Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

szukam kawałka który słyszałem u qumpla w komórce. był podpisany "Dziewczyna o perłowych włosach". wiem ze wykonawana jest chyba po angielsku. zna ktoś moze tytuł/wykonawce? Z góry dziękuje za pomoc

Omega - The girl with the pearl hair Edytowane przez SentineL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega - The girl with the pearl hair

@SentineL

Wielkie Dzieki :D

 

ma może ktoś ten kawałek na kompie? jeśłi tak bardzo bym prosił o przesłanie na maila subaru11@op.pl bo nie moge go ściągnąć (dostawca neta ograniczył bardzo sieć p2p <_< ) z góry dziękuje

Edytowane przez DareDevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SentineL

Wielkie Dzieki :D

 

ma może ktoś ten kawałek na kompie? jeśłi tak bardzo bym prosił o przesłanie na maila subaru11@op.pl bo nie moge go ściągnąć (dostawca neta ograniczył bardzo sieć p2p <_< ) z góry dziękuje

Wysłany ;) Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...witam, poszukuję tytułów wszelkich filmów (fabularne, dokumenty) z dawnymi żaglowcami w roli głównej - sprawdziłem już "Pan i Władca", Piraci Polańskiego i The Pirate Movie z 82...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Moqiel. Teraz mam nastepna piosenke na ktorej bardzo mi zalezy. Otoz sciagam sobie filmiki z Toyota Supra, Nissanem skylinem itd. i kiedys sciagnalem (przed formatem) filmiki o Toyocie Suprze chyba tytul "REDLINE" tylko nie pamietam ktora czesc. Jedna czesc sciagnalem ale to nie to a wiecej czesci nie moge znalezc. A dokladnie chodzi mi o moment w tym filmiku w trakcie prezentacji Toyoty Supry leci piosenka "a silent have call in". Wie ktos moze co to za piosenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, zeby ktokolwiek mogl to miec/znalezc... ale nic mi nie szkodzi zapytac.

 

Prosilbym o nagranie z musicalu Metro....... Wiecie, Edyta Górniak, Robert Janowski i te klimaty....

Dla mnie to jest niesamowite dzielo... ( mowie oczywiscie o tym oryginalnym musicalu z przed 15 < lat.

 

Muzyke ( soundtrack oryginalny, jak i ten polsko/angielsko/rosyjski ) mam. Zalezaloby mi na jakims divx'ie z tego.......

Moze ktos ma dostep?

Edytowane przez Sheep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o tytół pisenki z reklamy ery, w której dwaj goście graja w kosza. Ta mzyka była tez w którejs fife.

 

Szukam tez muzyki z filmu "mean girls" (pl. wredne dziewczyny) Zaczyna się a na końcu filmu, gdy pojawiaja sie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w FIFIE 99 :P

 

Jakies 3/4 roku temu na Cienmax'ie był puszczany film francuski, bylo to cos romantycznego,a zarazem obyczajowego.

Gosc byl z babka i z czasem bratu goscia zaczela sie podobac jego zona. Ten poszkodowany jeździł Renault Magnum, byl hazardzisa.

Kojarzy ktos tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...