam goraco "The thing" jak i "Escape from N.Y." i "Escape from L.A." - wszystko Carpentera.

w dwoch ostatnich glowny bohater nazywa sie Snake Pliskeen. kto gral w MGS powinien cos skojarzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...