Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie moża jaka piosenka leci w reklamie przed rozpoczęciem transmisji z igrzysk jest tam taki pokaz dyscyplin a na końcu pakazuje się takie coś

http://img147.imageshack.us/my.php?image=logotopsx18ay.gif

Proszę o pomoc

 

co jakiś czas to leci a więc myśle że będziecie wiedzieć o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Witam Dzis krecilem sobie karte dosyc mocno 579/1223 Bez artow idzie i 9360 wyniku jakos tak jak co to screna daje:) Nagle idea zeby zobaczyc jak sie mocno grzeje wiec zapuscilem demo. I na samym koncu po tym fajnym smoczku ze statkiem latajacym sa takie latajace ptaszki oraz napisy a leci taka fajna muzyczka wytwourni sequed noice jakos tak o tytule lift me highter. I teraz tu sie pojawia taka prosba ta muzyka jest cudna i mojej pannie sie spodobala czy nie ma nikt tego utworku na kompie?/ PRosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ::::JA::::

Czy ma ktoś może Need For Speed 3(chodzi o tą "starą" trójke) na płycie?

Był tam trailer Moto Racer 2, jeśli ktoś ma ten trailer, może tu jakos wrzucić?

 

Dzięki z góry.

Kocham ten filmik...

Kocham tą gre(nfs3)...

Więc specialnie dla Ciebie...

 

MOTO RACER 2 Trailer

Edytowane przez ::::JA::::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Witam Dzis krecilem sobie karte dosyc mocno 579/1223 Bez artow idzie i 9360 wyniku jakos tak jak co to screna daje:) Nagle idea zeby zobaczyc jak sie mocno grzeje wiec zapuscilem demo. I na samym koncu po tym fajnym smoczku ze statkiem latajacym sa takie latajace ptaszki oraz napisy a leci taka fajna muzyczka wytwourni sequed noice jakos tak o tytule lift me highter. I teraz tu sie pojawia taka prosba ta muzyka jest cudna i mojej pannie sie spodobala czy nie ma nikt tego utworku na kompie?/ PRosze o pomoc

To jak macie te mp3 to bardzo prosze matti-p@o2.pl to jest z 3marka5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka... :) Dzieki za trailer, dzieki niemu dorwałem pełną wersje utworu.

Niestety nie wiem jaki to dokładnie zespół, podejrzewam, że to PennyWise(pod taką nazwą przesłał mi ten utwór kolega). Nigdzie nie moge znaleźć tekstu do tego utworu(zaczyna sie od słów "Survival of the fittest").

Edytowane przez sayetan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

To jak macie te mp3 to bardzo prosze matti-p@o2.pl to jest z 3marka5

Hej prosba a macie moze slowa do tego nei moge znjasc tego nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam napisów do filmu Green Street Hooligans... Ktoś powie, że jest dużo stron z napisami do tego filmu... przekopałem wszystkie strony wzdłuż i wszerz i niestety nie znalazłem napisów do mojej wersji, jest to MP4, 203MB, 320x240, 25fps, 01:40:58. Szukam już tych napisów dośc długi czas, ale ze względu na bezsilność postuję tutaj, może akurat ktoś na namiary na te napisy.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem sobie wczoraj odcinek "Inspektora Eddiego" (ten serial na TVN), w ktorym uprowadzono corke tego znanego pilkarza. Pod sam koniec odcinka, jak ten gruby swiadek przepraszal zone, a pozniej jak Eddie pocieszal swoja wspollokatorke, w tle leciala poprostu boska piosenka. Nie mam pojecia co to bylo, takie elektroniczne rytmy, cos w stylu ATB chyba, ale to na bank ATB nie bylo. Kawaleczek tekstu byl, ale nie udalo mi sie za duzo rozszyfrowac, cos chyba takiego "And i think about you feel, I`m so glad to be here" takim pieknym, spokojnym, kobiecym glosem spiewane. Bylo chyba zdanko ze slowem "Spring", ale nie moge sobie go przypomniec :( (wogole to moze ze 3 zdania byly tekstu :), reszta elektroniczne granie ) Musze zmotac ta piosenke, a nie mam pojecia co to moglo byc. POMOZECIE OBYWATELE ?? B)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na necie spis piosenek z tego odcinka

 

"Superfinger" by Lowfinger

"Head to Head" by Fingathing

"Rattlesnake" by Daniel Ash

"Hayling" by FC Kahuna (as heard in the last scene of the episode.)

 

Z tego co tu pisza, ta co ja szukam, to ta ostatnia :) BLAGAM !!! Pomoze mi ktos ja dostac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij byle jakie napisy do Hooligans na 25fpsów i sobie przerób SubEditPlayerem.

Już próbowałem przerabiać te napisy m.in właśnie SubEditem, Subtitle Workshopem i jeszcze innymi i nic z tego nie wychodziło. Szczególnie że robiłem to 'na czuja', gdyż nie miałem podglądu, bo żaden z tych programów nie potrafił wczytać pliku MP4 choć mam kodeki :(. Dlatego po zawiedzeniu i nieudanej konwersji piszę tutaj, może ktoś się pojawi z tymi napisami, choć wątpię.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...