Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie jak nazywał sie film animowany (dobranocka w TVP1), ktory był emitowany kilka lat temu (bodajże w sobote,piatek).

 

A wnim miś polarny wraz ze swoim przyajcielem duszkiem (zakorkowanym w butelce) lecieli w balonie, duszek miał bardzo dziwny głos. Prosze pomozcie mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jakis czas chodzi mi po glowie jedna piosenka - melodia i slowa refrenu " ...I remember..." raczej szybka- wesola :] piosenka (znana)

 

niestety, wykonawca wylecial z glowy a prawdopodobnie nazwa to i remember ale pewien nie jestem.]

 

bardzo slabo wyjasnilem o co mi biega ale jak ktos sie polapie i pomoze bede dzwieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli kawałek Limb Bizkit, gdzie jeżdzą sobie Rollsem cabrio po mieście, to nie jest to. Kawałek jest jeszcze ostrzejszy, bardziej rockowy.

jest kawalek l.b. co po prostu nazywa sie fast&furious.

sprawdz na kazie moze o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem całkiem mały to pamiętam że leciał taki program w TV gdzie chodził sobie taki ludek narysowany za pomoca jednej kreski i robił różne rzeczy (jego otoczenie też było z jednej kreski). Może będzie łatwiej jak powiem że kiedyś użyli go w reklamie plusgsm (ludek z białej kreski na zielonym tle). Ktoś wie jak to się nazywało (w oryginale)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jakis czas chodzi mi po glowie jedna piosenka - melodia i slowa refrenu " ...I remember..." raczej szybka- wesola :] piosenka (znana)

 

niestety, wykonawca wylecial z glowy a prawdopodobnie nazwa to i remember ale pewien nie jestem.]

 

bardzo slabo wyjasnilem o co mi biega ale jak ktos sie polapie i pomoze bede dzwieczny.

Czy to byly słowa: "i remember, the time, I....." Piosenka dance-club,ktora byla modna jakies 2lata temu? O juz mi sie samemu przypomnialo. tytuł to "Spirit Was Yesterday" Edytowane przez dayus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladalem kawalek filmu szybcy i wsciekli na tvn-ie i spodobala mi sie muzyka. spodobala mi sie najbardziej jedna piosenka. Kiedy policja i FBI wchodzi do siedziby japonczykow i zabiera ich na policje. Zna ktos moze ten kawalek? prosilbym o autora i nazwe piosenki. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej ludzie co to za piosnka

"Tak jak bolek i lolek ;p, asterix i obelix, dzieci z bulerbyn ;p?" jakos tak to lecialo ;p

Co to? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje humorystycznego zdjecia.. na ktorym była pani(chyba z papierosem.. lecz moze mi sie tylko zdawac), ktora miała na sobie bardzo przezroczysta bluzke a pod nia duuze piersi. Podpisem do obrazka było cos w stylu: palenie powoduje .. piersi. Z tego co pamietam ta dama była brunetka ;)

Ma ktos te zdjecie Było kiedys chyba na funiastych.. a moze i wciaz jest ale przeszukiwac je teraz to troche meka.

jesli ktos ja posiada to jacek@tweak.pl z gory dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem całkiem mały to pamiętam że leciał taki program w TV gdzie chodził sobie taki ludek narysowany za pomoca jednej kreski i robił różne rzeczy (jego otoczenie też było z jednej kreski). Może będzie łatwiej jak powiem że kiedyś użyli go w reklamie plusgsm (ludek z białej kreski na zielonym tle). Ktoś wie jak to się nazywało (w oryginale)?

La Linea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie trochę z innej beczki, mianowicie mam film ale nie znam tytułu.

Jest to jakiś japoński horror, początek jest taki, że dziewczynka ogląda telewizje i kładzie się na podłodze obok jakiejś kobiety (prawdopodobnie matki). Ogólnie początek taki deszczowy jest, a prawie cała akcja fimu w pociągu sie chyba toczy. Jeśli ktoś zna tytuł to byłbym bardzo Dźwięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiecie jaki jest moze tyt. i wykonawca piosenki ktora jest w 14min:20sek filmu Las Vegas Parano to jest juz jak ten koles zjadl znaczki (kwasy :)) i wjezdzaja do las vegas i ona sie wlasnie zaczyna (ta piosenka).Nie mam juz tego filmu a byc moze na koncu bylo napisane ;/

 

EDIT.

Ok juz znalazlem jest to Tom Jones-She's a lady D:

 

 

MAm dla was ARCYTRUDNE ZADANIE.Ma ktos moze zapis tej piosenki na pieciolini??.Szukam juz od 1h i nic nie moge znalesc.Jak by sie zdarzylo zeby ktos mial to chetnie prosze o pomoc :)

Edytowane przez malcolm28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje takiej fajnej nowej piosenki - taa wiem ze Wam to duzo pomoglo ... ;)

 

generalnie jest to remix w ktorym wykorzystano motyw z kill billa - a konkretnie: Bang Bang (My Baby Shot Me Down) chyba,

 

bede bardzo wdzieczny za info kto ten remix nagral :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam troche piosenek ktorych potrzebuje tytol i wykonawce:

 

1. Slowa pierwszej piosenki to: ....."milosc ktora darze zycie bo".... dalej nie pamietam :( Tytul i wykonwce znacie?

2. Slowa tej drugiej piosenki to: ...."czego wsciaz mi brak co tak cenne jest"..... Tytul i wkonawce bym prosil :)

3. Slowa trzeciej piosenki to: ...."we are the world we are the champions".... Tytul i wkonawce tez bym prosil. :)

4. Slowa czwartej piosenki to: ...."this is the river of my life".... to jest dosc stara piosenka ale weszla mi w glowe i chcialbym ja sobie sciagnac. Tez bym prosil wykonawce i tytul :)

 

Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...