Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dorzucam się ze swoim pulpicikiem, tak na dobry początek:)

Jest to mój aktualny pulpit, ale niebawem mam zamiar trochę pozmieniać, także na bieżąco będę podrzucał nowe zrzuty;)

To co tu widać: BrickoPack Vista Inspirat 2 skórka Vista Aero + zegar ClockX + Rainlendar v.2.5 + Rocket Dock [+Stack Docklet] + TransBar + Y'z Shadow + [modyfikacje eksplorera] Vista Drive Icon i ViSplore

 

pulpit1

pulpit2

 

 

 

 

PS.~w0jtass co to za paseczek z przyciskami po lewej stronie u Ciebie? Widziałem już na kilku screenach coś takiego a by mi się przydało...:)

Edytowane przez smigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Tapeta: Lone_Buoy_by_l8

Dołączona grafika

Tapeta: _earth_by_n4u2k_1680x1050

Rocket Dock + StackDocklet: ikony moje.

Rainmeter: Dark rainmeter by jsmorley

Jedyny problem to z odczytem przez to taktowania procesora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VS: Watercolor Emico Black, troszke zmodowany przezemnie, więcej info 3322785[/snapback]

ktoś zna jakąś dobrą stronkę z darmowymi tapetami, na których są jakieś kosmiczne widoki albo zwykły hawajski widok i kilka planet na niebie?

http://-kol.deviantart.com/art/Hot-and-Cold-128360914

post-115019-1249916273_thumb.jpg

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie samurize. Chce sobie zrobic wyswietlanie naglowkow z RSS. Sciagnalem sobie plugin saRSS i wszystko pieknie ladnie chodzi jesli mowa o stronach gdzie rss jest przekazywany przez stronki z koncowka php. Jesli jednak mowa o *.xml to juz mi to nie dziala. Macie jakis pomysl jak to obejsc? Ew wchodzi w gre jakis lajtwy programik co bedzie zapisywal dane z rss do pliku txt a potem w samurize odczytam sobie tego txt i przekonwertuje tak jak bede chcial. Jednak nie ukrywam, ze wolalbym jakies rozwiazanie z samym Samurize.

 

Jakies pomysly?

 

edit:

 

co najsmieszniejsze po 2h szukania :P wreszcie mi sie udalo to odpalic. Jesli ktos bedzie mial problem to istnieje jeszcze plugin pNews2 i tam dziala wszystko jak zloto.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchniony tapetą zaprezentowaną przez PeterMac w ramach walki ze stresem przygotowałem sobie od taki Projekcik czysto "4Fun" ;)

 

Dołączona grafika

 

Opis:

 

Zaczynamy od lewej a więc ikony Dokumenty, Mój komputer i tak dalej jest to RocketDock ze 100% przeźroczystością dla swojego paska (tłumaczenie: paska nie widać ikony są) opis pod ikonami namalowany w programie graficznym zintegrowane z tapetą (tłumaczenie: namalowane na tapecie). Niżej mamy przeglądarkę obrazków, już opisywane w tym temacie ImgCH, same obrazki wyświetlane w Samurize a tło tak samo jak opisane wyżej ikony. Następnie mamy kontrolę WinAmp'a tło jak poprzednio natomiast widmo za pomocą wtyczki do WinAmp'a jest przekazywane do Samurize, sama kontrola odbywa się za pomocą autorskiego programiku który nazywa się WAC, z tego co widziałem jest pełno tego typu aplikacji ale co swoje to swoje ;) Górny pasek w środkowej części ekranu to ObjectDock ze stylem AeroTab i to wszystko o pasku. Cała praw cześć (z wyłączeniem Video) to wykresy, paski, przyciski w Samurize a tło dla nich jak poprzednio wkomponowane w tapetę. Na koniec okienko Video, denerwowało mnie że nie ma żadnego normalnie działającego gotowca do puszczania teledysków do Samurize to sobie napisałem taki, tło jak wszędzie zintegrowane z tapetą, samo okno odtwarzacza to program nazwany WMP (widać że mam zboczenie do nazw skrótowych) i jest to po prostu kontrolka Windows Media Player na konfigurowalnej formie, natomiast przyciski do odtwarzacza są obsługiwane przez program Ctrl który wysyła polecenia do odtwarzacza za pomocą Samurize. No i to było by na tyle ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...