Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

To ja polece jakiego filmu za swiat nie warto ogladac. Chodzi o Tytus Andronikus.

Ja akurat polecam ten film, trafil w moj gust, a o nich sie nie dyskutuje ;) Jak zwykle Hopkins pokazal na czym polega aktorstwo imo rewelacyjna rola Antosia B)

 

Przy okazji polece Siostry Magdalenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rrr - w polskim dubingu swietna, taka glupia a taka swietna

"

-Tacy jestescie ponad to?? To pojdziecie do maczugarni

-Ale wodzu to trzy dni drogi

-Mozecie to sobie rozbic hmmmm na powiedzmy trzy dni

"

 

"Rrrrr" miazdzy, teksty mnie poprostu rozbroily.

 

 

"Four brothers" kino siekanka jak ktos lubi 7/10

I przypomne dwa tytuly ktore warto zobaczyc i juz niebawem pojawia sie na DVD

"Revolver" i "Egzorcyzmy Emily Rose"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzorcyzmy to naprawde dobtry film, wart obejrzenia....

 

Do Revolver'a cos nie mogę się zabrać, żeby go obejrzeć...a że opinie skrajne dotyczace tego filmu, więc trzeba zobaczyc.

Revolver jest zakręcony i ciężki, ale naprawdę dobry :) A ja muszę w końcu Emily zobaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam - ale dziwne wrażenie jak się ogląda kogoś kto grał hobbita we Władcy Pierścienia w roli gościa, który się pierze z huliganami :)

 

Ja daje 9,5/10 bo żadko który film mnie tak wciąga ;)

mialem takie samo wrazenie co do tego hobbita ;) ale ogolnie film spoko ;] powiedzmy 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corpse Bride (Gnijąca panna młoda Tima Burtona) - uklony w strone Tima Burtona za poswiecenie i cierpliwosc przy tworzeniu filmu (Proces tworzenia filmu w technice poklatkowej jest niesamowicie żmudnym przedsięwzięciem. Lalki poruszają się ekstremalnie wolno - czasami pół milimetra w każdym ujęciu. Każda poza filmowana jest jako odrębny kadr, następnie wkraczają animatorzy, którzy zmieniają kolejne ustawienie, i proces powtarza się. Czasami ekipa poświęca dwanaście godzin pracy aby uzyskać dziennie jedno bądź dwusekundową sekwencję filmu.) co dalej... przede wszystkim CZARNY HUMOR! swietna realizacja pod wzgledem stworzenia postaci, calego swiata i klimatu ktory zostal oparty o xix wieczna rosyjska legende. moim zdaniem trzeba go ocenic w troche innych kategoriach. jak dla mnie 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jak komus podszedl Corpse Bride to koniecznie Nightmare before Christmass i potem Beetlejuice (starusienki GENIALNY film)

 

ja dorzuce cos czego tu chyba nie bylo:

 

Koyanisquatsi - NIE NA KOMPIE!!! TV panoramiczne od 25" wzwyz wskazane. o czym? o Ziemii :] - przez poltorej godziny leci muzyka i obrazki naszej planety. tylko jedno slowo na opisanie tego: REWELACJA

 

sa jeszcze 2 czesci tego dziela - Powaqqatsi - o ludziach i trzecia, ktorej jeszcze nie widzialem - ponoc o technice. jesli znajdziecie ktorys z tych filmow w kinie - OBOWIAZKOWO.

 

Powaqqatsi tez polecam, ale najpierw Koyanisquatsi - bo Powa jest ciezsze.

 

i pamietajcie, ze ostrzegalem: 19" monitorek to ZA MALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem takie samo wrazenie co do tego hobbita ;) ale ogolnie film spoko ;] powiedzmy 9/10

 

hehe za to kumpel jak obejrzał ten film to miał kompletnie inne doznanie ;)

przytocze jego słowa :)

 

"jak bym miał płutr z tym .......... to bym ją ..............."

 

;)

 

 

 

 

Jak stracić chłopaka w 10 dni

 

spoko film można się przy nim doskonale zrelaksować i przy tym odrobinę pośmiać :razz:

w niektórych momentach Kate Hudson trochę przeginała :D

polecam!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończył się na TVP2 Dorwać Cartera (Get Carter)... Po ocenie na filmwebie sądziłem że będzie to kupa... Ale się pozytywnie zaskoczyłem... W miarę dobra fabuła, ciekawie ukazane przeżycia głównego bohatera (jak na sensację). Ogólnie jestem na TAK :) Film mi się podobał i to nawet bardzo :) Ocena 8/10. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ogląda ktoś na TVP1 Stephen King's Rose Red ??

 

Ja właśnie jestem w trakcie, nie wiem może to dlatego, że już go oglądałem, ale za pierwszym podejsciem o wiele bardziej mi się podobał...

 

...ale i tak Stephen King jest wielki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braterstwo broni (kor: Taegukgi, ang: Brotherhood)

 

Pierwszy koreański film wojenny zrobiony z wielkim rozmachem. Wzbudzi

Wasze serce i znudzony od stania subwoofer ^^ Ocena 9/10.

Na filmweb.pl przy p390 głosach otrzymał średnią ocenę 9.67/10.

Zdecydowanie POLECAM! Świetne kino akcji i dramat jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Life of David Gale" poraz trzeci ;) Film wypas, polecam gorąco. Zwłaszcza, że scenariusz napisało życie :> No i gra tam jeden z moich ulubionych (nie tylko moich ;), bo należy on do elity nie tych gwiazdek hollywodzkich, tylko aktorów ambitnych :] ) Kevin Spacey(jak zwykle genialna rola). Jeszcze raz POLECAM. 9.5/10.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko Dungeon i zegnamy sie z Bollem :P (Obym nie zapeszyl :P )

Niestety złe wieści do nas docierają. Złe - to mało powiedziane.

Zgadnijcie jaki tym razem wielki tytuł spieprzy nasz kochany Boll

 

No comment :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narnia taki sobie filmik choć przyznam się że oglądałem go z dużym zaciekawieniem,gadające zwierzaki,lew przywódca dają rade.

 

King Kong targedia gorszego kiczu w życiu niewidziałem totalne dno moim zdaniem niewarte oglądania.

Edytowane przez durek5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...