Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

2. Slowa tej drugiej piosenki to: ...."czego wsciaz mi brak co tak cenne jest"..... Tytul i wkonawce bym prosil :)

Urszula - Rysa na szkle :lol:

3. Slowa trzeciej piosenki to: ...."we are the world we are the children".... Tytul i wkonawce tez bym prosil. :)

USA for Africa - We are the world

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam troche piosenek ktorych potrzebuje tytol i wykonawce:

 

1. Slowa pierwszej piosenki to: ....."milosc ktora darze zycie bo".... dalej nie pamietam :( Tytul i wykonwce znacie?

2. Slowa tej drugiej piosenki to: ...."czego wsciaz mi brak co tak cenne jest"..... Tytul i wkonawce bym prosil :)

3. Slowa trzeciej piosenki to: ...."we are the world we are the champions".... Tytul i wkonawce tez bym prosil. :)

4. Slowa czwartej piosenki to: ...."this is the river of my life".... to jest dosc stara piosenka ale weszla mi w glowe i chcialbym ja sobie sciagnac. Tez bym prosil wykonawce i tytul :)

 

Z gory dzieki :)

1. Mezo - Kocham

4. A może chodzilo o Corona - Rythm of the night?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

please help

 

powiedzcie mi co to za nagranie

 

Nagranko

 

dziękuje

pozdrawiam

donio

który?? bo tam są dwa

 

EDIT :

 

zresztą nieważne....

 

pierwszy to The Roc Project - Never (Filterheadz Luv Tina Remix)

drugi to Narcotic Thrust - I Like It

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję Piosenki Tytułowej Pinki i Mózg, ze słowami oczywiście (nie sama melodia), ale zaznaczam ze potrzebuję W POLSKIEJ wersji językowej.

 

I wciąż potrzebuję Art Cafe - 7 Minut na Miłość.

Edytowane przez Szpon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem ten temat ( każda strone frazą "play" ) i nie znalazłem więc zapytam

 

szukam kawałka ( tytułu i wykonawcy ) utworu który leci w reklamie play station ktora to była puszczana w przerwach Ligi mistrzów

 

na tej reklamie masa ludzi wspina sie na siebie i tworza taki wielki kopiec w jakims miescie z drapaczami chmur potem skacza z gory itp

 

z góry thx i sorry jak to juz bylo ( wowczas prosze o linka ) ale jak widac moj algorytm przesukiwania jest niedoskonały ( tudziez dane wejsciowe byly wadliwe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem ten temat ( każda strone frazą "play" ) i nie znalazłem więc zapytam

 

szukam kawałka ( tytułu i wykonawcy ) utworu który leci w reklamie play station ktora to była puszczana w przerwach Ligi mistrzów

 

na tej reklamie masa ludzi wspina sie na siebie i tworza taki wielki kopiec w jakims miescie z drapaczami chmur potem skacza z gory itp

 

z góry thx i sorry jak to juz bylo ( wowczas prosze o linka ) ale jak widac moj algorytm przesukiwania jest niedoskonały ( tudziez dane wejsciowe byly wadliwe )

Shirley Temple - "Get On Board" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam nazwy opery, która występowała w m.in:

Bad Santa

Hudsucker Proxy (sen Barnesa)

Filadelfia (pod koniec)

Reklama Ajaxu

Najłatwiej ją chyba skojarzyć z reklamy, bowiem powtarzana jest od lat z takim podkładem

Można ją opisać tak:

taram-tam-tam.. (rośnie) taram-tam-tam (spada) taram-tam-tam taratam tam tam (rośnie) :D

Proszę, od tygodnia nie daje mi to spać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam trudne zadanie :)

Szukam tego kawalka (zaczyna sie w 10sec)

http://pingwingts.webpark.pl/REC02.wav

nagralem go z 5 albo wiecej lat temu z radia i teraz przez dyktafon na kompa... z tad ta jakosc.

W kazdym razie jak by to ktos mial lub znal pelny tytul bylo by nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tym razem potrzebuje piosenki ktora leci w filmie "Drzewo Jozuego"-"Drzewo dżoszuła" z Dolphem Lundgrenem. Dokladnie chodzi mi o ta piosenke ktora leci w tle jak ci policjanci na poczatku zabijaja tego murzyna. Wie ktos co to za piosenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei poszukuje utworu z filmu Ocean's Twelve, z fragmentu gdzie ten francuski zlodziej przechodzi przez sale z laserami tanczac. Przeszukalem caly ten temat i nic nie znalazlem, a na plycie z OST podobno nie ma tego utworu.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałbym się dowiedzieć jaki jest tytuł piosenki, do której dałem linka poniżej. jest to wycinek z "DJ Deep - Italo Dancemegamix 2003"

 

Konkretnie chodzi mi o ten uryweg co ta babka śpiewa coś w stylu "let me try you up ... i na końcu not forever". Jeśli ktokolwiek się orientuje jaka to może być piosenka to prosiłbym o odpowiedź gdyż naprawde mi bardzo zależy na niej. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

http://members.lycos.co.uk/darudee/cotojest.mp3

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ogladal ktos moze dzis amadeusza, pod koniec jak pisal pojawia si e taka muzyka z chorem, tuz przed tym jak wpada do niego jakis gosc po jakas inna sztuke a on pisze ta msze zalobna , szukam tej muzyki od dawiendawna bo kiedys byla ona wtakim trailerku do red alerta 1 , moze ktos ma ten filmik , albo wie co to za muzyczka, .

 

BTW

poniewaz do sylwka mnie nei bedzie :

 

Wszystkim Ludzikom zycze zdrowych radosny i

pogodnych swiat Bozego Narodzenia. Spokojnej

chwili wytchnienia w codziennym biegu . Zabawy

sylwestrowej jakiej jeszcze nie przezyliscie , lecz

gorszej od tej ktora bedzie w przyszlym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...