Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pytam już ostatni raz:

więc zdecydowałem że wezmę Gigabyte HD4850 512MB Zalman tak jak polecaliście

no i mam dwa pytania:

Jak jest jest z gwarancją w tej aukcji(czy nie będzie problemów) aukcja bo cenę mają o 30 złotych lepszą niż u innych sprzedawców

pytałem też w sklepie który mam na miejscu (i z gwarancją na pewno nie będzie problemów) za 450 mogą mi ją sprowadzić czy opłaca się dopłacić i mieć na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na tej aukcji się opłaca??

Mam jeszcze 2 pytanie

czy opłaca się w moim wypadku dopłacać do 1gb(mi się wydaje że nie ale wole spytać)

czy opłaca się dopłacać do wersji oc (chyba też nie bo kupie tylko radiatory na pamięci i sam kręcić będę)

za pomoc w wyborze karty dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, którego 4870 lepiej kupić:

 

Sapphire Radeon HD4870 VAPOR-X 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out 669 zł

PowerColor Radeon HD4870 PCS+ 1024MB DDR5 /256bit/ DVI HDTV 630 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward GeForce GTX 260 GoldenSample to ta sama karta co Palit GeForce GTX 260 Sonic 896MB???

Różnica w cene to tylko marketing czy ukryta zaleta?:>

 

andrew czy mi się wydaje, czy ten Palit to 55mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam Geforca 8600GT Palita

 

Procesor będzie C2Q Q9550

Zasilacz to Chieftec 450W

4GB RAMu

 

Grafika potrzebna trochę do grania, na przykład w crysis

Co wybrać, żeby dobrze wykorzystać moc procesora?

 

GTX260 na przykład Gainwarda?

czy Radeon

HD4850

albo HD4870?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znalazłem wiecej grosza... dołoże go do grafiki, kolega w innym wątku polecił mi Sapphire Radeon HD4890 Vapor-X 1024MB za 849zł problem w tym, że w ESC go nie mają i musiałbym czekać na niego... albo kupić Sapphire Radeon HD4890 OC 1024MB też za 849zł

 

i co teraz wybrać? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem karty do 500zł. Priorytet to jak najniższe zużycie energii w Idle, w Load też najlepiej i dobra wydajność. Co poza HD4770 który w obecnej cenie jest nieopłacalny? Czekać na nowe radki? mam E5200, EP35, Delta 400MB. LCD 22"

Edytowane przez izded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem karty do 500zł. Priorytet to jak najniższe zużycie energii w Idle, w Load też najlepiej i dobra wydajność. Co poza HD4770 który w obecnej cenie jest nieopłacalny? Czekać na nowe radki? mam E5200, EP35, Delta 400MB. LCD 22"

Nowe radeony o tej wydajności co 4770 będą na pewno bardziej energooszczędne - tylko pytanie kiedy się one pojawią ... sierpień czy grudzień ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss13

Pytanko, mam około 3k zł, i zastanawiam się nad nowym konfigiem, lecz mam wątpliwości. Czekać na DX11, czy brać coś teraz póki małe ceny na karty DX 10/10.1 (zastanawiałem się nad PII 940/955+HD4890)?Są już informacje kiedy karty na DX11 wyjdą?

Edytowane przez Adamuss13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z upgradem komputera czekam na swiateczny wysyp gier (pierwsze dobre giery dopiero w listopadzie pewnie beda wychodzic) teraz nic ciekawego sie nie pokazuje. Napewno nie kupowal bym teraz zadnych drogich karcioch (od 700-800 zl w gore) bo to one najwiecej straca na wartosci po premierze kart nvidii i ati z ich nowych seri. Te 3-4 miesiace da sie wytrzymac, przynajmniej ja moge wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę graficzną kupić do około 450zł?

Używana będzie w konfiguracji z dwoma monitorami (1920x1080[pivot] i 1920x1200px), od czasu do czasu lubię sobie pograć, ale głównie chodzi mi o to aby z tej karty korzystał pakiet Adobe CS4, głównie Photoshop i Illustrator...

Zastanawiam się na HD4850, ale czy przyśpieszy działanie Adobe??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...