Skocz do zawartości
poca

Yeeee, nie ma już rang!

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmm dzieki licznikowi wiedzialem z kim mam do czynienia :| ale troodno ;) trzeba zyc dalej ;)

ano trzeba :? :| ostatnio duzo osob zmienilo sobie avatarki no i wszystkich nie da rady spamietac :? ilosc postow w wiekszosci przypadkow swiadczyla o userze, a tak to niewiadomo czy jakis newbie czy mastah ;) a data nic nie mowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz lookne :P

czemu 1,4k :?: bo tyle mam w rzeczywistosci ;)

:lol: dobrej nocy :lol:

no i jak tu spac, koncze wszystko a tu tb! mi miga ze jest odpowiedz :P

czemu *tylko* ;) 1.4k ;) a co do mr reed'a to nie sprawdzaj, zartowalem :P

'branoc, wylaczam tb! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Licznik Phranzee'ego roxx ;]

heh, zawsze mam dziwne pomysly ;)

Dołączył: 03 Mar 2003Miejscowość: stalinogrod Liczba postów: garść Ulubiony kolor: błękit ccfl Nazwa moda: SkyTower FanDobregoAnime :)
8) mhehehe, wiecej juz sie nie miesci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście wiedzieli jak trudno zrobić coś w stylu "zostawić rangę, licznik wywalić" to byście dzioby przymkneli ;)

Wcale nie jest trudno... to bylo celowe dzialanie i tyle.

To może w tej wersji PHPbb, w starszych tego podajże nie było, chodziaż nie będe się kłucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście wiedzieli jak trudno zrobić coś w stylu "zostawić rangę, licznik wywalić" to byście dzioby przymkneli ;)

Wcale nie jest trudno... to bylo celowe dzialanie i tyle.
To może w tej wersji PHPbb, w starszych tego podajże nie było, chodziaż nie będe się kłucił.
a co za problem recznie wywalic linijke z licznikiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście wiedzieli jak trudno zrobić coś w stylu "zostawić rangę, licznik wywalić" to byście dzioby przymkneli ;)

Wcale nie jest trudno... to bylo celowe dzialanie i tyle.
To może w tej wersji PHPbb, w starszych tego podajże nie było, chodziaż nie będe się kłucił.
a co za problem recznie wywalic linijke z licznikiem ?

Ano problem, trzeba było zaznaczyć text i wcisnąć DEL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam.. mi to nie przeszkadza.. przynajmniej znikna osoby ktore pisza zeby nabic sobie posty.. ale nie podoba mi sie to ze znowu jestem uzytkownikiem a nie nalogowym uzytkownikiem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to pasuje zjednej strony. Nie mam przynajmniej skrzynki zawalonej pytaniami jak wykrecilem swojego radka albo co zrobic w morrowindzie :D

Ale z drugiej strony rangi moglyby zostac. Troche by to ulatwilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony nudno tak jak tylko "uczestnik" dają, zaawansowany uczestnik powinien siępo jakimś czasie pojawiać, np po roku a początkujący powinien być przez np pierwszy miesiąc.

z drugiej strony pisze się nie dla liczby postów bo ona o niczym nie świadczy. jedni mają mało czasu i piszą kiedy czegoś potrzebują, inni siedzą np w pracy i z nudów przeglądają forum 8 h/24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangi były fajne.

Ale mi brakuje jednego mianowicie , "ile tematów i postów ma być wyświetlane na stronie.

Jak ktoś ma szybkie łącze to może sobie ustawić np. 200 a jak słabe to np. 30.

 

Może administratorzy dodadzą to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...