Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu miałem taka fajną fajny teledysk we flashu ktorego poszukuje:

były czarnuchy i spiewali cos ( animowani ) była to hip-hopowa piosenka ( brzmiała jak po iracku etc. ) a na dole były napisy ( po polsku ) ze niby to jest tłumaczenie ( te napisy były kolędą )

kojazy ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja :) Poszukuje nazwy piosenki Do której był teledysk na kótrym występował tak śmieszny murzyn (afroamerykanin) z takimi zaje..... okularakami w krztałcie gwiazdek i z takim wielkim afro na głowie. Całość dzieje się na jakieś stacji kosmicznej (mega imprezie) Tam jest jeszcze scena jak dwóch astronautów przybywa na tą stacje i laski od tego kolesia w okularkach prowadzą ich do "zmieniacza ciuchów na odjechane(imprezowe)" no i jeszcze ten koleś od afro miał taką piękną solwóke na gitarze w przestrzeni kosmicznej. Mam nadzieje że ktoś wpadnie co to za piosenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to uwaga teraz moja "zagadka":

 

kwalek dance'owo/house'owy - w "refrenie" jakby gloria estefan - ale generalnie spiewane jest cos takiego: ... makes me move my body makes me move my soul ... - a potem (ta ta ta to the bit) :P - z gory dzieki jesli ktos mi poda wykonawce i tytul - pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sophie B. Hawkins - Damn I Wish I Was Your Lover

 

W jakim filmie została uzyta? :) Pamietam że leciała na koncu filmu w momencie (chyba) samobojstwa pewnej dziewczyny, ktora skoczya sobie z dachu czy tez z okna.. ;) ehmm chodzi mi o tytuł filmu po prostu ;)

 

hajper: 4 lata to juz uwazasz za staroc? ehh całe szczescie naleze raczej do starszego rocznika.i dzieki bogu uwazam piosenki sprzed ilus lat jak nowe ;) nie jestem trendy eh ;) zarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leThal:

Z tego, co piszesz wpada mi do głowy ogólnie DJ BOBO. Piosenka "Everybody" z Emilią. Ostatecznie możesz też sprawdzić inne jego utwory. Możliwe, że ma jakiś mix z Glorią.

 

Sam natomiast poszukuję tytułu i wykonawcy utworu, który leci w "Fast & Furious" ("Szybcy i wściekli") w momencie, gdy FBI robi najazd na wille tych Japończyków. Kawałek rock/metal. Podchodzi trochę pod SOTD, Korn lub nawet Rammstein. Jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leThal:

Z tego, co piszesz wpada mi do głowy ogólnie DJ BOBO. Piosenka "Everybody" z Emilią. Ostatecznie możesz też sprawdzić inne jego utwory. Możliwe, że ma jakiś mix z Glorią.

 

Sam natomiast poszukuję tytułu i wykonawcy utworu, który leci w "Fast & Furious" ("Szybcy i wściekli") w momencie, gdy FBI robi najazd na wille tych Japończyków. Kawałek rock/metal. Podchodzi trochę pod SOTD, Korn lub nawet Rammstein. Jest po angielsku.

Nie wiem czy to dokładnie ten kawałek był w tym momencie odgrywany - Limp Bizkit - Keep Rollin'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...