Jump to content
Sign in to follow this  
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Recommended Posts

Jak sie nazywala piosenka do ktorej tanczyl jeden gosc w ostatnim odcinku "You can dance", czy jak sie ten nowy program nazywa. Ten gosc najpierw wystapil z bratem (on 28lat, brat 31), ale nie przeszli, to ten 28 sam pojechal do Wrocka i tam przeszedl. Ten co mame kocha ;)

Słuchajcie...ostatnio na Esce leciała taka fajowska piosenka..Napewno słyszeliście już taka, ale ja nie mogę znaleźć tytułu. Brzmi ona mniejwięcej tak: (piszę nieprawodłowo, tak jak się słyszy i wymawia)

"Kuba, kiero bailama saaalsa..." mam nadzieje że to wam coś podpowie

z góry dzięki!! :razz:

1. Może ktoś zna tytuł i wykonawcę piosenki która leci w tle zwiastuna Teatru Telewizji w TVP1??

2. Wie ktoś skąd można ściągnąć film dokumentalny chyba z 2003 r "Bar na Victorii" o dwóch polskich emigrantach? (bardzo mi zależy żeby go mieć.

Siostrze bardzo spodobala sie piosenka z reklamy nowego Fiata Bravo.

Ktos wie jak sie nazywa ten kawalek i kto go wykonuje ?

Ehh... google znow nie zawiodlo ;]

Gianna Nannini-Meravigliosa Creatura (wersja akustyczna z tego co sie orientuje....) jesli ktos bylby zainteresowany

Edited by Torwald

Bardzo spodobał mi się kawałek użyty w tym filmie.

Jeżeli ktoś mógłby podać tytuł i/lub wykonawcę, to będę wdzięczny.

Edited by Vennor

Klik ;]

Moze nie za wiele, ale zawsze cos [;

To wycięta ścieżka dźwiękowa z filmu, jak mniemam - też już o tym myślałem.

Ech, gdyby nie to, że w tle słychać samochody, samoloty, miecze i inne...

Ale dziękuję, a moje pytanie jest nadal aktualne :).

Oryginał to 2unlimited - twilight zone, a to jest śjakaś przeróbka. Może na youtube znajdziesz tą konkretną wersję.

Edited by Dj_AnT

swietny trailer Halo 3, leci u nas w tv teraz, tu zapodaje linka do rozszerzonej wersji:

http://pl.youtube.com/watch?v=PvLqJA3A970&NR=1

super klimacik jest w nim, głównie dzięki świetnemu podkładowi muzycznemu! I w związku z tym pytanie, wiecie co to za utwór? czy jest on po prostu nagrany specjalnie na potrzeby reklamy?

Z góry dzięki za odp ;)

swietny trailer Halo 3, leci u nas w tv teraz, tu zapodaje linka do rozszerzonej wersji:

http://pl.youtube.com/watch?v=PvLqJA3A970&NR=1

super klimacik jest w nim, głównie dzięki świetnemu podkładowi muzycznemu! I w związku z tym pytanie, wiecie co to za utwór? czy jest on po prostu nagrany specjalnie na potrzeby reklamy?

Z góry dzięki za odp ;)

Fryderyk Chopin - Preludium deszczowe

jakbyś szukał na YouTube to wpisz "raindrop prelude"

Pozdrawiam

Edited by Dyferencjal

poszukuje muzyki z reklamy piwa hainekena czy carlsberga. W reklamówce tak [gluteus maximus]mi kręca po stuknieciu sie butelką i tak fajnie tańczą:P

edit

thx p3dzi0r

Edited by FatAlbert

Witam...Mam pyt. odnosnie pewnej piosenki za wiele szczegolow niestety nie moge podac;/...Slyszalem ja kilka razy na radio Eska w refrenie spiewaja cos takiego (nie wiem nawet jak to napisac)"Sempre(Siempre)don micoraso" jest do dosc żwawa piosenka dajaca wiele optymizmu gdyby ktos wiedzial o co mi chodzi to bylbym bardzo wdzieczny jesli podalby tytul lub wykonawce albo to i to

Witam...Mam pyt. odnosnie pewnej piosenki za wiele szczegolow niestety nie moge podac;/...Slyszalem ja kilka razy na radio Eska w refrenie spiewaja cos takiego (nie wiem nawet jak to napisac)"Sempre(Siempre)don micoraso" jest do dosc żwawa piosenka dajaca wiele optymizmu gdyby ktos wiedzial o co mi chodzi to bylbym bardzo wdzieczny jesli podalby tytul lub wykonawce albo to i to

Jerry Ropero feat. Jaqueline - Coracao