Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

Jeszcze większy ;)

Wez go wrzuc do acdsee i przeskaluj na wiekszy w najlepszej jakosci. Innego, wiekszego nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na TVN Turbo w programie TOP Gear prowadzacy program Jeremy Clarkson jechał w jakims wyscigu na czas Jaguarem, po nim pewna blondynka.. ktora zazenowana postanowiła pobic jego wynik i podczas jej jazdy leciała w tle pewna muzyczka.. ;) Ktos kto widział albo bedzie ogladał ten program mozliwe ze ja skojarzy/rozpozna.

Z tego co pamietam jest to jakas przerobka.. tego utworu ktorego teledyskiem w oryginale było drzewo ze zmieniajacym sie krajobrazem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis na TVN Turbo w programie TOP Gear prowadzacy program Jeremy Clarkson jechał w jakims wyscigu na czas Jaguarem, po nim pewna blondynka.. ktora zazenowana postanowiła pobic jego wynik i podczas jej jazdy leciała w tle pewna muzyczka.. ;) Ktos kto widział albo bedzie ogladał ten program mozliwe ze ja skojarzy/rozpozna.

Z tego co pamietam jest to jakas przerobka.. tego utworu ktorego teledyskiem w oryginale było drzewo ze zmieniajacym sie krajobrazem...

Nie oglądałem tego Top Gear, a opis teledysku nasuwa mi na myśl jedną rzecz : William Orbit - Barbers Adagio For Strings (Ferry Corsten Remix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satoshie: jeny, szukałem jej od 8 klasy conajmniej a było to 6 lat temu.. chyba dokładnie bo jakos pod koniec roku szkolnego widziałem teledysk w tv. Wielkie dzieki :)

ps. wydawała mi sie mniej "dyskotrekowa" hehe ale i tak jest bombowa.. wszak upodobania mi sie nieco zmieniły ale i tak bardzo sie ekscytuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Szukam (od kilku lat) pewnego punkowego utworku z Jarocina.

Grał to prawdopodobnie zespół Sedes :) jednak pewności nie mam, tytuł to chyba "kto" (nie chodzi mi o Dezertera który ma piosenkę z takim tytułem). Z tego co mi wiadomo to owy (nieznany) zespół debiutował wtedy i bardzo wybił się tą piosenką. Słów nie znam ale mniej więcej chodziło o : władza ma nas w du*ie, żadnej przyszłości, po co tu żyć i takie inne duperele (typowy tekst punkoski z czasów PRLu). Dodam tylko ,że kiedyś (gdy była rocznica zjazdów w jarocinie) w Telexpresie pokazano właśnie ten utwór.

 

2) Pewien rodzaj techno (?) cos a`la house- funky, teledysk leciał kiedyś na Vivie (dobre 5-6 lat temu). Całość była utrzymana w dziwnym klimacie kreskówki, występował tam murzyn (z afro na głowie) oraz dwie panienki. Murzyn idzie po ulicach, łąkach aby dojść do tych panienek , które są w łozku w jakimś domu :). Po drodze zatrzymuje się przy szpitalu pod który podjeżdża limuzyny i wysiada z niej gruby burmistrza z którego zaczynają wylatywać nuty. Na samym końcu murzyn trafia do tego domku.

 

3) Wykonawca Sven Vath, teledysk :

Utrzymany w srebrno-czarno-białych kolorach. Z tego co pamiętam to co jakiś czas była wstawka z Svenem jadącym (w stronę widza) na motorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dzwieku maszyny do pisania w mid, wav czy tez mp3.. ;]

Chodzi mi dokladnie o odglos przesuwania jej (trudno mi to okreslic..)

Jak juz sie dojedzie do konca kartki nalezy tą czesc w lewo przesunac i pisac dalej - wlasnie o ten dzwiek przesuwania mi chodzi..

 

Mam nadzieje ze załapaliscie.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k: Mogę się mylić, ale w którymś z MS Office był chyba taki dźwięk (lub podobny).

Jeśli nie, to pozostaje Ci tylko iść z dyktafonem do jakiegoś biura/biblioteki/komendy policji i powiedzieć "Mam do państaw dziwną prośbę". ;) Jak 9 lat temu policjant spisywał moje zeznania, to pisał jeszcze na maszynie - więc szansa jest.

 

Może tutaj: http://simplythebest.net/sounds/index.html

Albo ogólniej: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sample...btnG=Szukaj&lr=

(niektóre z nich wyglądają obiecująco dla poszukiwaczy wszelkich efektów dźwiękowych)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otoz poszukuje piosenek ktore uslyszalem w radiu i dosc czesto leca. Pamietam tylko slowa a wiec:

1) Slowa jakie zapamietalem z pierwszej piosenki to: "...You get down, get down, get down..."

2) Slowa jakie zapamietalem z drugiej piosenki to: "...Tell me why, tell me why..."

3) Slowa jakie zpamietalem z trzeciej piosenki to: "...I say he he he he he, say you lovin..."

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo:

pilnie poszukuje wstawki muzycznej ze starego studia sport...ta specyficzna gitarka,klasyka wręcz.

ma ktoś może w mp3 albo wie z kąd pocisnąć?

 

secundo:

dobre kilka lat temu no może na początku lat 90 jeszcze w amerykańskim MTV widziałem wypasiony klip w formie plastelinowej o trzech świnkach i wilku.na końcu wyskoczył rambo i w wilka kilka serii z maszynowego puścił...pełna polewa klip.muza do też była zajebista ale za cholere nie pamiętam kapelki. wilk nawijał: "little pig little pig let me in...".

 

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secundo:

dobre kilka lat temu no może na początku lat 90 jeszcze w amerykańskim MTV widziałem wypasiony klip w formie plastelinowej o trzech świnkach i wilku.na końcu wyskoczył rambo i w wilka kilka serii z maszynowego puścił...pełna polewa klip.muza do też była zajebista ale za cholere nie pamiętam kapelki. wilk nawijał: "little pig little pig let me in...".

lynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tytołu piosenki dico polo B) z radiowej reklamy pizza hut.

 

Szukam tez utworu z reklamy WNBA (women NBA) ktora puszczaja na canal+sport

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dzwieku maszyny do pisania w mid, wav czy tez mp3.. ;]

Chodzi mi dokladnie o odglos przesuwania jej (trudno mi to okreslic..)

Jak juz sie dojedzie do konca kartki nalezy tą czesc w lewo przesunac i pisac dalej - wlasnie o ten dzwiek przesuwania mi chodzi..

Ten dźwięk masz w tym kawałku:

The Prodigy - Music for the jilted generation - 01 Intro

Niestety nie jest on czysty tylko przeplata sie z innym,

ale jak byś to wrzucil do edytora to może da sie wyedytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz jeszcze zapytam...

 

poszukuje wstawki muzycznej ze starego studia sport ,polskiego oczywiście...ta specyficzna gitarka,klasyka wręcz.

ma ktoś może w mp3 albo wie z kąd pocisnąć?

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...