Skocz do zawartości
GenghisKhan

ODCHODZE!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

No macie razje, Genghis to osoba, która była widoczna chyba w każdym topicu. Stary przemyśl to co chcesz zrobić. Ja prowadze dwa życia, jedno takie na codzień z wszystkimi a drugie takie wirtualne i to właśnie jest TWEAK, to mnie wyluzowuje i stawia na nogi. Rób co chcesz, jeżeli naprawde odchodzisz to życze Ci wszystkiego najlepszego w życiu i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani po przeszlo rocznej wspolpracy postanowilem odejsc z forum i kto wie w ogole ze swiata komputerowego

Odbilo sie to mocno na mojej psychice, dzisiaj prawdopodobnie na zawsze stracielem milosc swego zycia.... zwiazki sa kruche strasznie

Musze ochlonac troche ale nie przy kompach.....

Za wszystko co dobre wam serdecznie dziekuje

Wszystkich przepraszam jesli ich urazilem

Wszystkim zycze wszystkiego dobrego a nie zycze takiego dnia jaki ja dzisiaj przezylem :(((((((((((((((((((((((((((

Jesli ktos chce mi cos powiedziec to walcie na PW - jutro jeszcze poczytam jak cos bedzie w skrzynce - pozniej poprosze moda o usuniecie mnie z listy userow.. Przykro mi ale tak musze postapic............

Zegnam Was - byliscie czescia mojego zycia

Tweak jest czescia mnie.......... ale pozostanie tylko czescia......... nie wszystkim.....

no dobra.. idz juz ;) genghiskhan nie mow ze Twoja "wybranka" nie znosila jak siedziales przy pc :| ten swiat schodzi na psy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie Genghisa.

Sa rzeczy w zyciu ktore wymuszaja takie a nie inne decyzje, czasem da sie je obejsc (vide moje tweakobojcze mysli) a czssem nie.

Szanuje wybor Genghisa i wy tez powinniscie, to jego wybor.

Szkoda mi tez, bo pomimo ze czesm potrafil niezle podniesc cisnienie, to jednak nalezal do swoistego kolorytu Tweaka.

Nikt mnie tak nie zROTFLowal jak fasolek :P

Zegnam wiec, ale mam nadzieje ze kiedys wrocisz na forum.

Nara :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie, szanuje Twoj wybor. Zastanow sie jednak

czy musisz posuwac sie do takiego Tweakowego "seppuku"

czy ten rodzaj zenski jest wart az takiego poswiecenia?

Twoja obecnosc na Forum czynila je ciekawszym, nie zawsze

zgadzalem sie z tym co piszesz lecz przynajmnie w teorii

mamy "demokracje" i wolno nam wyrazac swoje poglady

ktore nie musza byc identyczne ze zdaniem innych.

Comeback Gengis:(

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci wróci zobaczycie.....

Nie może nie wrócić.....

Na różnych forach czasem zdarza się, że jedne z najbardziej znanych osób odchodzą i mówią, że nie wrócą.... po jakimś czasie wracają incognito , a jak ich ktoś już rozpozna to wracają pełną parą ;)

 

Tak więc Genghis - załatw wszystko tak jak trzeba i szybciutko wracaj ;)

 

PS Reed, a ty sie nie dopominasz obiecanego grilla ??? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna więcej w życiu stracić, ale jak pisze Stachura:

...

Iść i padać

Z padłych wstawać,

Lecą liście, 

Rośnie trawa,

I tego trzymac się trzeba.

...

Straciło sie nie jedna kobietę, jeszcze pewnie nie jedną sie straci, ale przyjdzie taki czas, że powiesz sobie było warto i nie żałuję. Dasz radę. Piszesz, że to forum to część twojego życia, ale nie całość. Kobieta to też tylko część, nie warto dla niej z całej reszty rezygnować. 3m sie. Pozdro z Trójmiasta.

ja wyznaje przeciwna filozofie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna więcej w życiu stracić, ale jak pisze Stachura:

 

Straciło sie nie jedna kobietę, jeszcze pewnie nie jedną sie straci, ale przyjdzie taki czas, że powiesz sobie było warto i nie żałuję. Dasz radę. Piszesz, że to forum to część twojego życia, ale nie całość. Kobieta to też tylko część, nie warto dla niej z całej reszty rezygnować. 3m sie. Pozdro z Trójmiasta.

ja wyznaje przeciwna filozofie :roll:
Wiesz stary to może wydać Ci się w tym momencie okrutne, ale kobiet jest na tym świecie wiele. Ja sam niedawno miałem troche spięć ze swoją kobietą - nieprzespany tydzień etc. Jednak doszedłem do wniosku, że nie mam sensu ciągnąć pewnych rzeczy na siłe. Pogadałem z kobietą, powiedziałem jak się w związku z tym czuje. Po dwóch dniach wyjechałem - siedze drugi tydzień w Amsterdamie. No i?? W miare regularnie dostaje esemesy w stylu "Kiedy wrocisz bo tesknie" itp.

Wniosek: trzeba być nieco gruboskurnym i umieć się czasem zdystansować od samego siebie...

 

A co do opuszczania tweaka... No cóż, skoro chcesz palić za sobą most... Ja spaliłem wiele mostów, niektórych mi teraz szkoda. Przemyśl to i trzymaj się. Najlepszego!

 

No i przeczytaj sobie uważnie co mam w podpisie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kobieta bedzie dobrze :)

ale to zalezy odemnie - a jaki ja jestem sam juz nie wiem

moze wy mi powiecie? czy jestem genghiskhanem - literkami na waszych monitorach - tym co pisze o sobie? czy tym co klepie te litery czlowiekiem z krwi i kosci?

musze odejsc - na jakis czas przynajmniej.... moze wroce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genghis, jestem tu przez ponad rok i codziennie jak wchodzilem na tweaka to widzialem ta gebe z fasola, gosc z krwi i kosci, twardy, nieugiety, potrafi postawic na swoje i poprzec to argumentami. Gdy zobaczylem ten topic to nie uwierzylem, kurde tak mnie to przybilo. Ale coz, szanuje twoja decyzje, przemysl sprawy, "poukladaj" zycie, nabierz sil i jak najszybciej wracaj, bo bedzie mi (i zreszta nam wszystkim Ciebie brakowalo) :( .

Ja tez wiele razy w zyciu mialem takie sytuacje, w ktorych chcialem zrezygnowac ze wszyskiego, kompy, motoryzacja, moje pasje, wszystko chcialem o kant d.upy roztrzaskac, ale sie powstrzymalem, przemyslalem. Zazwyczaj potrzeba czlowiekowi troche czasu na to, ale wiem ze sie pozbierasz. Wierzymy w Ciebie. I pamietaj co Ci tu napisalem, nie sa to literki na monitorze, i nie sa to zadne puste slowa.

Zapamietaj: "Czas leczy rany" i Tobie potrzeba troche czasu. Ale wrocisz, ja wiem, ze wrocisz.

Pozdrawiam,

Fredziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. szkoda:/ Pamietam jak kiedys broniles nvidii (jako jedyny chyba) ale to byla dobra postawa bo nierobiles tego bez konkretnych argumetow... duzo sie udzielasz, poza tym jestes jedna z barwniejszych postaci na tym forum i mysle ze zle postepujesz, chodziaz jest to twoja decyzja i zapewne nikt juz jej nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty y sobie genghiskhan jajka robisz?! No co TY! Nie odchodz! Wiele bylo smiesznych Twoich postow,ale wnoslies tez duzo czesc wiedzy do tego FORUM!Bez takich ludzi umrzemy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dowiaduję się ostatni :wink:

I mogę powiedzieć że jestem zaskoczony (niespodziewałem się że Fasola, kiedykolwiek bedze chciał odejść z Forum). Cóż trudno, jeśli masz ważne powody to musimy to uszanować i zakceptować (nawet gdybyśmy tego nie chcieli). W każdym razie, podobnie jak reszta mówię: nie warto rezygnować ze swoich pasji i zainteresowań, kłopoty które teraz masz - miną i wtedy będzesz żałował, że wszystko rzuciłeś. Lepiej zrób sobie przerwę, takie wakacje, przemyśl wszystko i poukładaj. I wracaj na Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dowiaduję się ostatni :wink:

I mogę powiedzieć że jestem zaskoczony (niespodziewałem się że Fasola, kiedykolwiek bedze chciał odejść z Forum). Cóż trudno, jeśli masz ważne powody to musimy to uszanować i zakceptować (nawet gdybyśmy tego nie chcieli). W każdym razie, podobnie jak reszta mówię: nie warto rezygnować ze swoich pasji i zainteresowań, kłopoty które teraz masz - miną i wtedy będzesz żałował, że wszystko rzuciłeś. Lepiej zrób sobie przerwę, takie wakacje,

to beda chyba dlugie wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

PS Reed, a ty sie nie dopominasz obiecanego grilla ??? 8O

No co Ty ?? 8O

Ja i zapominanie o grillu, zwlaszcza zakrapianym ??

W zyciu :wink:

Mam namiar na Genghisa, jak bede we Wrocku to sie raczej upomne, mam nadzieje ze podczas swoich "wakacji" od forum nie zapomni znienawidzonego inkwizytora :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... szkoda że odeszłeś... Może zrobimy jakieś happeningi na cześć Gengisha? A jak nie wroci to zejdziemy do podziemnia i zaczniemy zatykać mu w domku kibelka, wpychać zapałki w zamki i kraść klapki na basenie czekając aż się złamie i powroci w chwale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... szkoda że odeszłeś... Może zrobimy jakieś happeningi na cześć Gengisha? A jak nie wroci to zejdziemy do podziemnia i zaczniemy zatykać mu w domku kibelka, wpychać zapałki w zamki i kraść klapki na basenie czekając aż się złamie i powroci w chwale?

:lol: :lol: :lol:

 

Dobre.

 

 

Gengh wróci odrodzony i dalej będzie zapodawał super teksty :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. szkoda:/ Pamietam jak kiedys broniles nvidii (jako jedyny chyba) ale to byla dobra postawa bo nierobiles tego bez konkretnych argumetow... duzo sie udzielasz, poza tym jestes jedna z barwniejszych postaci na tym forum i mysle ze zle postepujesz, chodziaz jest to twoja decyzja i zapewne nikt juz jej nie zmieni...

nie no jest jeszcze Kaeres :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie wroci to zejdziemy do podziemnia i zaczniemy zatykać mu w domku kibelka, wpychać zapałki w zamki i kraść klapki na basenie czekając aż się złamie i powroci w chwale?

ale zes texta dowalił

 

szkoda ze odchodzisz

zapewniam ze zacznie Ci brakowac tweaka i worcisz prendzej czy pozniej

3maj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. szkoda:/ Pamietam jak kiedys broniles nvidii (jako jedyny chyba) ale to byla dobra postawa bo nierobiles tego bez konkretnych argumetow... duzo sie udzielasz, poza tym jestes jedna z barwniejszych postaci na tym forum i mysle ze zle postepujesz, chodziaz jest to twoja decyzja i zapewne nikt juz jej nie zmieni...

nie no jest jeszcze Kaeres :twisted:

hehe, no fakt i dlatego napisalem ''chyba'' bo wszystkich uczestnikow tej wymiany zdan nie pamietalem:>]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam Ati owcy nie sluchajcie go. On chce uspic nasza czujnosc :) .

Nie no teraz jak Kaeres bidny sam zostanie to juz sie za niego zabiore. A poza tym czlowieku to tylko dziewczyna. Jesli trzeba wybierac to wybiera sie TWEAKA. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam Ati owcy nie sluchajcie go. On chce uspic nasza czujnosc  :) .

Nie no teraz jak Kaeres bidny sam zostanie to juz sie za niego zabiore. A poza tym czlowieku to tylko dziewczyna. Jesli trzeba wybierac to wybiera sie TWEAKA.  :)

Sam nie wiesz co mówisz

 

Genghiskhan -trzymaj się doskonale cię rozumiem jestem w podobnej sytuacji -taka jedna pani to dla mnie wszystko a ona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...